VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEPASY s. r. o.

Uzovský Šalgov · Výstavba obytných a neobytných budov

254 319 €tržby 2025 ▲ 8 %+3 225 €zisk 2025

aktívna 16 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

254 319 €tržby 2025 ▲ 8 %
+3 225 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 68 573 €, výsledok hospodárenia -12 688 €
  2. 13 : tržby 68 315 €, výsledok hospodárenia 6 795 €
  3. 14 : tržby 128 406 €, výsledok hospodárenia 6 453 €
  4. 15 : tržby 310 790 €, výsledok hospodárenia 4 240 €
  5. 16 : tržby 116 046 €, výsledok hospodárenia 2 907 €
  6. 17 : tržby 191 792 €, výsledok hospodárenia 5 465 €
  7. 18 : tržby 206 254 €, výsledok hospodárenia 5 967 €
  8. 19 : tržby 213 763 €, výsledok hospodárenia 2 030 €
  9. 20 : tržby 142 930 €, výsledok hospodárenia 1 105 €
  10. 21 : tržby 254 486 €, výsledok hospodárenia 782 €
  11. 22 : tržby 220 721 €, výsledok hospodárenia 4 784 €
  12. 23 : tržby 220 708 €, výsledok hospodárenia 2 881 €
  13. 24 : tržby 235 707 €, výsledok hospodárenia 1 917 €
  14. 25 : tržby 254 319 €, výsledok hospodárenia 3 225 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEPASY s. r. o. (IČO 45389861) mala v roku 2025 tržby 254 319 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BEPASY

V roku 2025 mala BEPASY priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 28 700 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konatelia BEPASY

Podľa Registra právnických osôb konajú za BEPASY 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci BEPASY

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BEPASY
Podiely spoločníkov na vkladoch BEPASY Pavol Falat 50,0 %, Sylvia Falatová 50,0 %. Spolu 7 000 €. Pavol Falat: 3 500 €, 50,0 %Sylvia Falatová: 3 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Pavol Falat50,0 %
  • Sylvia Falatová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Pavol Falatod 1. 2. 2010 3 500 €50,0 %
Sylvia Falatováod 1. 2. 2010 3 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BEPASY

Za rok 2025 má BEPASY v závierke tržby 254 319 €, o 7,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 225 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 310 790 €.

Tržby 2025254 tis. €▲ +7,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 225 €zisk
Majetok (aktíva) 202577 tis. €
Vlastné imanie 202546 tis. €
Záväzky 202531 tis. €39,8 % majetku
Pridaná hodnota 202558 tis. €
Zisková marža 2025+1,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov36 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BEPASY

Súvaha BEPASY

Všetky čísla zo závierok BEPASY (14 rokov)
Čísla zo závierok BEPASY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025254 319 €3 225 €77 334 €46 338 €30 816 €58 305 €+1,3 %
2024235 707 €1 917 €104 356 €43 112 €61 084 €26 827 €+0,8 %
2023220 708 €2 881 €63 510 €41 195 €22 155 €21 614 €+1,3 %
2022220 721 €4 784 €41 949 €38 314 €3 485 €22 742 €+2,2 %
2021254 486 €782 €36 310 €33 530 €2 221 €11 159 €+0,3 %
2020142 930 €1 105 €34 860 €32 748 €1 962 €12 736 €+0,8 %
2019213 763 €2 030 €34 071 €31 643 €2 143 €16 452 €+0,9 %
2018206 254 €5 967 €32 564 €29 614 €2 782 €24 028 €+2,9 %
2017191 792 €5 465 €31 035 €23 647 €7 205 €18 729 €+2,8 %
2016116 046 €2 907 €32 724 €18 182 €14 295 €18 602 €+2,5 %
2015310 790 €4 240 €49 390 €18 200 €31 137 €23 369 €+1,4 %
2014128 406 €6 453 €47 421 €13 960 €33 301 €24 485 €+5,0 %
201368 315 €6 795 €19 189 €7 507 €11 369 €21 903 €+9,9 %
201268 573 €−12 688 €48 676 €712 €47 810 €6 913 €−18,5 %

Riziko: zaplatí BEPASY?

Peniaze od štátu: BEPASY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BEPASY

Dátum vzniku BEPASY je 1. 2. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22512/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022960390
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 68 573 € · majetok 48 676 €
  4. Nový spoločník: Pavol FalatSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 254 319 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BEPASY

  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

BEPASY v odvetví výstavba budov

BEPASY je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), BEPASY má 254 319 €, čo je 4,1-násobok mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 205 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEPASY 33. z 108.

V odvetví v okrese Sabinov205aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEPASY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Sabinov ›

Sídlo BEPASY: Uzovský Šalgov

BEPASY sídli na adrese 56, 082 61 Uzovský Šalgov, okres Sabinov. V obci Uzovský Šalgov je 116 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 221. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Uzovský Šalgov116aktívnych
Subjektov v okrese Sabinov8 221aktívnych
V tom istom odvetví205okres Sabinov
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Uzovský Šalgov: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›

BEPASY: IČO, sídlo a základné údaje

BEPASY s. r. o. (IČO 45389861) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Uzovský Šalgov, okres Sabinov. Dátum vzniku je 1. 2. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Pavol Falat a Sylvia Falatová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 254 319 € a výsledok hospodárenia +3 225 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie7 000 €
Vznik1. 2. 2010
ObecUzovský Šalgov
OkresOkres Sabinov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) BEPASY s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 254 319 €, typická firma odvetvia 61 759 €, čo je 4,1-násobok mediánu (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›

Sieť prepojení firmy BEPASY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BEPASY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BEPASY

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Uzovský Šalgovtypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FALAT family s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Uzovský Šalgov

MÓDA, s.r.o.BONAMED s.r.o.Majorik s. r. o.MTK-mont s.r.o.MAPERAY s.r.o.Všetky firmy v obci Uzovský Šalgov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Sabinov

ATEX-OK, s.r.o.AMJ - STAV s.r.o.JK Slovakia NÍZKOENERGETICKÉ MONTOVANÉ…DANOVA SK s.r.o.BRATEKO s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk