NOIDUE Trade, s.r.o.
Svätoplukovo
5 000 €tržby 2016 ▲ 75 %+4 213 €zisk 2016zaniknutá 28. 10. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 10. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 40 879 €, výsledok hospodárenia -3 946 €
- 13 : tržby 30 390 €, výsledok hospodárenia -20 051 €
- 14 : tržby 2 549 €, výsledok hospodárenia -7 446 €
- 15 : tržby 2 860 €, výsledok hospodárenia 1 643 €
- 16 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia 4 213 €
NOIDUE Trade, s.r.o. (IČO 45316465), sídlo Svätoplukovo, je v registri zapísaná od 17. 12. 2009 do 28. 10. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci NOIDUE Trade
osobné náklady v roku 2013 boli 15 780 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 15 780 € | 10 506 € |
| 2012 | — | 11 188 € | 7 309 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 67 % 10 506 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 3 924 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci NOIDUE Trade
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok NOIDUE Trade
Za rok 2016 má NOIDUE Trade v závierke tržby 5 000 €, o 74,8 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +4 213 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 40 879 €.
Výkaz ziskov a strát NOIDUE Trade
Najvyššie tržby: rok 2012, 40 879 €. Najnižšie: rok 2014, 2 549 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 5 000 € |
| 2015 | 2 860 € |
| 2014 | 2 549 € |
| 2013 | 30 390 € |
| 2012 | 40 879 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −25 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 4 213 € |
| 2015 | 1 643 € |
| 2014 | −7 446 € |
| 2013 | −20 051 € |
| 2012 | −3 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NOIDUE Trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +84,3 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NOIDUE Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +84,3 % | +1,6 % |
| 2015 | +57,4 % | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −66,0 % | — |
| 2012 | −9,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+74,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +74,8 % |
| 2015 | +12,2 % |
| 2014 | −91,6 % |
| 2013 | −25,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NOIDUE Trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 5 410 €, vlastné imanie 5 010 € a záväzky 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 5 410 € | 5 010 € | 400 € |
| 2015 | 1 309 € | 797 € | 512 € |
| 2014 | 114 € | −2 446 € | 2 560 € |
| 2013 | 9 749 € | −19 383 € | 29 132 € |
| 2012 | 15 291 € | 668 € | 14 623 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NOIDUE Trade (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 5 000 € | 4 213 € | 5 410 € | 5 010 € | 400 € | 4 673 € | +84,3 % |
| 2015 | 2 860 € | 1 643 € | 1 309 € | 797 € | 512 € | 2 245 € | +57,4 % |
| 2014 | 2 549 € | −7 446 € | 114 € | −2 446 € | 2 560 € | −10 253 € | −292,1 % |
| 2013 | 30 390 € | −20 051 € | 9 749 € | −19 383 € | 29 132 € | −1 120 € | −66,0 % |
| 2012 | 40 879 € | −3 946 € | 15 291 € | 668 € | 14 623 € | 8 106 € | −9,7 % |
Riziko: zaplatí NOIDUE Trade?
Peniaze od štátu: NOIDUE Trade
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NOIDUE Trade
Dátum vzniku NOIDUE Trade je 17. 12. 2009. Skoršie obchodné meno: NOIDUE Trade, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25726/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 40 879 € · majetok 15 291 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 5 000 €.
- Zmena sídlaSvätoplukovo 52|95116|Svätoplukovo → 52|95116|Svätoplukovo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
NOIDUE Trade v odvetví maloobchod
NOIDUE Trade je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), NOIDUE Trade má 5 000 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NOIDUE Trade 533. z 570.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| NOIDUE Trade | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NOIDUE Trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NOIDUE Trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NOIDUE Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 5 000 € | 63 581 € |
| 2015 | 2 860 € | 73 009 € |
| 2014 | 2 549 € | — |
| 2013 | 30 390 € | — |
| 2012 | 40 879 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| NOIDUE Trade | 5 000 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 88 048 € |
| medián kraja | 64 563 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BP project investments s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 11 090 € (2025)
- Adminis s.r.o.Kráľovičove Kračany · tržby 11 089 € (2013)
- Chutnay s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 11 069 € (2025)
- OPTIMUS Production s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 11 068 € (2013)
- World Trade s. r. o.Komárno · tržby 11 068 € (2024)
- Oravský produkt s.r.o.Námestovo · tržby 11 064 € (2021)
- AWOZ, s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 11 050 € (2025)
- EdiMar s.r.o.Skalka nad Váhom · tržby 11 050 € (2025)
- PORKY KOŠICE s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 11 046 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NOIDUE Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NOIDUE Trade: Svätoplukovo
NOIDUE Trade sídli na adrese 52, 951 16 Svätoplukovo, okres Nitra. V obci Svätoplukovo je 172 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.
Svätoplukovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
NOIDUE Trade: IČO, sídlo a základné údaje
NOIDUE Trade, s.r.o. (IČO 45316465) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätoplukovo, okres Nitra. Dátum vzniku je 17. 12. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 10. 2016, po 6 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 5 000 € a výsledok hospodárenia +4 213 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47710 |
| Vznik | 17. 12. 2009 |
| Zánik | 28. 10. 2016 |
| Skoršie názvy | NOIDUE Trade, s.r.o. |
| Obec | Svätoplukovo |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy NOIDUE Trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NOIDUE Trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NOIDUE Trade
- Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy774zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Svätoplukovotypický nepokrytý dopyt 103 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš38 zmlúv za 3 roky · 286 738 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.11 zmlúv za 3 roky · 59 103 € · naposledy 9. 7. 2026Ministerstvo obrany Slovenskej republiky4 zmluvy za 3 roky · 50 677 € · naposledy 11. 5. 2026 Všetkých 62 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Svätoplukovo
ITALZVER s.r.o.Romus SK s.r.o.JM&RK Transport, s.r.o.Stav-trust s.r.o.RUDBECKIA, s.r.o.Všetky firmy v obci Svätoplukovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.71) v okrese Nitra
BIELE MORE, s.r.o.KOMPLET K&K s.r.o.YBBS s.r.o.Italy Street Fashion, s.r.o.K - SPORTS MANAGEMENT, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.