ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

J&K Trans, s.r.o.

Stará Ľubovňa

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 10. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

116 685 €tržby 2013 ▼ 11 %
−16 040 €strata 2013
  1. 2012 : tržby 130 540 €, výsledok hospodárenia -22 098 €
  2. 2013 : tržby 116 685 €, výsledok hospodárenia -16 040 €
Celá história 2 roky od 2012 vo Financiách ›

J&K Trans, s.r.o. (IČO 45323097) mala v roku 2013 tržby 116 685 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2013, zber 26. 9. 2026).

J&K Trans: IČO, sídlo a základné údaje

J&K Trans, s.r.o. (IČO 45323097) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa, Prešovský kraj. Dátum vzniku je 15. 1. 2010. V registri je zapísaný zánik ku dňu 1. 10. 2014. Za rok 2013 sú v závierke tržby 116 685 € a výsledok hospodárenia −16 040 €.

Obchodné meno
J&K Trans, s.r.o.
IČO
45323097
DIČ
2022954846
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
15. 1. 2010
Stav
zrušená 1. 10. 2014
Sídlo
17. novembra 1535/14, 064 01 Stará Ľubovňa
Odvetvie
Pozemná doprava SK NACE 49
Zapísaná v
Obchodný register, Okresný súd Prešov, Sro/22467/P

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Tržby, zisk a majetok J&K Trans

Za rok 2013 má J&K Trans v závierke tržby 116 685 €, o 10,6 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −16 040 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 130 540 €.

Tržby 2013117 tis. €▼ −10,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−16 tis. €strata
Majetok (aktíva) 201376 tis. €
Vlastné imanie 2013−50 tis. €
Záväzky 2013126 tis. €166,1 % majetku
Pridaná hodnota 2013−3 419 €
Zisková marža 2013−13,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky−38 tis. €2012 až 2013
Tržby J&K Trans za 2 roky
Tržby J&K Trans po rokochTržby od roku 2012 po rok 2013. Najviac v roku 2012: 130 540 €, najmenej v roku 2013: 116 685 €. 2012: 131 tis. €131 tis.2013: 117 tis. €117 tis.20122013

Najvyššie tržby: rok 2012, 130 540 €. Najnižšie: rok 2013, 116 685 €.

Čísla v tabuľke
Tržby J&K Trans po rokoch
RokTržby
2013116 685 €
2012130 540 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Výsledok hospodárenia J&K Trans po rokoch
Výsledok hospodárenia J&K TransZisk v 0 a strata v 2 z 2 roky. Súčet za celé obdobie −38 138 €. 2012: −22 tis. €−22 tis.2013: −16 tis. €−16 tis.20122013

Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −38 138 €.

Čísla v tabuľke
Výsledok hospodárenia J&K Trans po rokoch
RokVýsledok hospodárenia
2013−16 040 €
2012−22 098 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Majetok, vlastné imanie a záväzky J&K Trans
Súvaha J&K Trans po rokochNa konci roka 2013: majetok 75 885 €, vlastné imanie −50 160 €, záväzky 126 045 €. −13 tis.38 tis.89 tis.2012, Majetok (aktíva): 65 tis. €2013, Majetok (aktíva): 76 tis. €76 tis.2012, Vlastné imanie: −34 tis. €2013, Vlastné imanie: −50 tis. €−50 tis.2012, Záväzky: 99 tis. €2013, Záväzky: 126 tis. €126 tis.20122013
  • Majetok (aktíva)
  • Vlastné imanie
  • Záväzky

Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 75 885 €, vlastné imanie −50 160 € a záväzky 126 045 €.

Čísla v tabuľke
Súvaha J&K Trans po rokoch
RokMajetok (aktíva)Vlastné imanieZáväzky
201375 885 €−50 160 €126 045 €
201265 210 €−34 120 €99 330 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Zisková marža J&K Trans
Zisková marža J&K Trans v percentáchVýsledok hospodárenia v percentách tržieb. Posledný rok −13,7 %. −16 %−15 %−14 %2012, J&K Trans: -16,9 %2013, J&K Trans: -13,7 %-13,7 %20122013
  • J&K Trans

Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −13,7 %.

Čísla v tabuľke
Zisková marža J&K Trans po rokoch
RokJ&K Trans
2013−13,7 %
2012−16,9 %

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Všetky čísla zo závierok J&K Trans (2 roky)
Čísla zo závierok J&K Trans po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013116 685 €−16 040 €75 885 €−50 160 €126 045 €−3 419 €−13,7 %
2012130 540 €−22 098 €65 210 €−34 120 €99 330 €−4 996 €−16,9 %
Súvaha, výkaz ziskov a strát a ukazovatele v sekcii Financie ›

J&K Trans v odvetví pozemná doprava

J&K Trans je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 103 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je J&K Trans 24. z 43.

V odvetví v okrese Stará Ľubovňa103aktívnych subjektov

Doprava a skladovanie v okrese Stará Ľubovňa ›

Podobne veľké firmy odvetvia v sekcii Financie ›

História firmy J&K Trans

Dátum vzniku J&K Trans je 15. 1. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22467/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 130 540 € · majetok 65 210 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 116 685 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo J&K Trans: Stará Ľubovňa

J&K Trans sídli na adrese 17. novembra 1535/14, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa, Prešovský kraj. V obci Stará Ľubovňa je 2 997 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 370. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stará Ľubovňa2 997aktívnych
Subjektov v okrese Stará Ľubovňa9 370aktívnych
V tom istom odvetví103okres Stará Ľubovňa
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Prešovský kraj ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›

Údaje z registra
Obchodné menoJ&K Trans, s.r.o.
Sídlo17. novembra 1535/14, 064 01 Stará Ľubovňa
Zapísaná vObchodný register, Okresný súd Prešov, Sro/22467/PRegister právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 18:13.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 49410
Vznik15. 1. 2010
Zánik1. 10. 2014
ObecStará Ľubovňa
OkresOkres Stará Ľubovňa
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk