VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Petras Corporation, s.r.o.

Nitra · Činnosti reklamných agentúr

11 461 €tržby 2025 ▼ 75 %+3 203 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

11 461 €tržby 2025 ▼ 75 %
+3 203 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 47 147 €, výsledok hospodárenia 574 €
  2. 13 : tržby 9 763 €, výsledok hospodárenia 64 €
  3. 14 : tržby 26 933 €, výsledok hospodárenia 4 558 €
  4. 15 : tržby 36 601 €, výsledok hospodárenia 1 999 €
  5. 16 : tržby 15 584 €, výsledok hospodárenia -12 245 €
  6. 17 : tržby 54 355 €, výsledok hospodárenia 8 172 €
  7. 18 : tržby 19 782 €, výsledok hospodárenia 7 459 €
  8. 19 : tržby 20 886 €, výsledok hospodárenia 6 797 €
  9. 20 : tržby 21 846 €, výsledok hospodárenia 6 510 €
  10. 21 : tržby 32 216 €, výsledok hospodárenia 20 088 €
  11. 22 : tržby 38 294 €, výsledok hospodárenia 21 883 €
  12. 23 : tržby 36 862 €, výsledok hospodárenia 25 618 €
  13. 24 : tržby 45 441 €, výsledok hospodárenia -652 €
  14. 25 : tržby 11 461 €, výsledok hospodárenia 3 203 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Petras Corporation, s.r.o. (IČO 45370940) mala v roku 2025 tržby 11 461 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Petras Corporation

V roku 2025 mala Petras Corporation priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 192 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Petras Corporation

Podľa Registra právnických osôb koná za Petras Corporation 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Petras Corporation

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Petras Corporation
Podiely spoločníkov na vkladoch Petras Corporation Ing. Marek Petráš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Marek Petráš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marek Petráš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marek Petrášod 2. 3. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Petras Corporation

Za rok 2025 má Petras Corporation v závierke tržby 11 461 €, o 74,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 203 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 54 355 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202511 tis. €▼ −74,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 203 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 564 €
Vlastné imanie 20258 052 €
Záväzky 2025512 €6,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−552 €
Zisková marža 2025+27,9 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov94 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Petras Corporation

Súvaha Petras Corporation

Všetky čísla zo závierok Petras Corporation (14 rokov)
Čísla zo závierok Petras Corporation po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202511 461 €3 203 €8 564 €8 052 €512 €−552 €+27,9 %
202445 441 €−652 €35 576 €28 140 €7 436 €2 711 €−1,4 %
202336 862 €25 618 €43 185 €31 118 €12 067 €29 986 €+69,5 %
202238 294 €21 883 €41 654 €27 383 €14 271 €32 172 €+57,1 %
202132 216 €20 088 €41 842 €25 588 €16 254 €26 876 €+62,4 %
202021 846 €6 510 €29 645 €22 283 €7 362 €16 399 €+29,8 %
201920 886 €6 797 €31 847 €22 570 €9 277 €14 707 €+32,5 %
201819 782 €7 459 €18 121 €15 773 €2 348 €14 576 €+37,7 %
201754 355 €8 172 €25 334 €8 313 €17 021 €17 661 €+15,0 %
201615 584 €−12 245 €8 455 €141 €8 314 €1 300 €−78,6 %
201536 601 €1 999 €38 509 €12 386 €26 123 €14 313 €+5,5 %
201426 933 €4 558 €39 960 €10 387 €29 573 €9 433 €+16,9 %
20139 763 €64 €8 427 €5 829 €2 598 €212 €+0,7 %
201247 147 €574 €8 199 €5 765 €2 434 €993 €+1,2 %

Riziko: zaplatí Petras Corporation?

Peniaze od štátu: Petras Corporation

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Petras Corporation

Dátum vzniku Petras Corporation je 2. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: Adandmedia s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26074/N
  2. Zmena obchodného menaPredtým Adandmedia s.r.o., odvtedy Petras Corporation, s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 47 147 € · majetok 8 199 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 11 461 €.
  5. Nový spoločník: Ing. Marek PetrášSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Petras Corporation

  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • polygrafická výroba, sadzba a konečná uprava tlačovín
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • vydavateľská činnosť
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • fotografické služby
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Petras Corporation v odvetví reklama a prieskum trhu

Petras Corporation je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), Petras Corporation má 11 461 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 793 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Petras Corporation 216. z 267.

V odvetví v okrese Nitra793aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 042Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Petras Corporation, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nitra ›

Sídlo Petras Corporation: Nitra

Petras Corporation sídli na adrese Škultétyho 527/5, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 132aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 263aktívnych
V tom istom odvetví793okres Nitra
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Petras Corporation: IČO, sídlo a základné údaje

Petras Corporation, s.r.o. (IČO 45370940) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 2. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. Marek Petráš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 461 € a výsledok hospodárenia +3 203 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 3. 2010
Skoršie názvyAdandmedia s.r.o.
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Petras Corporation, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 461 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy Petras Corporation

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Petras Corporation

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Petras Corporation

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Nitra

Bernal s. r. o.KG-bau, s.r.o.ILENSIS s. r. o.TEDOM, s.r.o.Mplus Slovakia s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk