PARK 99, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Prevádzka športových zariadení
775 €tržby 2019−2 036 €strata 2019aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 700 €, výsledok hospodárenia -7 289 €
- 13 : tržby 2 625 €, výsledok hospodárenia -9 256 €
- 14 : tržby 66 212 €, výsledok hospodárenia 750 €
- 15 : tržby 13 927 €, výsledok hospodárenia -4 247 €
- 16 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia -3 250 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 353 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 393 €
- 19 : tržby 775 €, výsledok hospodárenia -2 036 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 675 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 59 896 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 000 €
PARK 99, s. r. o. (IČO 45362955), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 12. 1. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Spoločník PARK 99
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Royal Invest LLC100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Royal Invest LLCod 13. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PARK 99
Za rok 2019 má PARK 99 v závierke tržby 775 €, a výsledok hospodárenia −2 036 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2014: 66 212 €.
Výkaz ziskov a strát PARK 99
Najvyššie tržby: rok 2014, 66 212 €. Najnižšie: rok 2012, 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 775 € |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 950 € |
| 2015 | 13 927 € |
| 2014 | 66 212 € |
| 2013 | 2 625 € |
| 2012 | 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 9 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 17 147 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −9 000 € |
| 2021 | 59 896 € |
| 2020 | −2 675 € |
| 2019 | −2 036 € |
| 2018 | −2 393 € |
| 2017 | −3 353 € |
| 2016 | −3 250 € |
| 2015 | −4 247 € |
| 2014 | 750 € |
| 2013 | −9 256 € |
| 2012 | −7 289 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PARK 99
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −30,5 %, medián odvetvia +0,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PARK 99 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
| 2020 | — | 0,0 % |
| 2019 | — | +0,6 % |
| 2018 | — | +0,9 % |
| 2017 | — | +2,0 % |
| 2016 | — | +1,7 % |
| 2015 | −30,5 % | +1,2 % |
| 2014 | +1,1 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+275,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | −93,2 % |
| 2015 | −79,0 % |
| 2014 | +2 422,4 % |
| 2013 | +275,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PARK 99
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 13 843 €, vlastné imanie 13 843 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 13 843 € | 13 843 € | 0 € |
| 2021 | 105 615 € | 20 168 € | 85 447 € |
| 2020 | 25 544 € | −42 403 € | 67 947 € |
| 2019 | 28 219 € | −39 728 € | 67 947 € |
| 2018 | 33 502 € | −37 692 € | 71 194 € |
| 2017 | 35 895 € | −35 299 € | 71 194 € |
| 2016 | 38 288 € | −31 946 € | 70 234 € |
| 2015 | 38 695 € | −28 696 € | 67 391 € |
| 2014 | 47 610 € | −24 449 € | 72 059 € |
| 2013 | 44 890 € | −25 199 € | 70 089 € |
| 2012 | 58 604 € | −15 943 € | 74 547 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PARK 99 (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −9 000 € | 13 843 € | 13 843 € | 0 € | −9 000 € | — |
| 2021 | — | 59 896 € | 105 615 € | 20 168 € | 85 447 € | — | — |
| 2020 | — | −2 675 € | 25 544 € | −42 403 € | 67 947 € | — | — |
| 2019 | 775 € | −2 036 € | 28 219 € | −39 728 € | 67 947 € | 775 € | −262,7 % |
| 2018 | — | −2 393 € | 33 502 € | −37 692 € | 71 194 € | — | — |
| 2017 | — | −3 353 € | 35 895 € | −35 299 € | 71 194 € | — | — |
| 2016 | 950 € | −3 250 € | 38 288 € | −31 946 € | 70 234 € | 683 € | −342,1 % |
| 2015 | 13 927 € | −4 247 € | 38 695 € | −28 696 € | 67 391 € | 896 € | −30,5 % |
| 2014 | 66 212 € | 750 € | 47 610 € | −24 449 € | 72 059 € | 5 665 € | +1,1 % |
| 2013 | 2 625 € | −9 256 € | 44 890 € | −25 199 € | 70 089 € | −2 237 € | −352,6 % |
| 2012 | 700 € | −7 289 € | 58 604 € | −15 943 € | 74 547 € | −4 887 € | −1 041,3 % |
Riziko: zaplatí PARK 99?
PARK 99 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PARK 99 v objeme 5 000 € z roku 2012. Najväčší objem je s odberateľom TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.: 5 000 € v 1 zmluve.
História firmy PARK 99
Dátum vzniku PARK 99 je 12. 1. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: COREPARK 99, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/176724/B
- Zmena obchodného menaPredtým COREPARK 99, s. r. o., odvtedy PARK 99, s. r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., hodnota zmluvy 5 000 €. Firma vznikla 12. 1. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 700 € · majetok 58 604 €
- Nový spoločník: Royal Invest LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PARK 99
- prevádzkovanie športových zariadení
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- fotografické služby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
PARK 99 v odvetví šport, zábava a rekreácia
PARK 99 je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 844 € (1 478 závierok), PARK 99 má 775 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 164 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PARK 99 260. z 267.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 208 €, polovica do 37 844 €, tri štvrtiny do 99 340 €; 10 % firiem má viac než 387 403 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 623 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 208 € |
| medián | 37 844 € |
| horný kvartil | 99 340 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 403 € |
| PARK 99 | 775 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PARK 99
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PARK 99 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PARK 99 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 14 000 € |
| 2021 | — | 11 649 € |
| 2020 | — | 24 908 € |
| 2019 | 775 € | 37 844 € |
| 2018 | — | 35 399 € |
| 2017 | — | 35 838 € |
| 2016 | 950 € | 33 700 € |
| 2015 | 13 927 € | 33 534 € |
| 2014 | 66 212 € | — |
| 2013 | 2 625 € | — |
| 2012 | 700 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| PARK 99 | 775 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 28 564 € |
| medián kraja | 38 036 € |
| medián Slovenska | 37 844 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bratislavská hádzanárska akadémiaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 801 € (2024)
- Športový klub - stolný tenis Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš · tržby 1 793 € (2025)
- Slovenská národná federácia AIKIDOBratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 1 792 € (2025)
- Strelecký klub DOZARMSPartizánske · tržby 1 765 € (2025)
- Združenie Lodenica Kormorán BratislavaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 758 € (2025)
- Obecný futbalový klub ČakajovceČakajovce · tržby 1 750 € (2025)
- Klub sálového futbalu FK ŠPORTBratislava - mestská časť Rača · tržby 1 733 € (2024)
- A4S - krasojazdkyne na bicykliKolárovo · tržby 1 732 € (2024)
- PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové MestoRudina · tržby 1 729 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PARK 99, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PARK 99: Bratislava - Ružinov
PARK 99 sídli na adrese Doležalová 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
PARK 99: IČO, sídlo a základné údaje
PARK 99, s. r. o. (IČO 45362955) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 1. 2010, na trhu je 16 rokov. Za rok 2019 sú v závierke tržby 775 € a výsledok hospodárenia −2 036 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 1. 2010 |
| Skoršie názvy | COREPARK 99, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) PARK 99, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 775 €, typická firma odvetvia 37 844 € (medián z 1 478 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy PARK 99
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PARK 99
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PARK 99
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
fyzická osoba397 zmlúv za 3 roky · 82 041 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice174 zmlúv za 3 roky · 1 349 277 € · naposledy 24. 7. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.55 zmlúv za 3 roky · 26 351 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 1 056 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
A–Z Gastro s.r.o.Royal technology, s.r.o.Truck Holding s. r. o.T - Log, s.r.o.Royal Invest Reality, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.11) v okrese Bratislava II
Saunia SK, s.r.o.Kafi Group s. r. o.BA - Corp s. r. o.SPORT RETRO, s. r. o.Lezecká stena, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.