DECOTREND s.r.o.
Námestovo · Nešpecializovaný veľkoobchod
56 802 €tržby 2025 ▼ 33 %+8 564 €zisk 2025aktívna 16 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 107 019 €, výsledok hospodárenia 294 €
- 13 : tržby 109 173 €, výsledok hospodárenia 779 €
- 14 : tržby 121 765 €, výsledok hospodárenia -5 717 €
- 15 : tržby 177 621 €, výsledok hospodárenia 2 934 €
- 16 : tržby 196 123 €, výsledok hospodárenia 1 975 €
- 17 : tržby 259 279 €, výsledok hospodárenia 7 421 €
- 18 : tržby 313 860 €, výsledok hospodárenia 364 €
- 19 : tržby 238 512 €, výsledok hospodárenia 2 888 €
- 20 : tržby 176 000 €, výsledok hospodárenia 4 786 €
- 21 : tržby 200 144 €, výsledok hospodárenia 5 515 €
- 22 : tržby 155 776 €, výsledok hospodárenia -3 579 €
- 23 : tržby 149 197 €, výsledok hospodárenia 237 €
- 24 : tržby 85 298 €, výsledok hospodárenia -480 €
- 25 : tržby 56 802 €, výsledok hospodárenia 8 564 €
DECOTREND s.r.o. (IČO 45337535) mala v roku 2025 tržby 56 802 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DECOTREND
DECOTREND má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 17 231 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 17 231 € | — |
| 2024 | — | 17 162 € | — |
| 2023 | — | 28 411 € | — |
| 2022 | — | 34 168 € | — |
| 2021 | — | 26 099 € | — |
| 2020 | — | 26 062 € | — |
| 2019 | — | 17 614 € | — |
| 2018 | — | 27 253 € | — |
| 2017 | — | 19 482 € | — |
| 2016 | — | 14 452 € | — |
| 2015 | — | 13 250 € | — |
| 2014 | — | 12 294 € | — |
| 2013 | — | 12 380 € | 8 885 € |
| 2012 | — | 9 381 € | 6 786 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia DECOTREND
Podľa Registra právnických osôb konajú za DECOTREND 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci DECOTREND
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mária Hranická50,0 %
- Tibor Hranický50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mária Hranickáod 6. 1. 2010 | 5 000 € | 50,0 % |
| Tibor Hranickýod 17. 12. 2010 | 5 000 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DECOTREND
Za rok 2025 má DECOTREND v závierke tržby 56 802 €, o 33,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 564 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 313 860 €.
Výkaz ziskov a strát DECOTREND
Najvyššie tržby: rok 2018, 313 860 €. Najnižšie: rok 2025, 56 802 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 56 802 € |
| 2024 | 85 298 € |
| 2023 | 149 197 € |
| 2022 | 155 776 € |
| 2021 | 200 144 € |
| 2020 | 176 000 € |
| 2019 | 238 512 € |
| 2018 | 313 860 € |
| 2017 | 259 279 € |
| 2016 | 196 123 € |
| 2015 | 177 621 € |
| 2014 | 121 765 € |
| 2013 | 109 173 € |
| 2012 | 107 019 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 25 981 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 564 € |
| 2024 | −480 € |
| 2023 | 237 € |
| 2022 | −3 579 € |
| 2021 | 5 515 € |
| 2020 | 4 786 € |
| 2019 | 2 888 € |
| 2018 | 364 € |
| 2017 | 7 421 € |
| 2016 | 1 975 € |
| 2015 | 2 934 € |
| 2014 | −5 717 € |
| 2013 | 779 € |
| 2012 | 294 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DECOTREND
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DECOTREND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,1 % | +2,4 % |
| 2024 | −0,6 % | +2,3 % |
| 2023 | +0,2 % | +1,9 % |
| 2022 | −2,3 % | +2,1 % |
| 2021 | +2,8 % | +2,0 % |
| 2020 | +2,7 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,2 % | +1,5 % |
| 2018 | +0,1 % | +1,6 % |
| 2017 | +2,9 % | +2,2 % |
| 2016 | +1,0 % | +2,0 % |
| 2015 | +1,7 % | +1,7 % |
| 2014 | −4,7 % | — |
| 2013 | +0,7 % | — |
| 2012 | +0,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+45,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −33,4 % |
| 2024 | −42,8 % |
| 2023 | −4,2 % |
| 2022 | −22,2 % |
| 2021 | +13,7 % |
| 2020 | −26,2 % |
| 2019 | −24,0 % |
| 2018 | +21,1 % |
| 2017 | +32,2 % |
| 2016 | +10,4 % |
| 2015 | +45,9 % |
| 2014 | +11,5 % |
| 2013 | +2,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DECOTREND
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 55 009 €, vlastné imanie 41 018 € a záväzky 13 991 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 55 009 € | 41 018 € | 13 991 € |
| 2024 | 38 988 € | 32 454 € | 6 534 € |
| 2023 | 42 379 € | 32 934 € | 9 445 € |
| 2022 | 45 187 € | 28 881 € | 16 306 € |
| 2021 | 48 789 € | 32 460 € | 16 329 € |
| 2020 | 44 383 € | 26 946 € | 17 437 € |
| 2019 | 33 781 € | 22 160 € | 11 621 € |
| 2018 | 36 909 € | 19 272 € | 17 637 € |
| 2017 | 43 010 € | 18 908 € | 24 102 € |
| 2016 | 30 501 € | 11 487 € | 19 014 € |
| 2015 | 23 117 € | 9 512 € | 13 605 € |
| 2014 | 18 462 € | 6 577 € | 11 885 € |
| 2013 | 28 080 € | 12 295 € | 15 785 € |
| 2012 | 30 313 € | 11 516 € | 18 763 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DECOTREND (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 802 € | 8 564 € | 55 009 € | 41 018 € | 13 991 € | 28 276 € | +15,1 % |
| 2024 | 85 298 € | −480 € | 38 988 € | 32 454 € | 6 534 € | 24 504 € | −0,6 % |
| 2023 | 149 197 € | 237 € | 42 379 € | 32 934 € | 9 445 € | 35 189 € | +0,2 % |
| 2022 | 155 776 € | −3 579 € | 45 187 € | 28 881 € | 16 306 € | 33 783 € | −2,3 % |
| 2021 | 200 144 € | 5 515 € | 48 789 € | 32 460 € | 16 329 € | 37 368 € | +2,8 % |
| 2020 | 176 000 € | 4 786 € | 44 383 € | 26 946 € | 17 437 € | 36 638 € | +2,7 % |
| 2019 | 238 512 € | 2 888 € | 33 781 € | 22 160 € | 11 621 € | 25 274 € | +1,2 % |
| 2018 | 313 860 € | 364 € | 36 909 € | 19 272 € | 17 637 € | 35 200 € | +0,1 % |
| 2017 | 259 279 € | 7 421 € | 43 010 € | 18 908 € | 24 102 € | 33 410 € | +2,9 % |
| 2016 | 196 123 € | 1 975 € | 30 501 € | 11 487 € | 19 014 € | 22 863 € | +1,0 % |
| 2015 | 177 621 € | 2 934 € | 23 117 € | 9 512 € | 13 605 € | 23 220 € | +1,7 % |
| 2014 | 121 765 € | −5 717 € | 18 462 € | 6 577 € | 11 885 € | 13 895 € | −4,7 % |
| 2013 | 109 173 € | 779 € | 28 080 € | 12 295 € | 15 785 € | 19 401 € | +0,7 % |
| 2012 | 107 019 € | 294 € | 30 313 € | 11 516 € | 18 763 € | 14 008 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí DECOTREND?
Peniaze od štátu: DECOTREND
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DECOTREND
Dátum vzniku DECOTREND je 6. 1. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52256/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022949434
- Nový štatutár: Tibor HranickýKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 107 019 € · majetok 30 313 €
- Nový spoločník: Mária HranickáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Tibor HranickýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 56 802 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DECOTREND
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- dekorácie interiérov a exteriérov, aranžovanie a viazanie kytíc
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- administratívne služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Maliarske, natieračské, sklenárske a tapetovacie práce
- Textilná výroba
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
DECOTREND v odvetví veľkoobchod
DECOTREND je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), DECOTREND má 56 802 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DECOTREND 40. z 57.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 922 €, tri štvrtiny do 775 831 €; 10 % firiem má viac než 3 998 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 922 € |
| horný kvartil | 775 831 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 998 549 € |
| DECOTREND | 56 802 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DECOTREND
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DECOTREND s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DECOTREND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 56 802 € | 138 922 € |
| 2024 | 85 298 € | 139 355 € |
| 2023 | 149 197 € | 134 610 € |
| 2022 | 155 776 € | 133 200 € |
| 2021 | 200 144 € | 117 726 € |
| 2020 | 176 000 € | 111 877 € |
| 2019 | 238 512 € | 120 229 € |
| 2018 | 313 860 € | 118 244 € |
| 2017 | 259 279 € | 106 142 € |
| 2016 | 196 123 € | 97 867 € |
| 2015 | 177 621 € | 98 124 € |
| 2014 | 121 765 € | — |
| 2013 | 109 173 € | — |
| 2012 | 107 019 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DECOTREND | 56 802 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 271 675 € |
| medián kraja | 140 794 € |
| medián Slovenska | 138 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TL SYSTEM, s.r.o.Ladomerská Vieska · tržby 137 173 € (2025)
- DUDÍN s.r.o.Banská Bystrica · tržby 137 103 € (2025)
- CORCOM INTERNATIONAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 051 € (2014)
- JaS SK, s.r.o.Cabaj-Čápor · tržby 137 015 € (2025)
- AMB-EK s.r.o.Chlmec · tržby 136 985 € (2025)
- Cassovia Efekt, spol. s r.o. KošiceKošice - mestská časť Sever · tržby 136 979 € (2025)
- COMAN spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 869 € (2016)
- FIT SYSTEM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 136 823 € (2025)
- Diamantis s.r.o.Nitra · tržby 136 787 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DECOTREND, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Námestovo ›
Sídlo DECOTREND: Námestovo
DECOTREND sídli na adrese 9. mája 430/3, 029 01 Námestovo, okres Námestovo. V obci Námestovo je 2 049 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240.
Námestovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
DECOTREND: IČO, sídlo a základné údaje
DECOTREND s.r.o. (IČO 45337535) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 6. 1. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Mária Hranická a Tibor Hranický. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 802 € a výsledok hospodárenia +8 564 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 10 000 € |
| Vznik | 6. 1. 2010 |
| Obec | Námestovo |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) DECOTREND s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 802 €, typická firma odvetvia 138 922 € (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy DECOTREND
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DECOTREND
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DECOTREND
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Námestovo
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Námestovo
MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s…Visteon Electronics Slovakia s. r. o.COOP Jednota Námestovo, spotrebné družstvoHERN s.r.o.MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo…Všetky firmy v obci Námestovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Námestovo
Herplast, s.r.o.PLASTIK spol. s r.o.ŠEĽO, spol. s r.o.RIOMA, s.r.o.COLORTOP, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.