ELMONT - COM, s.r.o.
Čadca · Nešpecializovaný veľkoobchod
3 400 €tržby 2025 ▼ 76 %+3 060 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 94 068 €, výsledok hospodárenia -26 316 €
- 14 : tržby 75 895 €, výsledok hospodárenia -31 344 €
- 15 : tržby 624 €, výsledok hospodárenia -13 439 €
- 16 : tržby 15 727 €, výsledok hospodárenia -12 089 €
- 17 : tržby 36 167 €, výsledok hospodárenia 1 654 €
- 18 : tržby 97 223 €, výsledok hospodárenia 3 943 €
- 19 : tržby 146 452 €, výsledok hospodárenia -19 281 €
- 20 : tržby 62 713 €, výsledok hospodárenia -15 091 €
- 21 : tržby 52 179 €, výsledok hospodárenia 124 €
- 22 : tržby 22 839 €, výsledok hospodárenia -139 €
- 23 : tržby 12 285 €, výsledok hospodárenia -20 242 €
- 24 : tržby 13 964 €, výsledok hospodárenia -4 485 €
- 25 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 3 060 €
ELMONT - COM, s.r.o. (IČO 45441464) mala v roku 2025 tržby 3 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ELMONT - COM
osobné náklady v roku 2021 boli 15 141 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 15 141 € | — |
| 2020 | — | 40 377 € | — |
| 2019 | — | 53 312 € | — |
| 2018 | — | 21 840 € | — |
| 2017 | — | 17 347 € | — |
| 2014 | — | 36 120 € | 27 855 € |
| 2013 | — | 53 579 € | 38 243 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ ELMONT - COM
Podľa Registra právnických osôb koná za ELMONT - COM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci ELMONT - COM
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ľubomír Mravec50,0 %
- Tomáš Mravec50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľubomír Mravecod 10. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Tomáš Mravecod 10. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ELMONT - COM
Za rok 2025 má ELMONT - COM v závierke tržby 3 400 €, o 75,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 060 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 146 452 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ELMONT - COM
Najvyššie tržby: rok 2019, 146 452 €. Najnižšie: rok 2015, 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 400 € |
| 2024 | 13 964 € |
| 2023 | 12 285 € |
| 2022 | 22 839 € |
| 2021 | 52 179 € |
| 2020 | 62 713 € |
| 2019 | 146 452 € |
| 2018 | 97 223 € |
| 2017 | 36 167 € |
| 2016 | 15 727 € |
| 2015 | 624 € |
| 2014 | 75 895 € |
| 2013 | 94 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 9 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −133 645 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 060 € |
| 2024 | −4 485 € |
| 2023 | −20 242 € |
| 2022 | −139 € |
| 2021 | 124 € |
| 2020 | −15 091 € |
| 2019 | −19 281 € |
| 2018 | 3 943 € |
| 2017 | 1 654 € |
| 2016 | −12 089 € |
| 2015 | −13 439 € |
| 2014 | −31 344 € |
| 2013 | −26 316 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELMONT - COM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELMONT - COM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,0 % | +2,4 % |
| 2024 | −32,1 % | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | −0,6 % | +2,1 % |
| 2021 | +0,2 % | +2,0 % |
| 2020 | −24,1 % | +1,6 % |
| 2019 | −13,2 % | +1,5 % |
| 2018 | +4,1 % | +1,6 % |
| 2017 | +4,6 % | +2,2 % |
| 2016 | −76,9 % | +2,0 % |
| 2015 | — | +1,7 % |
| 2014 | −41,3 % | — |
| 2013 | −28,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 11 rokov, najviac v roku 2018 (+168,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −75,7 % |
| 2024 | +13,7 % |
| 2023 | −46,2 % |
| 2022 | −56,2 % |
| 2021 | −16,8 % |
| 2020 | −57,2 % |
| 2019 | +50,6 % |
| 2018 | +168,8 % |
| 2017 | +130,0 % |
| 2016 | +2 420,4 % |
| 2015 | −99,2 % |
| 2014 | −19,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELMONT - COM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 126 739 €, vlastné imanie −15 406 € a záväzky 142 145 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 126 739 € | −15 406 € | 142 145 € |
| 2024 | 123 339 € | −18 466 € | 141 805 € |
| 2023 | 12 471 € | −20 242 € | 32 713 € |
| 2022 | 86 157 € | 12 698 € | 73 459 € |
| 2021 | 58 256 € | −13 857 € | 72 113 € |
| 2020 | 39 864 € | −13 981 € | 53 845 € |
| 2019 | 59 761 € | 1 109 € | 58 652 € |
| 2018 | 37 427 € | 20 390 € | 17 037 € |
| 2017 | 35 362 € | 46 920 € | −11 558 € |
| 2016 | 16 617 € | −73 798 € | 90 415 € |
| 2015 | 13 675 € | −61 709 € | 75 384 € |
| 2014 | 29 399 € | −48 271 € | 77 670 € |
| 2013 | 42 788 € | −16 926 € | 59 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELMONT - COM (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 400 € | 3 060 € | 126 739 € | −15 406 € | 142 145 € | 3 400 € | +90,0 % |
| 2024 | 13 964 € | −4 485 € | 123 339 € | −18 466 € | 141 805 € | −13 651 € | −32,1 % |
| 2023 | 12 285 € | −20 242 € | 12 471 € | −20 242 € | 32 713 € | −20 089 € | −164,8 % |
| 2022 | 22 839 € | −139 € | 86 157 € | 12 698 € | 73 459 € | −139 € | −0,6 % |
| 2021 | 52 179 € | 124 € | 58 256 € | −13 857 € | 72 113 € | 14 460 € | +0,2 % |
| 2020 | 62 713 € | −15 091 € | 39 864 € | −13 981 € | 53 845 € | 8 103 € | −24,1 % |
| 2019 | 146 452 € | −19 281 € | 59 761 € | 1 109 € | 58 652 € | 22 963 € | −13,2 % |
| 2018 | 97 223 € | 3 943 € | 37 427 € | 20 390 € | 17 037 € | 12 572 € | +4,1 % |
| 2017 | 36 167 € | 1 654 € | 35 362 € | 46 920 € | −11 558 € | 14 577 € | +4,6 % |
| 2016 | 15 727 € | −12 089 € | 16 617 € | −73 798 € | 90 415 € | 9 068 € | −76,9 % |
| 2015 | 624 € | −13 439 € | 13 675 € | −61 709 € | 75 384 € | −2 037 € | −2 153,7 % |
| 2014 | 75 895 € | −31 344 € | 29 399 € | −48 271 € | 77 670 € | 12 287 € | −41,3 % |
| 2013 | 94 068 € | −26 316 € | 42 788 € | −16 926 € | 59 714 € | 30 370 € | −28,0 % |
Riziko: zaplatí ELMONT - COM?
ELMONT - COM a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom ELMONT - COM v objeme 46 384 € z rokov 2018 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca: 40 344 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2020, 18 425 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 2 000 € |
| 2020 | 4 | 18 425 € |
| 2019 | 1 | 13 304 € |
| 2018 | 3 | 12 655 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ELMONT - COM
Dátum vzniku ELMONT - COM je 18. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52616/L
- Nový štatutár: Ľubomír MravecKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 94 068 € · majetok 42 788 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca. Firma vznikla 18. 3. 2010.
- Nový spoločník: Tomáš MravecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 3 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELMONT - COM
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- poradenská činnosť a dodávanie programového vybavenia k počítačom
- poradenská činnosť k technickému vybaveniu počítača
- služby súvisiace s databázami
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a uskladňovanie
- Počítačové služby
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
ELMONT - COM v odvetví veľkoobchod
ELMONT - COM je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), ELMONT - COM má 3 400 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 472 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELMONT - COM 143. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| ELMONT - COM | 3 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELMONT - COM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELMONT - COM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELMONT - COM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 400 € | 139 070 € |
| 2024 | 13 964 € | 139 431 € |
| 2023 | 12 285 € | 134 713 € |
| 2022 | 22 839 € | 133 387 € |
| 2021 | 52 179 € | 117 770 € |
| 2020 | 62 713 € | 112 044 € |
| 2019 | 146 452 € | 120 438 € |
| 2018 | 97 223 € | 118 275 € |
| 2017 | 36 167 € | 106 248 € |
| 2016 | 15 727 € | 97 883 € |
| 2015 | 624 € | 98 123 € |
| 2014 | 75 895 € | — |
| 2013 | 94 068 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELMONT - COM | 3 400 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 161 685 € |
| medián kraja | 140 800 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IRIDUM spol. s r.o.Modra · tržby 8 346 € (2025)
- MVS Systém, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 8 334 € (2025)
- Michal Fojtík, s.r.o.Banská Belá · tržby 8 333 € (2023)
- VIVA Personal, s.r.o.Rožňava · tržby 8 312 € (2025)
- RM Elektro, s.r.o.Šurany · tržby 8 299 € (2025)
- Naše Slovenské produkty s.r.o.Martin · tržby 8 297 € (2025)
- ACTING, s.r.o.Žilina · tržby 8 288 € (2025)
- werk design s.r.o.Nové Zámky · tržby 8 270 € (2025)
- East personal s. r. o.Dunajská Streda · tržby 8 269 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELMONT - COM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ELMONT - COM: Čadca
ELMONT - COM sídli na adrese Sládkovičova 1700, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
ELMONT - COM: IČO, sídlo a základné údaje
ELMONT - COM, s.r.o. (IČO 45441464) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 18. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ľubomír Mravec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 400 € a výsledok hospodárenia +3 060 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 3. 2010 |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ELMONT - COM, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 400 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy ELMONT - COM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ELMONT - COM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELMONT - COM
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ELMONT-PRINT s.r.o.ELMONT COPY, s.r.o.RT build s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Čadca
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Čadca
Big Box Obaly, s. r. o.PROFITAPE s. r. o.APOLOSPOL, s. r. o.Ohrievacia Technika, s.r.o.NOVEL, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.