SAN ISIDRO CONSULTING s.r.o.
Jánovce · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
91 574 €tržby 2018 ▲ 203 %+20 323 €zisk 2018aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 037 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 019 €
- 14 : tržby 3 796 €, výsledok hospodárenia 4 192 €
- 15 : tržby 27 373 €, výsledok hospodárenia 11 757 €
- 16 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia 3 836 €
- 17 : tržby 30 194 €, výsledok hospodárenia 43 252 €
- 18 : tržby 91 574 €, výsledok hospodárenia 20 323 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 605 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 259 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 362 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -156 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -92 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
SAN ISIDRO CONSULTING s.r.o. (IČO 45506779), sídlo Jánovce, je v registri zapísaná od 20. 4. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SAN ISIDRO CONSULTING
Podľa Registra právnických osôb koná za SAN ISIDRO CONSULTING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník SAN ISIDRO CONSULTING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SAN ISIDRO CONSULTING
Za rok 2018 má SAN ISIDRO CONSULTING v závierke tržby 91 574 €, o 203,3 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +20 323 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 91 574 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SAN ISIDRO CONSULTING
Najvyššie tržby: rok 2018, 91 574 €. Najnižšie: rok 2014, 3 796 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 91 574 € |
| 2017 | 30 194 € |
| 2016 | 6 000 € |
| 2015 | 27 373 € |
| 2014 | 3 796 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 75 732 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −92 € |
| 2023 | −156 € |
| 2022 | 362 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 259 € |
| 2019 | −1 605 € |
| 2018 | 20 323 € |
| 2017 | 43 252 € |
| 2016 | 3 836 € |
| 2015 | 11 757 € |
| 2014 | 4 192 € |
| 2013 | −1 019 € |
| 2012 | −5 037 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SAN ISIDRO CONSULTING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,2 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SAN ISIDRO CONSULTING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | +22,2 % | +2,5 % |
| 2017 | — | +4,0 % |
| 2016 | +63,9 % | +4,3 % |
| 2015 | +43,0 % | +4,0 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2017 (+403,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | +203,3 % |
| 2017 | +403,2 % |
| 2016 | −78,1 % |
| 2015 | +621,1 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SAN ISIDRO CONSULTING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 83 352 €, vlastné imanie 66 654 € a záväzky 16 698 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 83 352 € | 66 654 € | 16 698 € |
| 2024 | 83 352 € | 66 994 € | 16 358 € |
| 2023 | 83 352 € | 67 086 € | 16 266 € |
| 2022 | 83 352 € | 67 242 € | 16 110 € |
| 2021 | 83 352 € | 66 880 € | 16 472 € |
| 2020 | 83 352 € | 66 880 € | 16 472 € |
| 2019 | 83 576 € | 66 621 € | 16 955 € |
| 2018 | 85 096 € | 68 226 € | 16 870 € |
| 2017 | 57 156 € | 47 903 € | 9 253 € |
| 2016 | 44 798 € | 4 651 € | 40 147 € |
| 2015 | 45 368 € | 815 € | 44 553 € |
| 2014 | 47 173 € | −7 960 € | 55 133 € |
| 2013 | 44 863 € | −12 152 € | 57 015 € |
| 2012 | 45 082 € | −11 133 € | 56 215 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SAN ISIDRO CONSULTING (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 83 352 € | 66 654 € | 16 698 € | — | — |
| 2024 | — | −92 € | 83 352 € | 66 994 € | 16 358 € | — | — |
| 2023 | — | −156 € | 83 352 € | 67 086 € | 16 266 € | — | — |
| 2022 | — | 362 € | 83 352 € | 67 242 € | 16 110 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 83 352 € | 66 880 € | 16 472 € | — | — |
| 2020 | — | 259 € | 83 352 € | 66 880 € | 16 472 € | −11 € | — |
| 2019 | — | −1 605 € | 83 576 € | 66 621 € | 16 955 € | −712 € | — |
| 2018 | 91 574 € | 20 323 € | 85 096 € | 68 226 € | 16 870 € | 67 686 € | +22,2 % |
| 2017 | 30 194 € | 43 252 € | 57 156 € | 47 903 € | 9 253 € | 13 868 € | +143,2 % |
| 2016 | 6 000 € | 3 836 € | 44 798 € | 4 651 € | 40 147 € | 4 553 € | +63,9 % |
| 2015 | 27 373 € | 11 757 € | 45 368 € | 815 € | 44 553 € | 14 854 € | +43,0 % |
| 2014 | 3 796 € | 4 192 € | 47 173 € | −7 960 € | 55 133 € | 3 048 € | +110,4 % |
| 2013 | — | −1 019 € | 44 863 € | −12 152 € | 57 015 € | −1 851 € | — |
| 2012 | — | −5 037 € | 45 082 € | −11 133 € | 56 215 € | −3 008 € | — |
Riziko: zaplatí SAN ISIDRO CONSULTING?
Peniaze od štátu: SAN ISIDRO CONSULTING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SAN ISIDRO CONSULTING
Dátum vzniku SAN ISIDRO CONSULTING je 20. 4. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25392/T
- Nový štatutár: Kristian Engelbert SandbergKonateľ
- Nový spoločník: Kristian Engelbert SandbergSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 45 082 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SAN ISIDRO CONSULTING
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
SAN ISIDRO CONSULTING v odvetví administratívne a kancelárske služby
SAN ISIDRO CONSULTING je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 36 750 € (11 399 závierok), SAN ISIDRO CONSULTING má 91 574 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAN ISIDRO CONSULTING 91. z 355.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 813 €, polovica do 36 750 €, tri štvrtiny do 119 967 €; 10 % firiem má viac než 428 674 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 711 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 813 € |
| medián | 36 750 € |
| horný kvartil | 119 967 € |
| 10 % firiem má viac než | 428 674 € |
| SAN ISIDRO CONSULTING | 91 574 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SAN ISIDRO CONSULTING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SAN ISIDRO CONSULTING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SAN ISIDRO CONSULTING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
| 2023 | — | 40 736 € |
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | — | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | — | 37 025 € |
| 2018 | 91 574 € | 36 750 € |
| 2017 | 30 194 € | 34 290 € |
| 2016 | 6 000 € | 31 940 € |
| 2015 | 27 373 € | 31 304 € |
| 2014 | 3 796 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| SAN ISIDRO CONSULTING | 91 574 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 37 110 € |
| medián kraja | 33 603 € |
| medián Slovenska | 36 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LAVOR s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 741 € (2013)
- RAMAH GmbH s. r. o.Nitra · tržby 208 665 € (2025)
- BO Real Estate k. s.Malacky · tržby 208 548 € (2025)
- BeLSMART s.r.o.Stropkov · tržby 208 528 € (2025)
- Familly star s.r.o.Omšenie · tržby 208 503 € (2025)
- BBM Group s.r.o.Trnava · tržby 208 453 € (2025)
- SEDUMPRO s.r.o.Žilina · tržby 208 434 € (2025)
- H Trading s. r. o.Pezinok · tržby 208 399 € (2025)
- Filtec s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 208 333 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAN ISIDRO CONSULTING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SAN ISIDRO CONSULTING: Jánovce
SAN ISIDRO CONSULTING sídli na adrese 15, 925 22 Jánovce, okres Galanta. V obci Jánovce je 81 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Jánovce: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
SAN ISIDRO CONSULTING: IČO, sídlo a základné údaje
SAN ISIDRO CONSULTING s.r.o. (IČO 45506779) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jánovce, okres Galanta. Dátum vzniku je 20. 4. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Kristian Engelbert Sandberg. Za rok 2018 sú v závierke tržby 91 574 € a výsledok hospodárenia +20 323 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 4. 2010 |
| Obec | Jánovce |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) SAN ISIDRO CONSULTING s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 91 574 €, typická firma odvetvia 36 750 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 11 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy SAN ISIDRO CONSULTING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SAN ISIDRO CONSULTING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SAN ISIDRO CONSULTING
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Jánovcetypický nepokrytý dopyt 5 000 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Jánovce
AKLA s.r.o.Pekáreň Jánovce s. r. o.Brány - ploty - kovo s. r. o.Whoops s. r. o.RapidNET s. r. o.Všetky firmy v obci Jánovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Galanta
Brudek trading s. r. o.Aga24 Online, s.r.o.RIOR s.r.o.Cosmos Co s.r.o.CellCenter s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.