Štatistiky Kompletné dáta o firme

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

2 095 €tržby 2019 ▼ 84 %−79 665 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

2 095 €tržby 2019 ▼ 84 %
−79 665 €strata 2019
  1. 12 : tržby 209 867 €, výsledok hospodárenia 1 707 €
  2. 13 : tržby 131 224 €, výsledok hospodárenia -6 405 €
  3. 14 : tržby 88 549 €, výsledok hospodárenia -30 516 €
  4. 15 : tržby 28 453 €, výsledok hospodárenia -20 436 €
  5. 16 : tržby 38 718 €, výsledok hospodárenia 1 112 €
  6. 17 : tržby 13 934 €, výsledok hospodárenia -25 758 €
  7. 18 : tržby 13 382 €, výsledok hospodárenia -184 €
  8. 19 : tržby 2 095 €, výsledok hospodárenia -79 665 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze (IČO 45372039), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 27. 1. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

osobné náklady v roku 2016 boli -89 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Štatutári STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Podľa Registra právnických osôb konajú za STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Norbert Navrátilkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Matúš Kanislikvidátor

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločníci STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Božena Navrátilováspoločník
Norbert Navrátilspoločník
Mgr. Jana Lenkováspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Za rok 2019 má STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze v závierke tržby 2 095 €, o 84,3 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −79 665 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2012: 209 867 €.

Tržby 20192 095 €▼ −84,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−80 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20190 €
Vlastné imanie 2019−79 tis. €
Záväzky 201979 tis. €
Pridaná hodnota 2019−1 334 €
Zisková marža 2019−3 802,6 %medián odvetvia +3,7 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−160 tis. €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Súvaha STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Všetky čísla zo závierok STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze (8 rokov)
Čísla zo závierok STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20192 095 €−79 665 €0 €−78 962 €78 962 €−1 334 €−3 802,6 %
201813 382 €−184 €230 831 €703 €230 128 €12 860 €−1,4 %
201713 934 €−25 758 €234 769 €887 €233 882 €−17 199 €−184,9 %
201638 718 €1 112 €300 015 €4 724 €295 291 €16 345 €+2,9 %
201528 453 €−20 436 €320 270 €3 612 €316 658 €−289 €−71,8 %
201488 549 €−30 516 €367 012 €24 049 €342 963 €42 013 €−34,5 %
2013131 224 €−6 405 €374 210 €29 564 €344 646 €55 964 €−4,9 %
2012209 867 €1 707 €347 249 €35 969 €311 277 €46 969 €+0,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze?

Peniaze od štátu: STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

Dátum vzniku STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze je 27. 1. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné mená: Element Consult, s. r. o., STAVEBNINY MAXI, s. r. o., STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62661/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým Element Consult, s. r. o., odvtedy STAVEBNINY MAXI, s. r. o.
  3. Nový spoločník: Božena NavrátilováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 209 867 € · majetok 347 249 €
  5. Zapísaný likvidátor: Mgr. Matúš KanisLikvidátor
  6. Zmena obchodného menaPredtým STAVEBNINY MAXI, s. r. o., odvtedy STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v likvidácii.
  7. Nový zápis v registri: Mgr. Jana LenkováSprávca konkurznej podstaty
  8. Zmena obchodného menaPredtým STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v likvidácii, odvtedy STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • administratívne služby,
  • vedenie účtovníctva,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 640 € (10 509 závierok), STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze má 2 095 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 025 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze 1 297. z 1 367.

V odvetví v okrese Bratislava III3 025aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 509Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+3,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze: Bratislava - Nové Mesto

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze sídli na adrese Ďumbierska 3F, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 639 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 360. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 639aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 360aktívnych
V tom istom odvetví3 025okres Bratislava III
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje

STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze (IČO 45372039) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 27. 1. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Norbert Navrátil a Mgr. Matúš Kanis. Za rok 2019 sú v závierke tržby 2 095 € a výsledok hospodárenia −79 665 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 1. 2010
Skoršie názvyElement Consult, s. r. o.
STAVEBNINY MAXI, s. r. o.
STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v likvidácii
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) STAVEBNINY MAXI, s. r. o. v konkurze má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 2 095 €, typická firma odvetvia 38 640 € (medián z 10 509 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Eurolab Lambda a.s.HP MARKET, s.r.o. v konkurzeLuvra s. r. o. v konkurzeIHAK s.r.o.Nezhromažďujte si poklady na zemi

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III

Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť