KARPATIA - MÄSO, s.r.o.
Rajec
493 092 €tržby 2016 ▲ 47 %−37 001 €strata 2016zaniknutá 28. 3. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 3. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 826 817 €, výsledok hospodárenia 20 951 €
- 13 : tržby 954 475 €, výsledok hospodárenia 20 639 €
- 14 : tržby 641 482 €, výsledok hospodárenia 10 029 €
- 15 : tržby 335 498 €, výsledok hospodárenia -4 405 €
- 16 : tržby 493 092 €, výsledok hospodárenia -37 001 €
KARPATIA - MÄSO, s.r.o. (IČO 45514887), sídlo Rajec, je v registri zapísaná od 29. 4. 2010 do 28. 3. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci KARPATIA - MÄSO
osobné náklady v roku 2016 boli -1 850 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | -1 850 € | — |
| 2015 | — | 53 248 € | 40 991 € |
| 2014 | — | 170 132 € | 122 953 € |
| 2013 | — | 205 573 € | 147 943 € |
| 2012 | — | 128 378 € | 93 216 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci KARPATIA - MÄSO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok KARPATIA - MÄSO
Za rok 2016 má KARPATIA - MÄSO v závierke tržby 493 092 €, o 47,0 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −37 001 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 954 475 €.
Výkaz ziskov a strát KARPATIA - MÄSO
Najvyššie tržby: rok 2013, 954 475 €. Najnižšie: rok 2015, 335 498 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 493 092 € |
| 2015 | 335 498 € |
| 2014 | 641 482 € |
| 2013 | 954 475 € |
| 2012 | 826 817 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 213 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −37 001 € |
| 2015 | −4 405 € |
| 2014 | 10 029 € |
| 2013 | 20 639 € |
| 2012 | 20 951 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KARPATIA - MÄSO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,5 %, medián odvetvia +5,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KARPATIA - MÄSO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | −7,5 % | +5,6 % |
| 2015 | −1,3 % | +4,9 % |
| 2014 | +1,6 % | — |
| 2013 | +2,2 % | — |
| 2012 | +2,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+47,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +47,0 % |
| 2015 | −47,7 % |
| 2014 | −32,8 % |
| 2013 | +15,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KARPATIA - MÄSO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 378 011 €, vlastné imanie −25 878 € a záväzky 403 889 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 378 011 € | −25 878 € | 403 889 € |
| 2015 | 211 996 € | 11 124 € | 200 872 € |
| 2014 | 282 279 € | 15 529 € | 266 750 € |
| 2013 | 272 450 € | 26 139 € | 246 311 € |
| 2012 | 324 335 € | 26 451 € | 297 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KARPATIA - MÄSO (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 493 092 € | −37 001 € | 378 011 € | −25 878 € | 403 889 € | 40 777 € | −7,5 % |
| 2015 | 335 498 € | −4 405 € | 211 996 € | 11 124 € | 200 872 € | 107 509 € | −1,3 % |
| 2014 | 641 482 € | 10 029 € | 282 279 € | 15 529 € | 266 750 € | 217 144 € | +1,6 % |
| 2013 | 954 475 € | 20 639 € | 272 450 € | 26 139 € | 246 311 € | 327 257 € | +2,2 % |
| 2012 | 826 817 € | 20 951 € | 324 335 € | 26 451 € | 297 884 € | 196 340 € | +2,5 % |
Riziko: zaplatí KARPATIA - MÄSO?
Peniaze od štátu: KARPATIA - MÄSO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KARPATIA - MÄSO
Dátum vzniku KARPATIA - MÄSO je 29. 4. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69420/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 826 817 € · majetok 324 335 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 493 092 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
KARPATIA - MÄSO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
KARPATIA - MÄSO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 198 € (9 205 závierok), KARPATIA - MÄSO má 493 092 €, čo je 14-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 989 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KARPATIA - MÄSO 50. z 456.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 027 €, polovica do 34 198 €, tri štvrtiny do 101 645 €; 10 % firiem má viac než 358 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 027 € |
| medián | 34 198 € |
| horný kvartil | 101 645 € |
| 10 % firiem má viac než | 358 200 € |
| KARPATIA - MÄSO | 493 092 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KARPATIA - MÄSO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KARPATIA - MÄSO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KARPATIA - MÄSO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 493 092 € | 34 198 € |
| 2015 | 335 498 € | 33 443 € |
| 2014 | 641 482 € | — |
| 2013 | 954 475 € | — |
| 2012 | 826 817 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| KARPATIA - MÄSO | 493 092 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 46 475 € |
| medián kraja | 29 984 € |
| medián Slovenska | 34 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Engerio s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 111 746 € (2025)
- Winmed, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 108 570 € (2025)
- American Medical Centers Bratislava s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 105 620 € (2025)
- AMOSSORETA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 105 102 € (2025)
- Infoholders s.r.o.Kostolište · tržby 1 104 997 € (2025)
- Softacus s. r. o.Poprad · tržby 1 104 870 € (2025)
- Property First, družstvoBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 104 616 € (2025)
- Wlake, s. r. o.Komárno · tržby 1 103 667 € (2024)
- vectary s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 099 576 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KARPATIA - MÄSO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KARPATIA - MÄSO: Rajec
KARPATIA - MÄSO sídli na adrese Hollého 210, 015 01 Rajec, okres Žilina. V obci Rajec je 1 063 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.
Rajec: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
KARPATIA - MÄSO: IČO, sídlo a základné údaje
KARPATIA - MÄSO, s.r.o. (IČO 45514887) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rajec, okres Žilina. Dátum vzniku je 29. 4. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 3. 2018, po 7 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 493 092 € a výsledok hospodárenia −37 001 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 29. 4. 2010 |
| Zánik | 28. 3. 2018 |
| Obec | Rajec |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KARPATIA - MÄSO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KARPATIA - MÄSO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KARPATIA - MÄSO
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Rajectypický nepokrytý dopyt 99 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rajec
KFTS s. r. o.ROSS s.r.o.Gerüstbau TEAM, s. r. o.ZRUBY RAJEC, s.r.o.D O L K A M Šuja a.s.Všetky firmy v obci Rajec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina
solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.