VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ATC TRADE SK s.r.o.

Holíč · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

244 150 €tržby 2014 ▼ 64 %−2 913 €strata 2014

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

244 150 €tržby 2014 ▼ 64 %
−2 913 €strata 2014
  1. 12 : tržby 618 826 €, výsledok hospodárenia 3 592 €
  2. 13 : tržby 673 110 €, výsledok hospodárenia 3 515 €
  3. 14 : tržby 244 150 €, výsledok hospodárenia -2 913 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ATC TRADE SK s.r.o. (IČO 45265071), sídlo Holíč, je v registri zapísaná od 26. 11. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ATC TRADE SK

osobné náklady v roku 2013 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Konateľ ATC TRADE SK

Podľa Registra právnických osôb koná za ATC TRADE SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník ATC TRADE SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ATC TRADE SK

Za rok 2014 má ATC TRADE SK v závierke tržby 244 150 €, o 63,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −2 913 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 673 110 €.

Tržby 2014244 tis. €▼ −63,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2014−2 913 €strata
Majetok (aktíva) 2014191 tis. €
Vlastné imanie 201414 tis. €
Záväzky 2014177 tis. €92,7 % majetku
Pridaná hodnota 2014−809 €
Zisková marža 2014−1,2 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 3 roky4 194 €2012 až 2014

Výkaz ziskov a strát ATC TRADE SK

Súvaha ATC TRADE SK

Všetky čísla zo závierok ATC TRADE SK (3 roky)
Čísla zo závierok ATC TRADE SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2014244 150 €−2 913 €190 592 €13 855 €176 737 €−809 €−1,2 %
2013673 110 €3 515 €210 493 €16 768 €193 725 €5 968 €+0,5 %
2012618 826 €3 592 €65 871 €13 253 €52 618 €5 628 €+0,6 %

Riziko: zaplatí ATC TRADE SK?

Peniaze od štátu: ATC TRADE SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ATC TRADE SK

Dátum vzniku ATC TRADE SK je 26. 11. 2009, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24680/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 618 826 € · majetok 65 871 €
  3. Nový štatutár: Jiří AntošKonateľ
  4. Nový spoločník: Jiří AntošSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ATC TRADE SK

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

ATC TRADE SK v odvetví maloobchod

ATC TRADE SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Skalica je v tomto odvetví 451 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATC TRADE SK 38. z 113.

V odvetví v okrese Skalica451aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATC TRADE SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Skalica ›

Sídlo ATC TRADE SK: Holíč

ATC TRADE SK sídli na adrese Sasinkova 677/1, 908 51 Holíč, okres Skalica. V obci Holíč je 1 500 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 217. Na tej istej adrese je zapísaných 34 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Holíč1 500aktívnych
Subjektov v okrese Skalica6 217aktívnych
V tom istom odvetví451okres Skalica
Na tej istej adrese34aktívnych subjektov

Holíč: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›

ATC TRADE SK: IČO, sídlo a základné údaje

ATC TRADE SK s.r.o. (IČO 45265071) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, okres Skalica. Dátum vzniku je 26. 11. 2009, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Jiří Antoš. Za rok 2014 sú v závierke tržby 244 150 € a výsledok hospodárenia −2 913 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 11. 2009
ObecHolíč
OkresOkres Skalica
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ATC TRADE SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ATC TRADE SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ATC TRADE SK

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Holíčtypický nepokrytý dopyt 338 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Holíč

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.KOVOREAL - HOLÍČ, s.r.o.Eissmann SMP Automotive Interieur Slovensko…Fortaco s. r. o.Steelmont Construction, a. s.Všetky firmy v obci Holíč ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Skalica

BAL TIP Slovakia, s.r.o.NOVATO SK, spol. s r.o.OSKOL, s.r.o.OXID s.r.o.Očné Holíč, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk