VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

janom FVE 4, s. r. o.

Dohňany · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

276 121 €tržby 2025 ▼ 5 %+19 399 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

276 121 €tržby 2025 ▼ 5 %
+19 399 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 453 268 €, výsledok hospodárenia -66 747 €
  2. 13 : tržby 400 202 €, výsledok hospodárenia 99 197 €
  3. 14 : tržby 394 290 €, výsledok hospodárenia 86 646 €
  4. 15 : tržby 432 337 €, výsledok hospodárenia 124 916 €
  5. 16 : tržby 421 860 €, výsledok hospodárenia 127 064 €
  6. 17 : tržby 440 842 €, výsledok hospodárenia 144 619 €
  7. 18 : tržby 424 497 €, výsledok hospodárenia 151 550 €
  8. 19 : tržby 431 582 €, výsledok hospodárenia 168 864 €
  9. 20 : tržby 418 548 €, výsledok hospodárenia 156 706 €
  10. 21 : tržby 445 621 €, výsledok hospodárenia 149 739 €
  11. 22 : tržby 305 422 €, výsledok hospodárenia 6 845 €
  12. 23 : tržby 284 553 €, výsledok hospodárenia 20 523 €
  13. 24 : tržby 289 531 €, výsledok hospodárenia 30 772 €
  14. 25 : tržby 276 121 €, výsledok hospodárenia 19 399 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

janom FVE 4, s. r. o. (IČO 44985576) mala v roku 2025 tržby 276 121 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ janom FVE 4

Podľa Registra právnických osôb koná za janom FVE 4 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník janom FVE 4

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok janom FVE 4

Za rok 2025 má janom FVE 4 v závierke tržby 276 121 €, o 4,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 399 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 453 268 €.

Tržby 2025276 tis. €▼ −4,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,10 mil. €
Vlastné imanie 2025674 tis. €
Záväzky 20251,02 mil. €48,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025204 tis. €
Zisková marža 2025+7,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1,22 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát janom FVE 4

Súvaha janom FVE 4

Všetky čísla zo závierok janom FVE 4 (14 rokov)
Čísla zo závierok janom FVE 4 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025276 121 €19 399 €2 100 555 €673 642 €1 021 619 €203 681 €+7,0 %
2024289 531 €30 772 €1 049 272 €654 243 €394 914 €232 351 €+10,6 %
2023284 553 €20 523 €1 150 401 €623 471 €526 930 €231 391 €+7,2 %
2022305 422 €6 845 €1 426 766 €608 011 €818 737 €227 842 €+2,2 %
2021445 621 €149 739 €1 552 811 €586 231 €966 580 €386 288 €+33,6 %
2020418 548 €156 706 €1 584 093 €522 893 €1 061 200 €357 132 €+37,4 %
2019431 582 €168 864 €1 784 674 €529 837 €1 254 837 €377 257 €+39,1 %
2018424 497 €151 550 €1 863 423 €419 590 €1 443 833 €374 318 €+35,7 %
2017440 842 €144 619 €2 003 041 €367 066 €1 635 975 €387 975 €+32,8 %
2016421 860 €127 064 €2 108 794 €282 782 €1 826 012 €369 673 €+30,1 %
2015432 337 €124 916 €2 247 870 €266 152 €1 981 718 €381 673 €+28,9 %
2014394 290 €86 646 €2 325 513 €187 980 €2 137 533 €344 816 €+22,0 %
2013400 202 €99 197 €2 478 539 €208 548 €2 269 989 €368 601 €+24,8 %
2012453 268 €−66 747 €2 613 338 €75 796 €2 537 538 €414 816 €−14,7 %

Riziko: zaplatí janom FVE 4?

janom FVE 4 a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom janom FVE 4 v objeme 436 900 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 436 900 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv437 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202412. 11. 2024

História firmy janom FVE 4

Dátum vzniku janom FVE 4 je 3. 10. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: MyEnergy SPV 5, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26622/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022903025
  3. Nový štatutár: Ing. Ján MiškovskýKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým MyEnergy SPV 5, s. r. o., odvtedy janom FVE 4, s. r. o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 453 268 € · majetok 2 613 338 €
  6. Nový spoločník: Janom Investments a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 436 900 €. Firma vznikla 3. 10. 2009.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 276 121 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti janom FVE 4

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení,
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

janom FVE 4 v odvetví administratívne a kancelárske služby

janom FVE 4 je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), janom FVE 4 má 276 121 €, čo je 6,6-násobok mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 315 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je janom FVE 4 17. z 110.

V odvetví v okrese Púchov315aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb janom FVE 4, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Púchov ›

Sídlo janom FVE 4: Dohňany

janom FVE 4 sídli na adrese 464, 020 51 Dohňany, okres Púchov. V obci Dohňany je 209 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dohňany209aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 164aktívnych
V tom istom odvetví315okres Púchov
Na tej istej adrese16aktívnych subjektov

Dohňany: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

janom FVE 4: IČO, sídlo a základné údaje

janom FVE 4, s. r. o. (IČO 44985576) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dohňany, okres Púchov. Dátum vzniku je 3. 10. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Ján Miškovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 276 121 € a výsledok hospodárenia +19 399 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie164 090 €
Vznik3. 10. 2009
Skoršie názvyMyEnergy SPV 5, s. r. o.
ObecDohňany
OkresOkres Púchov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) janom FVE 4, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 276 121 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 6,6-násobok mediánu (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy janom FVE 4

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu janom FVE 4

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu janom FVE 4

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Dohňanytypický nepokrytý dopyt 75 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

janom energy s.r.o.Janom Investments a.s.janom FVE 3, s. r. o.janom tech a.s.MVE Tekov, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dohňany

M.Z.O., s. r. o.RK-TRANSPORT, s. r. o.NEOstyle s. r. o.EPICKLUB, a. s.Poltech s. r. o.Všetky firmy v obci Dohňany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Púchov

Gold-Pack spol. s r.o.DINOSTAV, s.r.o.STREŽO SK s. r. o.nario pu s. r. o.ARNICA Púchov, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk