VIP TAXI s.r.o.
Zvolen · Osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie
12 044 €tržby 2025 ▲ 68 %+1 672 €zisk 2025aktívna 17 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 32 614 €, výsledok hospodárenia -6 923 €
- 13 : tržby 33 048 €, výsledok hospodárenia -1 754 €
- 14 : tržby 27 276 €, výsledok hospodárenia -32 011 €
- 15 : tržby 18 855 €, výsledok hospodárenia -28 964 €
- 16 : tržby 45 656 €, výsledok hospodárenia -3 998 €
- 17 : tržby 45 749 €, výsledok hospodárenia -232 €
- 18 : tržby 44 926 €, výsledok hospodárenia 10 037 €
- 19 : tržby 46 079 €, výsledok hospodárenia 4 484 €
- 20 : tržby 13 518 €, výsledok hospodárenia -211 €
- 21 : tržby 10 054 €, výsledok hospodárenia -2 694 €
- 22 : tržby 16 608 €, výsledok hospodárenia -865 €
- 23 : tržby 9 350 €, výsledok hospodárenia -755 €
- 24 : tržby 7 184 €, výsledok hospodárenia 2 503 €
- 25 : tržby 12 044 €, výsledok hospodárenia 1 672 €
VIP TAXI s.r.o. (IČO 44961715) mala v roku 2025 tržby 12 044 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VIP TAXI
VIP TAXI má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 377 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5 377 € | — |
| 2024 | — | 1 788 € | — |
| 2023 | — | 2 055 € | — |
| 2022 | — | 17 062 € | 12 536 € |
| 2021 | — | 19 669 € | 14 503 € |
| 2020 | — | 9 098 € | 6 711 € |
| 2019 | — | 30 234 € | 22 288 € |
| 2018 | — | 22 588 € | 17 384 € |
| 2017 | — | 23 787 € | 18 327 € |
| 2016 | — | 23 537 € | 17 932 € |
| 2015 | — | 17 915 € | 13 193 € |
| 2013 | — | 8 126 € | 6 021 € |
| 2012 | — | 2 874 € | 2 844 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia VIP TAXI
Podľa Registra právnických osôb konajú za VIP TAXI 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci VIP TAXI
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Jozef Juhász50,0 %
- Miroslav Köböl50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Juhászod 22. 9. 2009 | 3 000 € | 50,0 % |
| Miroslav Köbölod 22. 9. 2009 | 3 000 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VIP TAXI
Za rok 2025 má VIP TAXI v závierke tržby 12 044 €, o 67,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 672 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 46 079 €.
Výkaz ziskov a strát VIP TAXI
Najvyššie tržby: rok 2019, 46 079 €. Najnižšie: rok 2024, 7 184 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 044 € |
| 2024 | 7 184 € |
| 2023 | 9 350 € |
| 2022 | 16 608 € |
| 2021 | 10 054 € |
| 2020 | 13 518 € |
| 2019 | 46 079 € |
| 2018 | 44 926 € |
| 2017 | 45 749 € |
| 2016 | 45 656 € |
| 2015 | 18 855 € |
| 2014 | 27 276 € |
| 2013 | 33 048 € |
| 2012 | 32 614 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 10 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −59 711 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 672 € |
| 2024 | 2 503 € |
| 2023 | −755 € |
| 2022 | −865 € |
| 2021 | −2 694 € |
| 2020 | −211 € |
| 2019 | 4 484 € |
| 2018 | 10 037 € |
| 2017 | −232 € |
| 2016 | −3 998 € |
| 2015 | −28 964 € |
| 2014 | −32 011 € |
| 2013 | −1 754 € |
| 2012 | −6 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VIP TAXI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,9 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VIP TAXI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,9 % | +2,8 % |
| 2024 | +34,8 % | +2,0 % |
| 2023 | −8,1 % | +1,5 % |
| 2022 | −5,2 % | +1,5 % |
| 2021 | −26,8 % | +1,2 % |
| 2020 | −1,6 % | +1,1 % |
| 2019 | +9,7 % | +0,7 % |
| 2018 | +22,3 % | +0,8 % |
| 2017 | −0,5 % | +1,7 % |
| 2016 | −8,8 % | +1,9 % |
| 2015 | — | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −5,3 % | — |
| 2012 | −21,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+142,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +67,7 % |
| 2024 | −23,2 % |
| 2023 | −43,7 % |
| 2022 | +65,2 % |
| 2021 | −25,6 % |
| 2020 | −70,7 % |
| 2019 | +2,6 % |
| 2018 | −1,8 % |
| 2017 | +0,2 % |
| 2016 | +142,1 % |
| 2015 | −30,9 % |
| 2014 | −17,5 % |
| 2013 | +1,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VIP TAXI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 35 344 €, vlastné imanie −57 511 € a záväzky 92 855 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 344 € | −57 511 € | 92 855 € |
| 2024 | 34 051 € | −59 183 € | 93 234 € |
| 2023 | 31 818 € | −61 686 € | 93 504 € |
| 2022 | 34 364 € | −60 931 € | 95 295 € |
| 2021 | 36 280 € | −60 066 € | 96 346 € |
| 2020 | 38 458 € | −57 372 € | 95 830 € |
| 2019 | 42 479 € | −57 161 € | 99 640 € |
| 2018 | 35 689 € | −61 645 € | 97 334 € |
| 2017 | 29 786 € | −71 682 € | 101 468 € |
| 2016 | 36 558 € | −71 451 € | 108 009 € |
| 2015 | 49 403 € | −67 453 € | 116 856 € |
| 2014 | 54 679 € | −38 490 € | 93 169 € |
| 2013 | 92 091 € | −6 479 € | 98 570 € |
| 2012 | 87 600 € | −4 725 € | 92 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VIP TAXI (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 044 € | 1 672 € | 35 344 € | −57 511 € | 92 855 € | 7 972 € | +13,9 % |
| 2024 | 7 184 € | 2 503 € | 34 051 € | −59 183 € | 93 234 € | 3 800 € | +34,8 % |
| 2023 | 9 350 € | −755 € | 31 818 € | −61 686 € | 93 504 € | 1 736 € | −8,1 % |
| 2022 | 16 608 € | −865 € | 34 364 € | −60 931 € | 95 295 € | 14 214 € | −5,2 % |
| 2021 | 10 054 € | −2 694 € | 36 280 € | −60 066 € | 96 346 € | 7 170 € | −26,8 % |
| 2020 | 13 518 € | −211 € | 38 458 € | −57 372 € | 95 830 € | 7 491 € | −1,6 % |
| 2019 | 46 079 € | 4 484 € | 42 479 € | −57 161 € | 99 640 € | 35 660 € | +9,7 % |
| 2018 | 44 926 € | 10 037 € | 35 689 € | −61 645 € | 97 334 € | 36 591 € | +22,3 % |
| 2017 | 45 749 € | −232 € | 29 786 € | −71 682 € | 101 468 € | 33 618 € | −0,5 % |
| 2016 | 45 656 € | −3 998 € | 36 558 € | −71 451 € | 108 009 € | 31 638 € | −8,8 % |
| 2015 | 18 855 € | −28 964 € | 49 403 € | −67 453 € | 116 856 € | 6 718 € | −153,6 % |
| 2014 | 27 276 € | −32 011 € | 54 679 € | −38 490 € | 93 169 € | 9 709 € | −117,4 % |
| 2013 | 33 048 € | −1 754 € | 92 091 € | −6 479 € | 98 570 € | 13 196 € | −5,3 % |
| 2012 | 32 614 € | −6 923 € | 87 600 € | −4 725 € | 92 325 € | 9 057 € | −21,2 % |
Riziko: zaplatí VIP TAXI?
VIP TAXI a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom VIP TAXI z roku 2020.
História firmy VIP TAXI
Dátum vzniku VIP TAXI je 22. 9. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17033/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 32 614 € · majetok 87 600 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen. Firma vznikla 22. 9. 2009.
- Nový spoločník: Miroslav KöbölSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Jozef JuhászSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 12 044 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VIP TAXI
- vnútroštátna taxislužba
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prenájom hnuteľných vecí
- čistiace a upratovacie služby
- finančný lízing
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- faktoring a forfaiting
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- kuriérske služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
VIP TAXI v odvetví pozemná doprava
VIP TAXI je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), VIP TAXI má 12 044 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 264 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VIP TAXI 82. z 91.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| VIP TAXI | 12 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VIP TAXI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VIP TAXI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VIP TAXI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 044 € | 93 647 € |
| 2024 | 7 184 € | 96 345 € |
| 2023 | 9 350 € | 100 425 € |
| 2022 | 16 608 € | 99 180 € |
| 2021 | 10 054 € | 93 057 € |
| 2020 | 13 518 € | 87 132 € |
| 2019 | 46 079 € | 101 305 € |
| 2018 | 44 926 € | 105 114 € |
| 2017 | 45 749 € | 106 108 € |
| 2016 | 45 656 € | 111 906 € |
| 2015 | 18 855 € | 113 061 € |
| 2014 | 27 276 € | — |
| 2013 | 33 048 € | — |
| 2012 | 32 614 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VIP TAXI | 12 044 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 100 619 € |
| medián kraja | 95 990 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- zzutt s.r.o.Trhová Hradská · tržby 29 500 € (2022)
- YVESS s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 29 479 € (2025)
- GZ-TRANS, s.r.o.Dolné Obdokovce · tržby 29 475 € (2025)
- FREDIS s.r.o.Levice · tržby 29 463 € (2025)
- WEL-TRA s. r. o.Zvolen · tržby 29 461 € (2025)
- LK Stav, s. r. o.Trenčín · tržby 29 454 € (2025)
- WEZ s. r. o.Kostolište · tržby 29 450 € (2025)
- TONY Taxi s. r. o.Trenčín · tržby 29 449 € (2025)
- EKO-TRANS-BN, s. r. o.Dvorec · tržby 29 427 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VIP TAXI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VIP TAXI: Zvolen
VIP TAXI sídli na adrese Družstevná 1664/14, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 365 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
VIP TAXI: IČO, sídlo a základné údaje
VIP TAXI s.r.o. (IČO 44961715) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 22. 9. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Jozef Juhász a Miroslav Köböl. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 044 € a výsledok hospodárenia +1 672 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933) |
| Základné imanie | 6 000 € |
| Vznik | 22. 9. 2009 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) VIP TAXI s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 044 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy VIP TAXI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VIP TAXI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VIP TAXI
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy146zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.76 zmlúv za 3 roky · 66 782 € · naposledy 5. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov56 zmlúv za 3 roky · 1 824 286 € · naposledy 24. 9. 2026Mesto Námestovo14 zmlúv za 3 roky · 4 775 € · naposledy 2. 1. 2026 Všetkých 65 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VIP B&B s.r.o.ABT Zvolen, s.r.o.MEZZO, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.32) v okrese Zvolen
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.