VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ITEKO, s.r.o.

Košice - Západ · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

103 €tržby 2020 ▲ 0 %−5 798 €strata 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

103 €tržby 2020 ▲ 0 %
−5 798 €strata 2020
  1. 12 : tržby 4 602 €, výsledok hospodárenia -711 €
  2. 13 : tržby 540 €, výsledok hospodárenia 251 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 416 €
  4. 15 : tržby 408 €, výsledok hospodárenia -1 354 €
  5. 16 : tržby 83 €, výsledok hospodárenia -1 407 €
  6. 17 : tržby 6 075 €, výsledok hospodárenia 2 531 €
  7. 18 : tržby 103 €, výsledok hospodárenia -1 451 €
  8. 19 : tržby 103 €, výsledok hospodárenia -1 412 €
  9. 20 : tržby 103 €, výsledok hospodárenia -5 798 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 175 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 185 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -988 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 300 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ITEKO, s.r.o. (IČO 45484244), sídlo Košice - mestská časť Západ, je v registri zapísaná od 9. 4. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ITEKO

V roku 2025 mala ITEKO priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ ITEKO

Podľa Registra právnických osôb koná za ITEKO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník ITEKO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ITEKO
Podiely spoločníkov na vkladoch ITEKO Peter Lehotský 100,0 %. Spolu 6 000 €. Peter Lehotský: 6 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Lehotský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Lehotskýod 12. 10. 2011 6 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ITEKO

Za rok 2020 má ITEKO v závierke tržby 103 €, o 0,0 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −5 798 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 6 075 €.

Tržby 2020103 €▲ 0,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−5 798 €strata
Majetok (aktíva) 20251 570 €
Vlastné imanie 2025−13 tis. €
Záväzky 202514 tis. €904,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−914 €
Zisková marža 2020−5 629,1 %medián odvetvia +1,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−17 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ITEKO

Súvaha ITEKO

Všetky čísla zo závierok ITEKO (14 rokov)
Čísla zo závierok ITEKO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 340 €1 570 €−12 631 €14 201 €−914 €—
2024—−1 300 €1 649 €−11 292 €12 941 €−876 €—
2023—−988 €1 579 €−9 992 €11 571 €−903 €—
2022—−1 185 €1 596 €−9 005 €10 601 €−1 100 €—
2021—−1 175 €1 596 €−7 821 €9 417 €−1 090 €—
2020103 €−5 798 €95 €−6 646 €6 741 €−870 €−5 629,1 %
2019103 €−1 412 €4 977 €−849 €5 826 €−1 327 €−1 370,9 %
2018103 €−1 451 €4 904 €563 €4 341 €−1 206 €−1 408,7 %
20176 075 €2 531 €4 891 €2 014 €2 877 €4 167 €+41,7 %
201683 €−1 407 €15 €−518 €533 €−842 €−1 695,2 %
2015408 €−1 354 €10 €−2 378 €2 388 €−790 €−331,9 %
2014—−1 416 €19 €−1 024 €1 043 €−844 €—
2013540 €251 €392 €392 €0 €491 €+46,5 %
20124 602 €−711 €66 €−471 €537 €−651 €−15,4 %

Riziko: zaplatí ITEKO?

Peniaze od štátu: ITEKO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ITEKO

Dátum vzniku ITEKO je 9. 4. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25479/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 602 € · majetok 66 €
  3. Nový spoločník: Peter LehotskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ITEKO

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností veľkoobchod
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • administratívne služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • prenájom hnuteľných vecí
  • finančný lízing
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

ITEKO v odvetví maloobchod

ITEKO je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 81 900 € (18 263 závierok), ITEKO má 103 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ITEKO 392. z 393.

V odvetví v okrese Košice II1 237aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 263Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia82 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ITEKO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›

Sídlo ITEKO: Košice - Západ

ITEKO sídli na adrese Humenská 19/334, 040 01 Košice, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 281 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231.

Subjektov v obci Košice - Západ7 281aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví1 237okres Košice II

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

ITEKO: IČO, sídlo a základné údaje

ITEKO, s.r.o. (IČO 45484244) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 9. 4. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Peter Lehotský. Za rok 2020 sú v závierke tržby 103 € a výsledok hospodárenia −5 798 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 000 €
Vznik9. 4. 2010
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) ITEKO, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 103 €, typická firma odvetvia 81 900 € (medián z 18 263 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy ITEKO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ITEKO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ITEKO

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 93 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov102firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice II

TURKON s.r.o.PRODEX, spol. s r.o. KošiceMADERNA s.r.o.VINATEX s. r. o.ICELOS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk