Pavel Korinek
Aktívny · Radatice · podniká od 2010 · 16 rokov
Čo robí
- Zámočníctvo
- Vykonávanie zváracích prác
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2010Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 16:29
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Pavel Korinek: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Pavel Korinek (IČO 45457476), sídlo Radatice, je v registri zapísaný od 3. 3. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Pavel Korinek
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Pavel Korinek?
Peniaze od štátu: Pavel Korinek
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Pavel Korinek
Dátum vzniku Pavel Korinek je 3. 3. 2010, teda pred 16 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 750-35774
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pavel Korinek
- Zámočníctvo
- Vykonávanie zváracích prác
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Pavel Korinek v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Pavel Korinek je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. V okrese Prešov je v tomto odvetví 980 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Radatice
Pavel Korinek má miesto podnikania v obci Radatice, okres Prešov. V obci Radatice je 113 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 240.
Radatice: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Pavel Korinek: IČO, sídlo a základné údaje
Pavel Korinek (IČO 45457476) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Radatice, okres Prešov. Začiatok podnikania je 3. 3. 2010, podniká 16 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Obrábanie kovov (SK NACE 2553) |
| Vznik | 3. 3. 2010 |
| Obec | Radatice |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Pavel Korinek
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pavel Korinek
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pavel Korinek
- Tendre18súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 11 tis. €
- Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Radaticetypický nepokrytý dopyt 206 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.197 zmlúv za 3 roky · 373 797 € · naposledy 15. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina178 zmlúv za 3 roky · 2 452 995 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica60 zmlúv za 3 roky · 4 342 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 636 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Radatice
KROKKER plast, s.r.o.BUTOM s. r. o.LH stavby s. r. o.AP plus GROUP s.r.o.Rímskokatolícka farnosť sv. Martina…Všetky firmy v obci Radatice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Prešov
HARY Slovakia, s.r.o.DRC PO s.r.o.Lánik.sk s. r. o.TECHNOZVAR s.r.o.Kovotron s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.