ROZANA PLUS, s.r.o.
Kežmarok
1 150 €tržby 2014 ▼ 97 %+1 204 €zisk 2014zaniknutá 14. 2. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 2. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 854 394 €, výsledok hospodárenia -170 562 €
- 13 : tržby 43 848 €, výsledok hospodárenia -36 271 €
- 14 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia 1 204 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 870 €
ROZANA PLUS, s.r.o. (IČO 44969848), sídlo Kežmarok, je v registri zapísaná od 1. 10. 2009 do 14. 2. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ROZANA PLUS
osobné náklady v roku 2013 boli 15 604 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 15 604 € | 11 390 € |
| 2012 | — | 75 893 € | 55 274 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 73 % 11 390 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 009 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci ROZANA PLUS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ROZANA PLUS
Za rok 2014 má ROZANA PLUS v závierke tržby 1 150 €, o 97,4 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +1 204 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2012: 854 394 €.
Výkaz ziskov a strát ROZANA PLUS
Najvyššie tržby: rok 2012, 854 394 €. Najnižšie: rok 2014, 1 150 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 1 150 € |
| 2013 | 43 848 € |
| 2012 | 854 394 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −219 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −13 870 € |
| 2014 | 1 204 € |
| 2013 | −36 271 € |
| 2012 | −170 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ROZANA PLUS
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −82,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROZANA PLUS |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | −82,7 % |
| 2012 | −20,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ROZANA PLUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 1 961 €, vlastné imanie −173 021 € a záväzky 174 982 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 1 961 € | −173 021 € | 174 982 € |
| 2014 | 1 967 € | −159 151 € | 161 118 € |
| 2013 | 2 409 € | −160 355 € | 162 764 € |
| 2012 | 24 245 € | −142 626 € | 166 871 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ROZANA PLUS (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −13 870 € | 1 961 € | −173 021 € | 174 982 € | — | — |
| 2014 | 1 150 € | 1 204 € | 1 967 € | −159 151 € | 161 118 € | −63 € | +104,7 % |
| 2013 | 43 848 € | −36 271 € | 2 409 € | −160 355 € | 162 764 € | −10 704 € | −82,7 % |
| 2012 | 854 394 € | −170 562 € | 24 245 € | −142 626 € | 166 871 € | −61 900 € | −20,0 % |
Riziko: zaplatí ROZANA PLUS?
Peniaze od štátu: ROZANA PLUS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ROZANA PLUS
Dátum vzniku ROZANA PLUS je 1. 10. 2009. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22053/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 854 394 € · majetok 24 245 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ROZANA PLUS v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
ROZANA PLUS je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16). V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 231 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROZANA PLUS 37. z 37.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JZ&MA s.r.o.Gabčíkovo · tržby 2 736 € (2020)
- LYKO s.r.o.Stupava · tržby 2 590 € (2025)
- Alva nábytok, s. r. o.Topoľčany · tržby 2 590 € (2025)
- BIOLIGNUM, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 583 € (2020)
- Halituti, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 576 € (2023)
- TIKLA SLOVAKIA s. r. o.Dunajská Streda · tržby 2 574 € (2025)
- MABEL Store s.r.o.Bojná · tržby 2 570 € (2025)
- MONTAL, spol. s r.o.Veľký Krtíš · tržby 2 568 € (2025)
- ARTEC DESIGN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 560 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROZANA PLUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ROZANA PLUS: Kežmarok
ROZANA PLUS sídli na adrese Hlavné námestie 38, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 546 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.
Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
ROZANA PLUS: IČO, sídlo a základné údaje
ROZANA PLUS, s.r.o. (IČO 44969848) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 1. 10. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 2. 2015, po 5 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 1 150 € a výsledok hospodárenia +1 204 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 16231 |
| Vznik | 1. 10. 2009 |
| Zánik | 14. 2. 2015 |
| Obec | Kežmarok |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ROZANA PLUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ROZANA PLUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ROZANA PLUS
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 220 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen239 zmlúv za 3 roky · 2 434 378 € · naposledy 5. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat95 zmlúv za 3 roky · 1 897 734 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.71 zmlúv za 3 roky · 145 866 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 387 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kežmarok
Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Kežmarok
DARUS stav s.r.o.5 tím, s.r.o.MJ Mart s. r. o.Rozvoj Krížovej Vsi, s. r. o. „registrovaný…Ondrej Koščák – STRECHY, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.