POLLÁK a spol., s.r.o., v likvidácii
Šaštín - Stráže
55 494 €tržby 2019 ▲ 1 010 %+5 686 €zisk 2019zaniknutá 23. 12. 2020
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 12. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 76 765 €, výsledok hospodárenia -1 902 €
- 14 : tržby 52 105 €, výsledok hospodárenia -10 015 €
- 15 : tržby 35 064 €, výsledok hospodárenia -24 464 €
- 16 : tržby 62 280 €, výsledok hospodárenia 19 205 €
- 17 : tržby 35 891 €, výsledok hospodárenia 32 273 €
- 18 : tržby 4 998 €, výsledok hospodárenia 4 373 €
- 19 : tržby 55 494 €, výsledok hospodárenia 5 686 €
POLLÁK a spol., s.r.o., v likvidácii (IČO 45352518), sídlo Šaštín-Stráže, je v registri zapísaná od 12. 1. 2010 do 23. 12. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci POLLÁK a spol., s.r.o.
osobné náklady v roku 2019 boli 6 683 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 6 683 € | — |
| 2015 | — | 8 930 € | — |
| 2014 | — | 5 721 € | — |
| 2013 | — | 9 109 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci POLLÁK a spol., s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok POLLÁK a spol., s.r.o.
Za rok 2019 má POLLÁK a spol., s.r.o. v závierke tržby 55 494 €, o 1 010,3 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +5 686 €. Závierky máme za 7 rokov (2013 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2013: 76 765 €.
Výkaz ziskov a strát POLLÁK a spol., s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2013, 76 765 €. Najnižšie: rok 2018, 4 998 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 55 494 € |
| 2018 | 4 998 € |
| 2017 | 35 891 € |
| 2016 | 62 280 € |
| 2015 | 35 064 € |
| 2014 | 52 105 € |
| 2013 | 76 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 25 156 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 5 686 € |
| 2018 | 4 373 € |
| 2017 | 32 273 € |
| 2016 | 19 205 € |
| 2015 | −24 464 € |
| 2014 | −10 015 € |
| 2013 | −1 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- POLLÁK a spol., s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,2 %, medián odvetvia +1,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | POLLÁK a spol., s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +10,2 % | +1,9 % |
| 2018 | +87,5 % | +2,3 % |
| 2017 | +89,9 % | +3,3 % |
| 2016 | +30,8 % | +3,3 % |
| 2015 | −69,8 % | +2,7 % |
| 2014 | −19,2 % | — |
| 2013 | −2,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+77,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | +1 010,3 % |
| 2018 | −86,1 % |
| 2017 | −42,4 % |
| 2016 | +77,6 % |
| 2015 | −32,7 % |
| 2014 | −32,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha POLLÁK a spol., s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 79 064 €, vlastné imanie 24 190 € a záväzky 54 874 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 79 064 € | 24 190 € | 54 874 € |
| 2018 | 79 851 € | 18 503 € | 61 348 € |
| 2017 | 75 346 € | 14 130 € | 61 216 € |
| 2016 | 44 632 € | −18 143 € | 62 775 € |
| 2015 | 28 868 € | −37 348 € | 66 216 € |
| 2014 | 31 819 € | −12 883 € | 44 702 € |
| 2013 | 69 248 € | −2 868 € | 72 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok POLLÁK a spol., s.r.o. (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 55 494 € | 5 686 € | 79 064 € | 24 190 € | 54 874 € | 21 289 € | +10,2 % |
| 2018 | 4 998 € | 4 373 € | 79 851 € | 18 503 € | 61 348 € | 4 998 € | +87,5 % |
| 2017 | 35 891 € | 32 273 € | 75 346 € | 14 130 € | 61 216 € | 30 465 € | +89,9 % |
| 2016 | 62 280 € | 19 205 € | 44 632 € | −18 143 € | 62 775 € | 30 262 € | +30,8 % |
| 2015 | 35 064 € | −24 464 € | 28 868 € | −37 348 € | 66 216 € | −4 129 € | −69,8 % |
| 2014 | 52 105 € | −10 015 € | 31 819 € | −12 883 € | 44 702 € | 13 451 € | −19,2 % |
| 2013 | 76 765 € | −1 902 € | 69 248 € | −2 868 € | 72 116 € | 17 810 € | −2,5 % |
Riziko: zaplatí POLLÁK a spol., s.r.o.?
Peniaze od štátu: POLLÁK a spol., s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy POLLÁK a spol., s.r.o.
Dátum vzniku POLLÁK a spol., s.r.o. je 12. 1. 2010. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24902/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 76 765 € · majetok 69 248 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 7, posledné tržby 55 494 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
POLLÁK a spol., s.r.o. v odvetví špecializované stavebné práce
POLLÁK a spol., s.r.o. je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 85 955 € (9 988 závierok), POLLÁK a spol., s.r.o. má 55 494 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 1 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je POLLÁK a spol., s.r.o. 83. z 150.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 205 €, polovica do 85 955 €, tri štvrtiny do 308 814 €; 10 % firiem má viac než 896 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 886 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 205 € |
| medián | 85 955 € |
| horný kvartil | 308 814 € |
| 10 % firiem má viac než | 896 434 € |
| POLLÁK a spol., s.r.o. | 55 494 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- POLLÁK a spol., s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby POLLÁK a spol., s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | POLLÁK a spol., s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 55 494 € | 85 955 € |
| 2018 | 4 998 € | 82 993 € |
| 2017 | 35 891 € | 79 567 € |
| 2016 | 62 280 € | 74 208 € |
| 2015 | 35 064 € | 71 979 € |
| 2014 | 52 105 € | — |
| 2013 | 76 765 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| POLLÁK a spol., s.r.o. | 55 494 € |
|---|---|
| medián okresu Senica | 68 740 € |
| medián kraja | 96 446 € |
| medián Slovenska | 85 955 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AGZO s. r. o.Zavar · tržby 137 131 € (2025)
- AB-stav22 s. r. o.Trenčín · tržby 137 057 € (2025)
- BeFi s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 137 048 € (2025)
- Rudent, s. r. o.Skalité · tržby 137 039 € (2025)
- Luthor s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 137 029 € (2025)
- DaňkoEnergy s. r. o.Trstená · tržby 137 021 € (2024)
- oneTwo s.r.o.Nitra · tržby 137 012 € (2025)
- ROTMAS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 876 € (2025)
- REAL-VOKUP s.r.o.Šaľa · tržby 136 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb POLLÁK a spol., s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo POLLÁK a spol., s.r.o.: Šaštín - Stráže
POLLÁK a spol., s.r.o. sídli na adrese Novoveská 1620, 908 41 Šaštín-Stráže, okres Senica. V obci Šaštín - Stráže je 570 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 873.
Šaštín - Stráže: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›
POLLÁK a spol., s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
POLLÁK a spol., s.r.o., v likvidácii (IČO 45352518) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaštín - Stráže, okres Senica. Dátum vzniku je 12. 1. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 12. 2020, po 10 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 55 494 € a výsledok hospodárenia +5 686 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43990 |
| Vznik | 12. 1. 2010 |
| Zánik | 23. 12. 2020 |
| Obec | Šaštín - Stráže |
| Okres | Okres Senica |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šaštín - Stráže
HURBAN trade s.r.o.Xella Slovensko, spol. s r.o.GRAST s.r.o.Social enterprise s. r. o.Müller Bus s.r.o.Všetky firmy v obci Šaštín - Stráže ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Senica
INSTASTAV s.r.o.Sekvoia s.r.o.Ravastav s. r. o.VALA team s.r.oPP team s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.