VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Robinson natur s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

20 927 €tržby 2025 ▼ 26 %+5 860 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 927 €tržby 2025 ▼ 26 %
+5 860 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 36 950 €, výsledok hospodárenia 1 290 €
  2. 13 : tržby 40 979 €, výsledok hospodárenia 964 €
  3. 14 : tržby 15 394 €, výsledok hospodárenia 1 275 €
  4. 15 : tržby 44 106 €, výsledok hospodárenia 3 749 €
  5. 16 : tržby 51 363 €, výsledok hospodárenia 7 140 €
  6. 17 : tržby 49 657 €, výsledok hospodárenia 13 527 €
  7. 18 : tržby 39 261 €, výsledok hospodárenia 5 378 €
  8. 19 : tržby 43 421 €, výsledok hospodárenia 7 150 €
  9. 20 : tržby 48 497 €, výsledok hospodárenia 9 127 €
  10. 21 : tržby 53 079 €, výsledok hospodárenia 10 281 €
  11. 22 : tržby 38 799 €, výsledok hospodárenia 5 691 €
  12. 23 : tržby 27 716 €, výsledok hospodárenia 5 750 €
  13. 24 : tržby 28 411 €, výsledok hospodárenia 6 707 €
  14. 25 : tržby 20 927 €, výsledok hospodárenia 5 860 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Robinson natur s.r.o. (IČO 44996446) mala v roku 2025 tržby 20 927 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Robinson natur

V roku 2025 mala Robinson natur priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Robinson natur

Podľa Registra právnických osôb koná za Robinson natur 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Robinson natur

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Robinson natur
Podiely spoločníkov na vkladoch Robinson natur Veronika Pechová, BSBA 100,0 %. Spolu 5 000 €. Veronika Pechová, BSBA: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Veronika Pechová, BSBA100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Veronika Pechová, BSBAod 13. 4. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Robinson natur

Za rok 2025 má Robinson natur v závierke tržby 20 927 €, o 26,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 860 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 53 079 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 988 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202521 tis. €▼ −26,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 860 €zisk
Majetok (aktíva) 202594 tis. €
Vlastné imanie 202592 tis. €
Záväzky 20252 079 €2,2 % majetku
Pridaná hodnota 20257 210 €
Zisková marža 2025+28,0 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov84 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov988 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Robinson natur

Súvaha Robinson natur

Všetky čísla zo závierok Robinson natur (14 rokov)
Čísla zo závierok Robinson natur po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 927 €5 860 €93 976 €91 897 €2 079 €7 210 €+28,0 %
202428 411 €6 707 €89 569 €86 037 €3 532 €8 408 €+23,6 %
202327 716 €5 750 €83 461 €79 329 €4 132 €8 848 €+20,7 %
202238 799 €5 691 €77 193 €73 579 €3 614 €8 520 €+14,7 %
202153 079 €10 281 €80 654 €67 888 €12 766 €17 853 €+19,4 %
202048 497 €9 127 €68 425 €57 607 €10 818 €15 943 €+18,8 %
201943 421 €7 150 €62 622 €48 481 €14 141 €13 890 €+16,5 %
201839 261 €5 378 €56 481 €41 331 €15 150 €12 626 €+13,7 %
201749 657 €13 527 €74 860 €35 954 €38 906 €14 307 €+27,2 %
201651 363 €7 140 €36 626 €22 427 €14 199 €10 263 €+13,9 %
201544 106 €3 749 €27 337 €15 287 €12 050 €7 143 €+8,5 %
201415 394 €1 275 €13 766 €11 538 €2 228 €3 838 €+8,3 %
201340 979 €964 €19 505 €10 262 €9 243 €5 678 €+2,4 %
201236 950 €1 290 €28 872 €9 299 €19 573 €3 781 €+3,5 %

Riziko: zaplatí Robinson natur?

Peniaze od štátu: Robinson natur

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Robinson natur

Dátum vzniku Robinson natur je 21. 10. 2009, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné mená: B2all, s. r. o., Robinson travel s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61007/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým B2all, s. r. o., odvtedy Robinson travel s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 36 950 € · majetok 28 872 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým Robinson travel s. r. o., odvtedy Robinson natur s.r.o.
  5. Nový spoločník: Veronika Pechová, BSBASpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 927 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Robinson natur

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • vedenie účtovníctva,
  • počítačové služby,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • vydavateľská činnosť,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby,
  • prevádzkovanie cestovnej kancelárie,
  • mimoškolská vzdelávacia činnosť,
  • odevná výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Robinson natur v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Robinson natur je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Robinson natur má 20 927 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 167 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Robinson natur 801. z 1 032.

V odvetví v okrese Bratislava II2 167aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 912Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Robinson natur, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Robinson natur: Bratislava - Ružinov

Robinson natur sídli na adrese Budovateľská 10, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví2 167okres Bratislava II

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Robinson natur: IČO, sídlo a základné údaje

Robinson natur s.r.o. (IČO 44996446) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 21. 10. 2009, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Veronika Pechová, BSBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 927 € a výsledok hospodárenia +5 860 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 10. 2009
Skoršie názvyB2all, s. r. o.
Robinson travel s. r. o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov988 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Robinson natur s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 927 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Robinson natur

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Robinson natur

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Robinson natur

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava II

IBM International Services Centre s.r.o.Covestro (Slovakia) Services s. r. o.Accace k. s.MOL GBS Slovakia, s. r. o.STRABAG BRVZ s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk