VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MM COSMETICS s.r.o.

Bratislava - Vajnory · Skrášľovacie a iné kozmetické služby

16 489 €tržby 2025 ▼ 4 %+2 796 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 489 €tržby 2025 ▼ 4 %
+2 796 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 4 287 €, výsledok hospodárenia -5 133 €
  2. 13 : tržby 10 631 €, výsledok hospodárenia -3 231 €
  3. 14 : tržby 4 947 €, výsledok hospodárenia -4 891 €
  4. 15 : tržby 9 374 €, výsledok hospodárenia -2 284 €
  5. 16 : tržby 6 755 €, výsledok hospodárenia -8 002 €
  6. 17 : tržby 3 507 €, výsledok hospodárenia -3 884 €
  7. 18 : tržby 5 420 €, výsledok hospodárenia -2 225 €
  8. 19 : tržby 10 450 €, výsledok hospodárenia 628 €
  9. 20 : tržby 11 451 €, výsledok hospodárenia -1 357 €
  10. 21 : tržby 7 656 €, výsledok hospodárenia -3 454 €
  11. 22 : tržby 14 977 €, výsledok hospodárenia 845 €
  12. 23 : tržby 13 556 €, výsledok hospodárenia 483 €
  13. 24 : tržby 17 255 €, výsledok hospodárenia 1 925 €
  14. 25 : tržby 16 489 €, výsledok hospodárenia 2 796 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MM COSMETICS s.r.o. (IČO 45466491) mala v roku 2025 tržby 16 489 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MM COSMETICS

MM COSMETICS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 341 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konatelia MM COSMETICS

Podľa Registra právnických osôb konajú za MM COSMETICS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci MM COSMETICS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MM COSMETICS
Podiely spoločníkov na vkladoch MM COSMETICS Marek Mosný 50,0 %, Zdenka Mosná 50,0 %. Spolu 5 000 €. Marek Mosný: 2 500 €, 50,0 %Zdenka Mosná: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Marek Mosný50,0 %
  • Zdenka Mosná50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marek Mosnýod 23. 3. 2010 2 500 €50,0 %
Zdenka Mosnáod 23. 3. 2010 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MM COSMETICS

Za rok 2025 má MM COSMETICS v závierke tržby 16 489 €, o 4,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 796 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 17 255 €.

Tržby 202516 tis. €▼ −4,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 796 €zisk
Majetok (aktíva) 202537 tis. €
Vlastné imanie 2025−47 tis. €
Záväzky 202584 tis. €225,6 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+17,0 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−28 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MM COSMETICS

Súvaha MM COSMETICS

Všetky čísla zo závierok MM COSMETICS (14 rokov)
Čísla zo závierok MM COSMETICS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 489 €2 796 €37 104 €−46 620 €83 724 €11 820 €+17,0 %
202417 255 €1 925 €33 133 €−49 416 €82 549 €10 087 €+11,2 %
202313 556 €483 €29 006 €−51 342 €80 348 €6 836 €+3,6 %
202214 977 €845 €33 786 €−51 825 €85 611 €7 512 €+5,6 %
20217 656 €−3 454 €32 725 €−52 669 €85 394 €2 661 €−45,1 %
202011 451 €−1 357 €36 150 €−49 215 €85 365 €4 805 €−11,9 %
201910 450 €628 €37 180 €−47 859 €85 039 €2 539 €+6,0 %
20185 420 €−2 225 €36 187 €−48 487 €84 674 €1 376 €−41,1 %
20173 507 €−3 884 €39 230 €−46 263 €85 493 €1 070 €−110,7 %
20166 755 €−8 002 €42 872 €−42 379 €85 251 €−1 577 €−118,5 %
20159 374 €−2 284 €42 843 €−34 376 €77 219 €3 896 €−24,4 %
20144 947 €−4 891 €45 019 €−32 092 €77 111 €1 438 €−98,9 %
201310 631 €−3 231 €54 980 €−27 200 €82 180 €1 878 €−30,4 %
20124 287 €−5 133 €15 756 €−23 969 €39 725 €−1 528 €−119,7 %

Riziko: zaplatí MM COSMETICS?

MM COSMETICS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom MM COSMETICS z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202030. 5. 2020

História firmy MM COSMETICS

Dátum vzniku MM COSMETICS je 23. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: MM COMETICS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64008/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023006249
  3. Zmena obchodného menaPredtým MM COMETICS s.r.o., odvtedy MM COSMETICS s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 287 € · majetok 15 756 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 23. 3. 2010.
  6. Nový spoločník: Zdenka MosnáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 16 489 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MM COSMETICS

  • kozmetické služby,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti rozvoja osobnosti, vizáže a farbové poradenstvo,
  • vedenie účtovníctva,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • reklamné a marketingové služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

MM COSMETICS v odvetví ostatné osobné služby

MM COSMETICS je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), MM COSMETICS má 16 489 €, čo je 55 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 992 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MM COSMETICS 174. z 275.

V odvetví v okrese Bratislava III992aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 116Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MM COSMETICS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo MM COSMETICS: Bratislava - Vajnory

MM COSMETICS sídli na adrese Pri Starom letisku 1, 831 07 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 912 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vajnory1 912aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví992okres Bratislava III
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

MM COSMETICS: IČO, sídlo a základné údaje

MM COSMETICS s.r.o. (IČO 45466491) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 23. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Marek Mosný a Zdenka Mosná. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 489 € a výsledok hospodárenia +2 796 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 3. 2010
Skoršie názvyMM COMETICS s.r.o.
ObecBratislava - Vajnory
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) MM COSMETICS s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 489 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy MM COSMETICS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MM COSMETICS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MM COSMETICS

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Dobrý Autoservis s.r.o.MM RACING s. r. o.obd3.com s.r.o.Kučišdorfský oddych n.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory

ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Bratislava III

HN Pro s. r. o.Diinstit s.r.o.MRV Group s.r.o.QH Nail s.r.oLula factory s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk