PETROMONT s.r.o.
Markušovce
13 510 €tržby 2020 ▼ 78 %−47 412 €strata 2020zaniknutá 16. 10. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 10. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 201 €
- 14 : tržby 162 769 €, výsledok hospodárenia -24 930 €
- 15 : tržby 261 337 €, výsledok hospodárenia -29 985 €
- 16 : tržby 337 982 €, výsledok hospodárenia -46 110 €
- 17 : tržby 208 179 €, výsledok hospodárenia -61 910 €
- 18 : tržby 104 928 €, výsledok hospodárenia -64 620 €
- 19 : tržby 61 675 €, výsledok hospodárenia -28 841 €
- 20 : tržby 13 510 €, výsledok hospodárenia -47 412 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 968 €
PETROMONT s.r.o. (IČO 45506361), sídlo Markušovce, je v registri zapísaná od 17. 9. 2010 do 16. 10. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci PETROMONT
osobné náklady v roku 2020 boli 46 061 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 46 061 € | — |
| 2019 | — | 49 913 € | — |
| 2018 | — | 79 096 € | — |
| 2017 | — | 90 331 € | — |
| 2016 | — | 139 315 € | — |
| 2015 | — | 92 712 € | — |
| 2014 | — | 81 331 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci PETROMONT
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PETROMONT
Za rok 2020 má PETROMONT v závierke tržby 13 510 €, o 78,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −47 412 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2016: 337 982 €.
Výkaz ziskov a strát PETROMONT
Najvyššie tržby: rok 2016, 337 982 €. Najnižšie: rok 2020, 13 510 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | 13 510 € |
| 2019 | 61 675 € |
| 2018 | 104 928 € |
| 2017 | 208 179 € |
| 2016 | 337 982 € |
| 2015 | 261 337 € |
| 2014 | 162 769 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 9 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −307 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −1 968 € |
| 2020 | −47 412 € |
| 2019 | −28 841 € |
| 2018 | −64 620 € |
| 2017 | −61 910 € |
| 2016 | −46 110 € |
| 2015 | −29 985 € |
| 2014 | −24 930 € |
| 2013 | −2 201 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PETROMONT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −46,8 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PETROMONT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | −46,8 % | +2,1 % |
| 2018 | −61,6 % | +2,6 % |
| 2017 | −29,7 % | +3,7 % |
| 2016 | −13,6 % | +3,7 % |
| 2015 | −11,5 % | +3,8 % |
| 2014 | −15,3 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2015 (+60,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | −78,1 % |
| 2019 | −41,2 % |
| 2018 | −49,6 % |
| 2017 | −38,4 % |
| 2016 | +29,3 % |
| 2015 | +60,6 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PETROMONT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 90 175 €, vlastné imanie −303 251 € a záväzky 393 426 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 90 175 € | −303 251 € | 393 426 € |
| 2020 | 92 144 € | −301 282 € | 393 426 € |
| 2019 | 105 328 € | −253 871 € | 359 199 € |
| 2018 | 113 722 € | −225 030 € | 338 752 € |
| 2017 | 165 926 € | −160 410 € | 326 336 € |
| 2016 | 238 620 € | −98 500 € | 337 120 € |
| 2015 | 222 298 € | −51 596 € | 273 894 € |
| 2014 | 203 551 € | −21 612 € | 225 163 € |
| 2013 | 141 812 € | 3 318 € | 138 494 € |
| 2012 | 4 519 € | 4 519 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PETROMONT (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −1 968 € | 90 175 € | −303 251 € | 393 426 € | −5 € | — |
| 2020 | 13 510 € | −47 412 € | 92 144 € | −301 282 € | 393 426 € | 5 836 € | −350,9 % |
| 2019 | 61 675 € | −28 841 € | 105 328 € | −253 871 € | 359 199 € | 27 216 € | −46,8 % |
| 2018 | 104 928 € | −64 620 € | 113 722 € | −225 030 € | 338 752 € | 24 314 € | −61,6 % |
| 2017 | 208 179 € | −61 910 € | 165 926 € | −160 410 € | 326 336 € | 38 561 € | −29,7 % |
| 2016 | 337 982 € | −46 110 € | 238 620 € | −98 500 € | 337 120 € | 100 645 € | −13,6 % |
| 2015 | 261 337 € | −29 985 € | 222 298 € | −51 596 € | 273 894 € | 70 080 € | −11,5 % |
| 2014 | 162 769 € | −24 930 € | 203 551 € | −21 612 € | 225 163 € | 64 121 € | −15,3 % |
| 2013 | — | −2 201 € | 141 812 € | 3 318 € | 138 494 € | −88 752 € | — |
| 2012 | — | — | 4 519 € | 4 519 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí PETROMONT?
Peniaze od štátu: PETROMONT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PETROMONT
Dátum vzniku PETROMONT je 17. 9. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49441/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 519 €
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 162 769 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PETROMONT v odvetví reklama a prieskum trhu
PETROMONT je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 35 909 € (6 073 závierok), PETROMONT má 13 510 €, čo je 38 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 190 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PETROMONT 38. z 43.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 472 €, polovica do 35 909 €, tri štvrtiny do 112 293 €; 10 % firiem má viac než 415 237 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 412 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 472 € |
| medián | 35 909 € |
| horný kvartil | 112 293 € |
| 10 % firiem má viac než | 415 237 € |
| PETROMONT | 13 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- PETROMONT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PETROMONT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PETROMONT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 38 359 € |
| 2020 | 13 510 € | 35 909 € |
| 2019 | 61 675 € | 38 820 € |
| 2018 | 104 928 € | 39 980 € |
| 2017 | 208 179 € | 38 067 € |
| 2016 | 337 982 € | 37 437 € |
| 2015 | 261 337 € | 36 369 € |
| 2014 | 162 769 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| PETROMONT | 13 510 € |
|---|---|
| medián okresu Spišská Nová Ves | 55 492 € |
| medián kraja | 31 511 € |
| medián Slovenska | 35 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PBH zone spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 916 € (2014)
- Eells s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 33 912 € (2025)
- DENK s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 885 € (2025)
- Edman s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 33 842 € (2025)
- ROTAREX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 821 € (2025)
- PEDIATRIA EMS s. r. o.Prašice · tržby 33 814 € (2025)
- ANAP s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 785 € (2025)
- MiNo, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 776 € (2017)
- BiznisData s.r.o.Fintice · tržby 33 774 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PETROMONT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Spišská Nová Ves ›
Sídlo PETROMONT: Markušovce
PETROMONT sídli na adrese Banícka 226, 053 21 Markušovce, okres Spišská Nová Ves. V obci Markušovce je 263 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 169.
Markušovce: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
PETROMONT: IČO, sídlo a základné údaje
PETROMONT s.r.o. (IČO 45506361) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Markušovce, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 17. 9. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 10. 2025, po 15 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 13 510 € a výsledok hospodárenia −47 412 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 73110 |
| Vznik | 17. 9. 2010 |
| Zánik | 16. 10. 2025 |
| Obec | Markušovce |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Markušovce
IGLASS spol. s r.o.SABAR, s.r.o., v konkurzeWELLNESS SYSTEMY, s.r.o.KONZEKO spol. s r.o.Forspiš-mäso Výroba s.r.o.Všetky firmy v obci Markušovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Spišská Nová Ves
Proapartment s. r. o.Targetovo s. r. o.BK - WOOD s.r.o.TRINITY corp s. r. o.REALUS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.