VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DANE 123 s. r. o.

Púchov · Výstavba obytných a neobytných budov

33 221 €tržby 2025 ▼ 10 %+1 407 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 221 €tržby 2025 ▼ 10 %
+1 407 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 122 714 €, výsledok hospodárenia 2 210 €
  2. 13 : tržby 6 274 €, výsledok hospodárenia 479 €
  3. 14 : tržby 2 630 €, výsledok hospodárenia -9 277 €
  4. 15 : tržby 6 854 €, výsledok hospodárenia -4 015 €
  5. 16 : tržby 5 915 €, výsledok hospodárenia -11 810 €
  6. 17 : tržby 6 072 €, výsledok hospodárenia 1 065 €
  7. 21 : tržby 31 210 €, výsledok hospodárenia -838 €
  8. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 23 : tržby 42 320 €, výsledok hospodárenia 3 488 €
  10. 24 : tržby 36 826 €, výsledok hospodárenia 3 396 €
  11. 25 : tržby 33 221 €, výsledok hospodárenia 1 407 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DANE 123 s. r. o. (IČO 45319995) mala v roku 2025 tržby 33 221 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DANE 123

V roku 2025 mala DANE 123 priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 312 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ DANE 123

Podľa Registra právnických osôb koná za DANE 123 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník DANE 123

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DANE 123
Podiely spoločníkov na vkladoch DANE 123 Petra Oráviková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Petra Oráviková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Petra Oráviková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Petra Orávikováod 25. 1. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DANE 123

Za rok 2025 má DANE 123 v závierke tržby 33 221 €, o 9,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 407 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 122 714 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202533 tis. €▼ −9,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 407 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 20251 721 €11,5 % majetku
Pridaná hodnota 20258 266 €
Zisková marža 2025+4,2 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−14 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DANE 123

Súvaha DANE 123

Všetky čísla zo závierok DANE 123 (11 rokov)
Čísla zo závierok DANE 123 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202533 221 €1 407 €15 012 €13 291 €1 721 €8 266 €+4,2 %
202436 826 €3 396 €13 198 €11 884 €1 314 €14 583 €+9,2 %
202342 320 €3 488 €9 610 €8 488 €1 122 €11 168 €+8,2 %
2022—0 €0 €————
202131 210 €−838 €5 028 €4 225 €803 €10 136 €−2,7 %
20176 072 €1 065 €35 663 €−15 842 €51 505 €−3 344 €+17,5 %
20165 915 €−11 810 €46 082 €−16 907 €62 989 €−624 €−199,7 %
20156 854 €−4 015 €59 273 €−5 097 €64 370 €−1 013 €−58,6 %
20142 630 €−9 277 €67 533 €−1 082 €68 615 €−1 366 €−352,7 %
20136 274 €479 €92 219 €8 051 €84 168 €−4 490 €+7,6 %
2012122 714 €2 210 €137 388 €7 571 €129 817 €6 078 €+1,8 %

Riziko: zaplatí DANE 123?

Peniaze od štátu: DANE 123

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DANE 123

Dátum vzniku DANE 123 je 8. 12. 2009, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: e-bau.sk, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22364/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 122 714 € · majetok 137 388 €
  3. Nový štatutár: Petra OrávikováKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým e-bau.sk, s. r. o., odvtedy DANE 123 s. r. o.
  5. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022927533 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  6. Nový spoločník: Petra OrávikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 33 221 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DANE 123

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • sprostredkovanie obchodu
  • sprostredkovanie výroby
  • sprostredkovanie služieb
  • prenájom motorových vozidiel
  • prenájom stavebných strojov a náradia
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prevádzkovanie športových súťaží s cenami pre účastníkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

DANE 123 v odvetví výstavba budov

DANE 123 je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), DANE 123 má 33 221 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 151 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DANE 123 28. z 48.

V odvetví v okrese Púchov151aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DANE 123, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Púchov ›

Sídlo DANE 123: Púchov

DANE 123 sídli na adrese Záskalie 1894/44, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 077 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Púchov3 077aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 164aktívnych
V tom istom odvetví151okres Púchov
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

DANE 123: IČO, sídlo a základné údaje

DANE 123 s. r. o. (IČO 45319995) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 8. 12. 2009, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Petra Oráviková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 221 € a výsledok hospodárenia +1 407 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 12. 2009
Skoršie názvye-bau.sk, s. r. o.
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) DANE 123 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 221 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy DANE 123

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DANE 123

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DANE 123

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Púchov

MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Púchov

STAVBYT - LR, s.r.o.K&L CAPITAL, s.r.o.DIPLOMATIC, s.r.o.HKK, s. r. o.TOXTA s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk