VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Beauty centrum Timea s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Skrášľovacie a iné kozmetické služby

21 479 €tržby 2025 ▲ 28 %+3 232 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

21 479 €tržby 2025 ▲ 28 %
+3 232 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 8 793 €, výsledok hospodárenia 1 286 €
  2. 13 : tržby 4 493 €, výsledok hospodárenia 2 574 €
  3. 14 : tržby 9 675 €, výsledok hospodárenia 1 881 €
  4. 15 : tržby 10 590 €, výsledok hospodárenia -6 353 €
  5. 16 : tržby 13 243 €, výsledok hospodárenia 3 250 €
  6. 17 : tržby 10 289 €, výsledok hospodárenia 2 107 €
  7. 18 : tržby 9 400 €, výsledok hospodárenia 290 €
  8. 19 : tržby 9 537 €, výsledok hospodárenia -3 998 €
  9. 20 : tržby 12 790 €, výsledok hospodárenia 1 694 €
  10. 21 : tržby 7 615 €, výsledok hospodárenia -2 244 €
  11. 22 : tržby 12 242 €, výsledok hospodárenia -527 €
  12. 23 : tržby 24 428 €, výsledok hospodárenia 9 098 €
  13. 24 : tržby 16 775 €, výsledok hospodárenia 19 €
  14. 25 : tržby 21 479 €, výsledok hospodárenia 3 232 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Beauty centrum Timea s. r. o. (IČO 45446318) mala v roku 2025 tržby 21 479 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Beauty centrum Timea

Podľa Registra právnických osôb koná za Beauty centrum Timea 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Beauty centrum Timea

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Beauty centrum Timea
Podiely spoločníkov na vkladoch Beauty centrum Timea Timea Horváthová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Timea Horváthová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Timea Horváthová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Timea Horváthováod 14. 4. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Beauty centrum Timea

Za rok 2025 má Beauty centrum Timea v závierke tržby 21 479 €, o 28,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 232 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 24 428 €.

Tržby 202521 tis. €▲ +28,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 232 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20251 102 €8,9 % majetku
Pridaná hodnota 20253 778 €
Zisková marža 2025+15,0 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov12 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Beauty centrum Timea

Súvaha Beauty centrum Timea

Všetky čísla zo závierok Beauty centrum Timea (14 rokov)
Čísla zo závierok Beauty centrum Timea po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202521 479 €3 232 €12 328 €11 226 €1 102 €3 778 €+15,0 %
202416 775 €19 €9 800 €7 994 €1 806 €401 €+0,1 %
202324 428 €9 098 €51 541 €7 975 €43 566 €10 261 €+37,2 %
202212 242 €−527 €38 560 €−1 123 €39 683 €−355 €−4,3 %
20217 615 €−2 244 €28 031 €−596 €28 627 €−2 067 €−29,5 %
202012 790 €1 694 €19 862 €1 648 €18 214 €1 879 €+13,2 %
20199 537 €−3 998 €16 549 €−46 €16 595 €−4 719 €−41,9 %
20189 400 €290 €9 665 €3 952 €5 713 €675 €+3,1 %
201710 289 €2 107 €9 226 €3 662 €5 564 €1 601 €+20,5 %
201613 243 €3 250 €10 402 €1 555 €8 847 €3 867 €+24,5 %
201510 590 €−6 353 €5 456 €−1 695 €7 151 €−5 730 €−60,0 %
20149 675 €1 881 €6 228 €4 658 €1 570 €2 503 €+19,4 %
20134 493 €2 574 €9 068 €2 777 €6 291 €2 683 €+57,3 %
20128 793 €1 286 €6 594 €203 €6 391 €1 385 €+14,6 %

Riziko: zaplatí Beauty centrum Timea?

Peniaze od štátu: Beauty centrum Timea

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Beauty centrum Timea

Dátum vzniku Beauty centrum Timea je 14. 4. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64480/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 8 793 € · majetok 6 594 €
  3. Nový spoločník: Timea HorváthováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 21 479 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Beauty centrum Timea

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • vedenie účtovníctva,
  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,
  • kozmetické služby,
  • pedikúra,
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Beauty centrum Timea v odvetví ostatné osobné služby

Beauty centrum Timea je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), Beauty centrum Timea má 21 479 €, čo je 72 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 184 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Beauty centrum Timea 212. z 349.

V odvetví v okrese Bratislava II1 184aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 116Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Beauty centrum Timea, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Beauty centrum Timea: Bratislava - Ružinov

Beauty centrum Timea sídli na adrese Trenčianska 56/D, 821 09 Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 31 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví1 184okres Bratislava II
Na tej istej adrese31aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Beauty centrum Timea: IČO, sídlo a základné údaje

Beauty centrum Timea s. r. o. (IČO 45446318) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 14. 4. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Tímea Horváthová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 479 € a výsledok hospodárenia +3 232 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 4. 2010
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Beauty centrum Timea s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 479 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Beauty centrum Timea

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Beauty centrum Timea

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Beauty centrum Timea

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Bratislava II

Frisör Klier, s.r.o.NailBar s. r. o.AS-TS s. r. o.CARICIA Beauty Partner s. r. o.IVAMAT CONSULTING s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk