VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BABY, s.r.o.

Svit · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

148 924 €tržby 2025 ▲ 3 %+51 189 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

148 924 €tržby 2025 ▲ 3 %
+51 189 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 84 315 €, výsledok hospodárenia 16 930 €
  2. 13 : tržby 76 590 €, výsledok hospodárenia 24 388 €
  3. 14 : tržby 86 427 €, výsledok hospodárenia 28 442 €
  4. 15 : tržby 93 574 €, výsledok hospodárenia 25 128 €
  5. 16 : tržby 102 911 €, výsledok hospodárenia 31 415 €
  6. 17 : tržby 101 630 €, výsledok hospodárenia 33 173 €
  7. 18 : tržby 107 660 €, výsledok hospodárenia 30 421 €
  8. 19 : tržby 112 384 €, výsledok hospodárenia 48 015 €
  9. 20 : tržby 117 009 €, výsledok hospodárenia 41 449 €
  10. 21 : tržby 133 268 €, výsledok hospodárenia 61 666 €
  11. 22 : tržby 135 874 €, výsledok hospodárenia 49 730 €
  12. 23 : tržby 152 845 €, výsledok hospodárenia 57 263 €
  13. 24 : tržby 144 034 €, výsledok hospodárenia 52 794 €
  14. 25 : tržby 148 924 €, výsledok hospodárenia 51 189 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BABY, s.r.o. (IČO 44992017) mala v roku 2025 tržby 148 924 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BABY

V roku 2025 mala BABY priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 48 700 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia BABY

Podľa Registra právnických osôb konajú za BABY 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník BABY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BABY
Podiely spoločníkov na vkladoch BABY MUDr. Barbora Marecová 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Barbora Marecová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Barbora Marecová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Barbora Marecováod 29. 5. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BABY

Za rok 2025 má BABY v závierke tržby 148 924 €, o 3,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +51 189 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 152 845 €.

Tržby 2025149 tis. €▲ +3,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202551 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202576 tis. €
Vlastné imanie 202557 tis. €
Záväzky 202519 tis. €25,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025127 tis. €
Zisková marža 2025+34,4 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov552 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BABY

Súvaha BABY

Všetky čísla zo závierok BABY (14 rokov)
Čísla zo závierok BABY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025148 924 €51 189 €75 816 €56 689 €19 127 €127 018 €+34,4 %
2024144 034 €52 794 €75 964 €58 294 €17 670 €118 636 €+36,7 %
2023152 845 €57 263 €81 411 €62 763 €18 648 €127 917 €+37,5 %
2022135 874 €49 730 €71 660 €55 230 €16 430 €107 010 €+36,6 %
2021133 268 €61 666 €87 875 €67 166 €20 709 €111 545 €+46,3 %
2020117 009 €41 449 €99 428 €94 964 €4 464 €88 600 €+35,4 %
2019112 384 €48 015 €61 773 €53 515 €8 258 €86 268 €+42,7 %
2018107 660 €30 421 €73 494 €69 094 €4 400 €84 001 €+28,3 %
2017101 630 €33 173 €168 495 €164 268 €4 227 €84 114 €+32,6 %
2016102 911 €31 415 €139 382 €131 096 €8 286 €87 295 €+30,5 %
201593 574 €25 128 €104 957 €100 388 €4 569 €78 615 €+26,9 %
201486 427 €28 442 €79 472 €75 260 €4 212 €70 813 €+32,9 %
201376 590 €24 388 €52 422 €46 818 €5 604 €61 137 €+31,8 %
201284 315 €16 930 €35 742 €22 430 €13 312 €43 566 €+20,1 %

Riziko: zaplatí BABY?

BABY a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 48 zmlúv s dodávateľom BABY z rokov 2012 až 2025.

Zmluvy so štátom48Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20124. 1. 2012

História firmy BABY

Dátum vzniku BABY je 7. 10. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22104/P
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Nemocnica Poprad, a.s.. Firma vznikla 7. 10. 2009.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 84 315 € · majetok 35 742 €
  4. Nový štatutár: MUDr. Barbora MarecováKonateľ
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 148 924 €.
  6. Nový spoločník: MUDr. Barbora MarecováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BABY

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: všeobecnej ambulancii v odbore pediatria

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

BABY v odvetví zdravotníctvo

BABY je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), BABY má 148 924 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 265 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BABY 113. z 161.

V odvetví v okrese Poprad265aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BABY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Poprad ›

Sídlo BABY: Svit

BABY sídli na adrese Horská 587/87, 059 21 Svit, okres Poprad. V obci Svit je 1 035 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.

Subjektov v obci Svit1 035aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví265okres Poprad

Svit: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

BABY: IČO, sídlo a základné údaje

BABY, s.r.o. (IČO 44992017) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, okres Poprad. Dátum vzniku je 7. 10. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Ing. Anton Papcún, MUDr. Barbora Marecová a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 148 924 € a výsledok hospodárenia +51 189 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 10. 2009
ObecSvit
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) BABY, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 148 924 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy BABY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BABY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BABY

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Svittypický nepokrytý dopyt 421 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TIS - spoločenstvo vlastníkov

Najväčšie firmy v obci Svit

Terichem Tervakoski, a.s.CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o.CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.CHEMOSVIT, a.s.Všetky firmy v obci Svit ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Poprad

POKO POPRAD, s.r.o.STEFFI, s.r.o.VIVIDUS, s.r.o.BELAMEDIK s.r.o.MEDIV, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk