VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GDESIGN, s.r.o.

Križovany nad Dudváhom · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

62 428 €tržby 2025 ▲ 25 %+2 563 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

62 428 €tržby 2025 ▲ 25 %
+2 563 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 51 244 €, výsledok hospodárenia 13 492 €
  2. 13 : tržby 49 516 €, výsledok hospodárenia 261 €
  3. 14 : tržby 58 483 €, výsledok hospodárenia 14 271 €
  4. 15 : tržby 91 043 €, výsledok hospodárenia 13 963 €
  5. 16 : tržby 124 019 €, výsledok hospodárenia 47 022 €
  6. 17 : tržby 89 824 €, výsledok hospodárenia 33 498 €
  7. 18 : tržby 77 532 €, výsledok hospodárenia 7 832 €
  8. 19 : tržby 93 496 €, výsledok hospodárenia 5 939 €
  9. 20 : tržby 91 134 €, výsledok hospodárenia 25 366 €
  10. 21 : tržby 58 220 €, výsledok hospodárenia 26 410 €
  11. 22 : tržby 86 489 €, výsledok hospodárenia -456 €
  12. 23 : tržby 45 806 €, výsledok hospodárenia 13 306 €
  13. 24 : tržby 50 012 €, výsledok hospodárenia -105 €
  14. 25 : tržby 62 428 €, výsledok hospodárenia 2 563 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GDESIGN, s.r.o. (IČO 45401764) mala v roku 2025 tržby 62 428 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GDESIGN

V roku 2025 mala GDESIGN priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 12 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ GDESIGN

Podľa Registra právnických osôb koná za GDESIGN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník GDESIGN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GDESIGN
Podiely spoločníkov na vkladoch GDESIGN Bc. Ján Gombalia 100,0 %. Spolu 5 000 €. Bc. Ján Gombalia: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Bc. Ján Gombalia100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bc. Ján Gombaliaod 19. 3. 2011 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GDESIGN

Za rok 2025 má GDESIGN v závierke tržby 62 428 €, o 24,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 563 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 124 019 €.

Tržby 202562 tis. €▲ +24,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 563 €zisk
Majetok (aktíva) 2025181 tis. €
Vlastné imanie 2025177 tis. €
Záväzky 20253 498 €1,9 % majetku
Pridaná hodnota 20258 053 €
Zisková marža 2025+4,1 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov203 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát GDESIGN

Súvaha GDESIGN

Všetky čísla zo závierok GDESIGN (14 rokov)
Čísla zo závierok GDESIGN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202562 428 €2 563 €180 515 €176 747 €3 498 €8 053 €+4,1 %
202450 012 €−105 €183 349 €174 183 €8 731 €5 478 €−0,2 %
202345 806 €13 306 €186 043 €174 288 €11 684 €19 879 €+29,0 %
202286 489 €−456 €278 071 €193 269 €84 503 €7 699 €−0,5 %
202158 220 €26 410 €309 543 €193 725 €115 304 €28 763 €+45,4 %
202091 134 €25 366 €280 369 €167 315 €112 588 €41 608 €+27,8 %
201993 496 €5 939 €255 547 €141 949 €113 234 €22 593 €+6,4 %
201877 532 €7 832 €243 833 €136 010 €107 560 €26 250 €+10,1 %
201789 824 €33 498 €267 206 €128 179 €138 607 €65 740 €+37,3 %
2016124 019 €47 022 €285 224 €94 680 €189 776 €89 554 €+37,9 %
201591 043 €13 963 €262 307 €47 658 €214 358 €37 475 €+15,3 %
201458 483 €14 271 €101 099 €33 695 €67 356 €30 222 €+24,4 %
201349 516 €261 €26 185 €19 424 €6 441 €5 885 €+0,5 %
201251 244 €13 492 €24 248 €19 164 €4 830 €18 285 €+26,3 %

Riziko: zaplatí GDESIGN?

GDESIGN a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom GDESIGN z roku 2016.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201623. 8. 2016

História firmy GDESIGN

Dátum vzniku GDESIGN je 31. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25346/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023004027
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 51 244 € · majetok 24 248 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava. Firma vznikla 31. 3. 2010.
  5. Nový spoločník: Bc. Ján GombaliaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 62 428 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GDESIGN

  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti tovaru
  • čistiace a upratovacie služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

GDESIGN v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

GDESIGN je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), GDESIGN má 62 428 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 812 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GDESIGN 162. z 384.

V odvetví v okrese Trnava812aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GDESIGN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Trnava ›

Sídlo GDESIGN: Križovany nad Dudváhom

GDESIGN sídli na adrese Hlavná ulica 309/19, 919 24 Križovany nad Dudváhom, okres Trnava. V obci Križovany nad Dudváhom je 233 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Križovany nad Dudváhom233aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví812okres Trnava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Križovany nad Dudváhom: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

GDESIGN: IČO, sídlo a základné údaje

GDESIGN, s.r.o. (IČO 45401764) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Križovany nad Dudváhom, okres Trnava. Dátum vzniku je 31. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Bc. Ján Gombalia. Za rok 2025 sú v závierke tržby 62 428 € a výsledok hospodárenia +2 563 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 3. 2010
ObecKrižovany nad Dudváhom
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) GDESIGN, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 62 428 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy GDESIGN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GDESIGN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GDESIGN

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy190zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 96 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Križovany nad Dudváhomtypický nepokrytý dopyt 270 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

IP Industries s. r. o.lipa development s.r.o.Cesta k zmene

Najväčšie firmy v obci Križovany nad Dudváhom

WALSO s.r.o.LEVERTEX s.r.o.MAKROINVEST, s.r.o.FINE Solution s. r. o.Obec Križovany nad DudváhomVšetky firmy v obci Križovany nad Dudváhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Trnava

Aspecta, s.r.o.CellQoS, a.s.TT-IT, s.r.o.Agromladosť s. r. o.Elicase, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk