MontoDom, s. r. o.
Trenčianska Turná
105 192 €tržby 2016 ▲ 46 %−46 608 €strata 2016zaniknutá 27. 10. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 10. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 80 499 €, výsledok hospodárenia 35 €
- 13 : tržby 93 143 €, výsledok hospodárenia -18 634 €
- 14 : tržby 26 031 €, výsledok hospodárenia -36 109 €
- 15 : tržby 72 245 €, výsledok hospodárenia 921 €
- 16 : tržby 105 192 €, výsledok hospodárenia -46 608 €
MontoDom, s. r. o. (IČO 44984103), sídlo Trenčianska Turná, je v registri zapísaná od 8. 10. 2009 do 27. 10. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MontoDom
osobné náklady v roku 2016 boli 34 246 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 34 246 € | 24 475 € |
| 2015 | — | 11 864 € | 8 548 € |
| 2014 | — | 21 458 € | 15 727 € |
| 2013 | — | 30 386 € | 21 650 € |
| 2012 | — | 41 655 € | 30 165 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 71 % 24 475 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 8 511 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci MontoDom
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MontoDom
Za rok 2016 má MontoDom v závierke tržby 105 192 €, o 45,6 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −46 608 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 105 192 €.
Výkaz ziskov a strát MontoDom
Najvyššie tržby: rok 2016, 105 192 €. Najnižšie: rok 2014, 26 031 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 105 192 € |
| 2015 | 72 245 € |
| 2014 | 26 031 € |
| 2013 | 93 143 € |
| 2012 | 80 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −100 395 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −46 608 € |
| 2015 | 921 € |
| 2014 | −36 109 € |
| 2013 | −18 634 € |
| 2012 | 35 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MontoDom
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −44,3 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MontoDom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | −44,3 % | +1,6 % |
| 2015 | +1,3 % | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −20,0 % | — |
| 2012 | 0,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2015 (+177,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +45,6 % |
| 2015 | +177,5 % |
| 2014 | −72,1 % |
| 2013 | +15,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MontoDom
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 36 350 €, vlastné imanie −66 694 € a záväzky 103 044 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 36 350 € | −66 694 € | 103 044 € |
| 2015 | 52 511 € | −30 084 € | 82 595 € |
| 2014 | 25 436 € | −53 006 € | 78 442 € |
| 2013 | 31 848 € | −16 610 € | 48 458 € |
| 2012 | 45 932 € | 5 796 € | 40 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MontoDom (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 105 192 € | −46 608 € | 36 350 € | −66 694 € | 103 044 € | −16 164 € | −44,3 % |
| 2015 | 72 245 € | 921 € | 52 511 € | −30 084 € | 82 595 € | 17 830 € | +1,3 % |
| 2014 | 26 031 € | −36 109 € | 25 436 € | −53 006 € | 78 442 € | −7 796 € | −138,7 % |
| 2013 | 93 143 € | −18 634 € | 31 848 € | −16 610 € | 48 458 € | 14 907 € | −20,0 % |
| 2012 | 80 499 € | 35 € | 45 932 € | 5 796 € | 40 136 € | 45 109 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí MontoDom?
Peniaze od štátu: MontoDom
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MontoDom
Dátum vzniku MontoDom je 8. 10. 2009. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22144/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 80 499 € · majetok 45 932 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 105 192 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MontoDom v odvetví maloobchod
MontoDom je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), MontoDom má 105 192 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MontoDom 200. z 464.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| MontoDom | 105 192 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MontoDom
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MontoDom s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MontoDom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 105 192 € | 63 581 € |
| 2015 | 72 245 € | 73 009 € |
| 2014 | 26 031 € | — |
| 2013 | 93 143 € | — |
| 2012 | 80 499 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| MontoDom | 105 192 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 73 629 € |
| medián kraja | 66 201 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Woodlake s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2020)
- FIMISTO, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 239 961 € (2025)
- Cleanfort &DAG s.r.o.Kolárovo · tržby 239 954 € (2023)
- GALE s.r.o.Staškov · tržby 239 952 € (2025)
- MÔJ SVET s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 712 € (2025)
- OVDL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 493 € (2017)
- KESYL s.r.o.Trebišov · tržby 239 458 € (2025)
- ŠK-Building s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 424 € (2025)
- GL Slovensko, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 333 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MontoDom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo MontoDom: Trenčianska Turná
MontoDom sídli na adrese Trenčianska Turná 1434, 913 21 Trenčianska Turná, okres Trenčín. V obci Trenčianska Turná je 553 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.
Trenčianska Turná: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
MontoDom: IČO, sídlo a základné údaje
MontoDom, s. r. o. (IČO 44984103) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianska Turná, okres Trenčín. Dátum vzniku je 8. 10. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 10. 2017, po 8 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 105 192 € a výsledok hospodárenia −46 608 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 8. 10. 2009 |
| Zánik | 27. 10. 2017 |
| Obec | Trenčianska Turná |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MontoDom
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MontoDom
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MontoDom
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy217zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Trenčianska Turná
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 874 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčianska Turná
AUTOŠTÝL, a.s.T.O.B. s.r.o.Mlyn Trenčan spol. s r. o.Valicare, s.r.o.CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Trenčianska Turná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Trenčín
Grandvino, s. r. o.ELVAC SK s. r. o.HONEST, spol. s r.o.MGE plus s. r. o.Big ONE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.