ONE GROUP, s.r.o.
Lipany
11 884 €tržby 2016 ▲ 18 %−11 643 €strata 2016zaniknutá 11. 6. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 6. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 7 523 €, výsledok hospodárenia 27 €
- 13 : tržby 2 525 €, výsledok hospodárenia -161 €
- 14 : tržby 4 600 €, výsledok hospodárenia 621 €
- 15 : tržby 10 087 €, výsledok hospodárenia -7 459 €
- 16 : tržby 11 884 €, výsledok hospodárenia -11 643 €
ONE GROUP, s.r.o. (IČO 45263680), sídlo Lipany, je v registri zapísaná od 30. 10. 2009 do 11. 6. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci ONE GROUP
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ONE GROUP
Za rok 2016 má ONE GROUP v závierke tržby 11 884 €, o 17,8 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −11 643 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 11 884 €.
Výkaz ziskov a strát ONE GROUP
Najvyššie tržby: rok 2016, 11 884 €. Najnižšie: rok 2013, 2 525 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 11 884 € |
| 2015 | 10 087 € |
| 2014 | 4 600 € |
| 2013 | 2 525 € |
| 2012 | 7 523 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −18 615 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −11 643 € |
| 2015 | −7 459 € |
| 2014 | 621 € |
| 2013 | −161 € |
| 2012 | 27 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ONE GROUP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −98,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ONE GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | −98,0 % | +4,6 % |
| 2015 | −73,9 % | +4,2 % |
| 2014 | +13,5 % | — |
| 2013 | −6,4 % | — |
| 2012 | +0,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2015 (+119,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +17,8 % |
| 2015 | +119,3 % |
| 2014 | +82,2 % |
| 2013 | −66,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ONE GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 389 €, vlastné imanie −13 217 € a záväzky 13 606 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 389 € | −13 217 € | 13 606 € |
| 2015 | 5 411 € | −1 575 € | 6 986 € |
| 2014 | 6 382 € | 6 364 € | 18 € |
| 2013 | 5 971 € | 5 742 € | 229 € |
| 2012 | 6 114 € | 5 903 € | 211 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ONE GROUP (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 11 884 € | −11 643 € | 389 € | −13 217 € | 13 606 € | −6 467 € | −98,0 % |
| 2015 | 10 087 € | −7 459 € | 5 411 € | −1 575 € | 6 986 € | −3 440 € | −73,9 % |
| 2014 | 4 600 € | 621 € | 6 382 € | 6 364 € | 18 € | 868 € | +13,5 % |
| 2013 | 2 525 € | −161 € | 5 971 € | 5 742 € | 229 € | −41 € | −6,4 % |
| 2012 | 7 523 € | 27 € | 6 114 € | 5 903 € | 211 € | 92 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí ONE GROUP?
Peniaze od štátu: ONE GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ONE GROUP
Dátum vzniku ONE GROUP je 30. 10. 2009. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22191/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 523 € · majetok 6 114 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 11 884 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ONE GROUP v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ONE GROUP je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 41 408 € (10 252 závierok), ONE GROUP má 11 884 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ONE GROUP 16. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 173 €, polovica do 41 408 €, tri štvrtiny do 150 869 €; 10 % firiem má viac než 526 044 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 468 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 173 € |
| medián | 41 408 € |
| horný kvartil | 150 869 € |
| 10 % firiem má viac než | 526 044 € |
| ONE GROUP | 11 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ONE GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ONE GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ONE GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 11 884 € | 41 408 € |
| 2015 | 10 087 € | 40 000 € |
| 2014 | 4 600 € | — |
| 2013 | 2 525 € | — |
| 2012 | 7 523 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| ONE GROUP | 11 884 € |
|---|---|
| medián okresu Sabinov | 22 978 € |
| medián kraja | 40 885 € |
| medián Slovenska | 41 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- draz.to s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 500 € (2025)
- Kaspra s. r. o.Banská Bystrica · tržby 29 500 € (2025)
- EmRoS s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 29 500 € (2014)
- NÁDEJ, s.r.o.Martin · tržby 29 491 € (2025)
- DOMY-BYTY-CS 1 s. r. o.Banská Bystrica · tržby 29 490 € (2023)
- Reality KONTAKT s.r.o.Nové Zámky · tržby 29 480 € (2025)
- Trinter car rental, s. r. o.Dunajská Streda · tržby 29 480 € (2025)
- Leier, spol. s r.o.Piešťany · tržby 29 475 € (2025)
- AB Contact, s.r.o.Piešťany · tržby 29 463 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ONE GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ONE GROUP: Lipany
ONE GROUP sídli na adrese Za kúpaliskom 834/4, 082 71 Lipany, okres Sabinov. V obci Lipany je 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 139.
Lipany: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›
ONE GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
ONE GROUP, s.r.o. (IČO 45263680) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lipany, okres Sabinov. Dátum vzniku je 30. 10. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 6. 2024, po 14 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 11 884 € a výsledok hospodárenia −11 643 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 30. 10. 2009 |
| Zánik | 11. 6. 2024 |
| Obec | Lipany |
| Okres | Okres Sabinov |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ONE GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ONE GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ONE GROUP
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Lipanytypický nepokrytý dopyt 118 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania561 zmlúv za 3 roky · 187 082 915 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec499 zmlúv za 3 roky · 118 699 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lipany
ORAC SLOVAKIA, s.r.o.STAV-MAJO s.r.o.MediPharm a.s.JEWI s.r.o.ODEVA, spol. s r.o. LipanyVšetky firmy v obci Lipany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Sabinov
MSK Real Estate s.r.o.TORYSA, a.s.KOREKTING, spol. s r.o.MASEK s.r.o.BARO - Rent s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.