SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Žiar nad Hronom · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 (IČO 45018774), sídlo Žiar nad Hronom, je v registri zapísaná od 1. 1. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Podľa Registra právnických osôb koná za SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −133 871 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 48 171 € |
| 2024 | 36 075 € |
| 2023 | 39 290 € |
| 2022 | 4 476 € |
| 2021 | −261 883 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 174 663 €, vlastné imanie −353 827 € a záväzky 528 490 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 174 663 € | −353 827 € | 528 490 € |
| 2024 | 160 683 € | −390 123 € | 550 807 € |
| 2023 | 150 590 € | −433 044 € | 583 634 € |
| 2022 | 132 206 € | −479 115 € | 611 321 € |
| 2021 | 107 485 € | −489 670 € | 597 155 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 48 171 € | 174 663 € | −353 827 € | 528 490 € | — | — |
| 2024 | — | 36 075 € | 160 683 € | −390 123 € | 550 807 € | — | — |
| 2023 | — | 39 290 € | 150 590 € | −433 044 € | 583 634 € | — | — |
| 2022 | — | 4 476 € | 132 206 € | −479 115 € | 611 321 € | — | — |
| 2021 | — | −261 883 € | 107 485 € | −489 670 € | 597 155 € | — | — |
Riziko: zaplatí SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105?
Peniaze od štátu: SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Dátum vzniku SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 je 1. 1. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · ZH-342/3-2008
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 107 485 €
- Nový štatutár: Marta MatejkováPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 467 aktívnych subjektov.
Sídlo SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105: Žiar nad Hronom
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 sídli na adrese M. R. Štefánika 27, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 702. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105: IČO, sídlo a základné údaje
SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105 (IČO 45018774) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 1. 1. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Marta Matejková.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 1. 1. 2008 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPOLOČENSTVO VLASTNÍKOV BYTOV 105
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 908 zmlúv za 3 roky · 1 008 701 238 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Žiar nad Hronom
Stavebné bytové družstvoBytové spoločenstvo domu 452BYTOVÉ SPOLOČENSTVO DOMU č. 1509Bytové spoločenstvo domu č. 277Bytové spoločenstvo domu č. 493
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.