DAPMON, s. r. o.
Bratislava - Vajnory
209 539 €tržby 2023 ▼ 52 %−14 333 €strata 2023zaniknutá 28. 9. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 9. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 79 940 €, výsledok hospodárenia -43 204 €
- 13 : tržby 209 911 €, výsledok hospodárenia 88 371 €
- 14 : tržby 200 578 €, výsledok hospodárenia 32 388 €
- 15 : tržby 273 127 €, výsledok hospodárenia 5 522 €
- 16 : tržby 421 538 €, výsledok hospodárenia 9 223 €
- 17 : tržby 301 549 €, výsledok hospodárenia 1 693 €
- 18 : tržby 261 623 €, výsledok hospodárenia 5 877 €
- 19 : tržby 257 098 €, výsledok hospodárenia 6 026 €
- 20 : tržby 215 537 €, výsledok hospodárenia -3 757 €
- 21 : tržby 251 357 €, výsledok hospodárenia 6 628 €
- 22 : tržby 434 440 €, výsledok hospodárenia 3 186 €
- 23 : tržby 209 539 €, výsledok hospodárenia -14 333 €
DAPMON, s. r. o. (IČO 45395209), sídlo Bratislava - mestská časť Vajnory, je v registri zapísaná od 10. 2. 2010 do 28. 9. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci DAPMON
osobné náklady v roku 2023 boli 26 251 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 26 251 € | 18 069 € |
| 2022 | — | 25 373 € | 17 029 € |
| 2021 | — | 23 694 € | 16 907 € |
| 2020 | — | 24 026 € | 17 437 € |
| 2019 | — | 24 639 € | 18 094 € |
| 2018 | — | 22 978 € | 16 577 € |
| 2017 | — | 24 072 € | 17 447 € |
| 2016 | — | 19 644 € | 14 167 € |
| 2015 | — | 14 246 € | 10 081 € |
| 2014 | — | 11 570 € | 6 128 € |
| 2013 | — | 21 035 € | 15 221 € |
| 2012 | — | 29 052 € | 21 249 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 69 % 18 069 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 6 504 €
- Odmeny členom orgánov 3,1 % 816 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci DAPMON
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok DAPMON
Za rok 2023 má DAPMON v závierke tržby 209 539 €, o 51,8 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −14 333 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2022: 434 440 €.
Výkaz ziskov a strát DAPMON
Najvyššie tržby: rok 2022, 434 440 €. Najnižšie: rok 2012, 79 940 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 209 539 € |
| 2022 | 434 440 € |
| 2021 | 251 357 € |
| 2020 | 215 537 € |
| 2019 | 257 098 € |
| 2018 | 261 623 € |
| 2017 | 301 549 € |
| 2016 | 421 538 € |
| 2015 | 273 127 € |
| 2014 | 200 578 € |
| 2013 | 209 911 € |
| 2012 | 79 940 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 97 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −14 333 € |
| 2022 | 3 186 € |
| 2021 | 6 628 € |
| 2020 | −3 757 € |
| 2019 | 6 026 € |
| 2018 | 5 877 € |
| 2017 | 1 693 € |
| 2016 | 9 223 € |
| 2015 | 5 522 € |
| 2014 | 32 388 € |
| 2013 | 88 371 € |
| 2012 | −43 204 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DAPMON
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −6,8 %, medián odvetvia +1,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAPMON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | −6,8 % | +1,4 % |
| 2022 | +0,7 % | +1,3 % |
| 2021 | +2,6 % | +1,2 % |
| 2020 | −1,7 % | +1,1 % |
| 2019 | +2,3 % | +1,1 % |
| 2018 | +2,2 % | +1,2 % |
| 2017 | +0,6 % | +1,7 % |
| 2016 | +2,2 % | +1,6 % |
| 2015 | +2,0 % | +1,3 % |
| 2014 | +16,1 % | — |
| 2013 | +42,1 % | — |
| 2012 | −54,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2013 (+162,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | −51,8 % |
| 2022 | +72,8 % |
| 2021 | +16,6 % |
| 2020 | −16,2 % |
| 2019 | −1,7 % |
| 2018 | −13,2 % |
| 2017 | −28,5 % |
| 2016 | +54,3 % |
| 2015 | +36,2 % |
| 2014 | −4,4 % |
| 2013 | +162,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DAPMON
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 37 360 €, vlastné imanie 35 584 € a záväzky 1 776 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 37 360 € | 35 584 € | 1 776 € |
| 2022 | 170 110 € | 49 917 € | 120 193 € |
| 2021 | 119 741 € | 46 731 € | 73 010 € |
| 2020 | 90 910 € | 40 103 € | 50 807 € |
| 2019 | 121 677 € | 43 860 € | 77 817 € |
| 2018 | 122 876 € | 37 834 € | 85 042 € |
| 2017 | 117 091 € | 31 957 € | 85 134 € |
| 2016 | 201 505 € | 30 264 € | 171 241 € |
| 2015 | 149 953 € | 21 041 € | 128 960 € |
| 2014 | 132 052 € | 15 519 € | 116 389 € |
| 2013 | 152 224 € | −16 869 € | 169 067 € |
| 2012 | 31 321 € | −105 239 € | 136 469 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DAPMON (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 209 539 € | −14 333 € | 37 360 € | 35 584 € | 1 776 € | 12 030 € | −6,8 % |
| 2022 | 434 440 € | 3 186 € | 170 110 € | 49 917 € | 120 193 € | 30 455 € | +0,7 % |
| 2021 | 251 357 € | 6 628 € | 119 741 € | 46 731 € | 73 010 € | 31 678 € | +2,6 % |
| 2020 | 215 537 € | −3 757 € | 90 910 € | 40 103 € | 50 807 € | 19 522 € | −1,7 % |
| 2019 | 257 098 € | 6 026 € | 121 677 € | 43 860 € | 77 817 € | 32 518 € | +2,3 % |
| 2018 | 261 623 € | 5 877 € | 122 876 € | 37 834 € | 85 042 € | 30 518 € | +2,2 % |
| 2017 | 301 549 € | 1 693 € | 117 091 € | 31 957 € | 85 134 € | 27 958 € | +0,6 % |
| 2016 | 421 538 € | 9 223 € | 201 505 € | 30 264 € | 171 241 € | 30 171 € | +2,2 % |
| 2015 | 273 127 € | 5 522 € | 149 953 € | 21 041 € | 128 960 € | 21 995 € | +2,0 % |
| 2014 | 200 578 € | 32 388 € | 132 052 € | 15 519 € | 116 389 € | 51 150 € | +16,1 % |
| 2013 | 209 911 € | 88 371 € | 152 224 € | −16 869 € | 169 067 € | 109 960 € | +42,1 % |
| 2012 | 79 940 € | −43 204 € | 31 321 € | −105 239 € | 136 469 € | −13 422 € | −54,0 % |
Riziko: zaplatí DAPMON?
Peniaze od štátu: DAPMON
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DAPMON
Dátum vzniku DAPMON je 10. 2. 2010. Skoršie obchodné meno: DAPMON, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/177440/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 79 940 € · majetok 31 321 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12, posledné tržby 209 539 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaRybničná 40|83106|Bratislava - mestská časť Vajnory → Rybničná 40|831 06|Bratislava - mestská časť Vajnory
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DAPMON v odvetví maloobchod
DAPMON je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 95 712 € (18 348 závierok), DAPMON má 209 539 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DAPMON 500. z 1 207.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 297 €, polovica do 95 712 €, tri štvrtiny do 432 957 €; 10 % firiem má viac než 1 380 021 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 730 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 297 € |
| medián | 95 712 € |
| horný kvartil | 432 957 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 380 021 € |
| DAPMON | 209 539 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DAPMON
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DAPMON s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAPMON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 209 539 € | 95 712 € |
| 2022 | 434 440 € | 101 099 € |
| 2021 | 251 357 € | 87 423 € |
| 2020 | 215 537 € | 81 900 € |
| 2019 | 257 098 € | 85 084 € |
| 2018 | 261 623 € | 80 953 € |
| 2017 | 301 549 € | 74 666 € |
| 2016 | 421 538 € | 63 558 € |
| 2015 | 273 127 € | 73 013 € |
| 2014 | 200 578 € | — |
| 2013 | 209 911 € | — |
| 2012 | 79 940 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| DAPMON | 209 539 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 120 149 € |
| medián kraja | 90 896 € |
| medián Slovenska | 95 712 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- K - mont, s.r.o.Prešov · tržby 482 837 € (2025)
- ADACO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 482 597 € (2025)
- Axalnet, s.r.o.Topoľčany · tržby 482 519 € (2025)
- KTI - Progress spol. s r.o.Nové Zámky · tržby 482 474 € (2025)
- Masárstvo u Lašáku, s. r. o.Skalica · tržby 482 309 € (2025)
- MAROT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 482 242 € (2025)
- wilderoben s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 482 158 € (2025)
- avesys, spol. s r.o.Modra · tržby 481 798 € (2025)
- RSmc,s.r.o.Kalinkovo · tržby 481 725 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DAPMON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo DAPMON: Bratislava - Vajnory
DAPMON sídli na adrese Rybničná 40, 831 06 Bratislava - mestská časť Vajnory, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 922 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 107 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
DAPMON: IČO, sídlo a základné údaje
DAPMON, s. r. o. (IČO 45395209) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 10. 2. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 9. 2024, po 14 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 209 539 € a výsledok hospodárenia −14 333 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 10. 2. 2010 |
| Zánik | 28. 9. 2024 |
| Skoršie názvy | DAPMON, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy DAPMON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DAPMON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DAPMON
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 246 zmlúv za 3 roky · 18 679 669 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 877 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Bratislava III
VL TREND s.r.o.Cassovar business center a.s.CASSIA s.r.o.Quantos Logistic s. r. o.MMX plus, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.