R-GLASS Trade s.r.o.
Cinobaňa · Výroba dutého skla
7 447 964 €tržby 2025 ▼ 5 %−445 463 €strata 2025aktívna 17 rokov147 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 134 222 €, výsledok hospodárenia 21 201 €
- 13 : tržby 124 388 €, výsledok hospodárenia -1 196 €
- 14 : tržby 51 678 €, výsledok hospodárenia -69 547 €
- 15 : tržby 188 182 €, výsledok hospodárenia -281 986 €
- 16 : tržby 1 597 709 €, výsledok hospodárenia 41 959 €
- 17 : tržby 3 948 490 €, výsledok hospodárenia 32 973 €
- 18 : tržby 5 205 544 €, výsledok hospodárenia 68 018 €
- 19 : tržby 5 402 976 €, výsledok hospodárenia 76 367 €
- 20 : tržby 4 663 174 €, výsledok hospodárenia 195 332 €
- 21 : tržby 7 501 674 €, výsledok hospodárenia 214 955 €
- 22 : tržby 10 313 026 €, výsledok hospodárenia 387 702 €
- 23 : tržby 6 726 206 €, výsledok hospodárenia 359 235 €
- 24 : tržby 7 852 265 €, výsledok hospodárenia 267 917 €
- 25 : tržby 7 447 964 €, výsledok hospodárenia -445 463 €
R-GLASS Trade s.r.o. (IČO 44936982) mala v roku 2025 tržby 7 447 964 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci R-GLASS Trade
V roku 2025 mala R-GLASS Trade priemerne 147 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 864 513 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 179 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Poltár bola v roku 2025 1 228 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 147 | 2 864 513 € | 2 079 415 € |
| 2024 | 157 | 3 020 616 € | 2 184 819 € |
| 2023 | 155 | 2 760 730 € | 2 020 199 € |
| 2022 | 150 | 2 675 336 € | 1 964 791 € |
| 2021 | 153 | 2 535 839 € | 1 881 879 € |
| 2020 | 145 | 2 042 591 € | 1 500 719 € |
| 2019 | — | 1 755 980 € | 1 279 521 € |
| 2018 | — | 1 691 889 € | 1 243 652 € |
| 2017 | — | 1 460 908 € | 1 070 343 € |
| 2016 | — | 996 721 € | 721 833 € |
| 2015 | — | 267 928 € | 191 873 € |
| 2014 | — | 83 017 € | 59 520 € |
| 2013 | — | 26 450 € | 19 398 € |
| 2012 | — | 3 549 € | 3 544 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- R-GLASS Trade, mzdové náklady na zamestnanca1 179 €
- Priemyselná výroba v okrese Poltár1 228 €
- Všetky odvetvia v okrese Poltár1 304 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 2 079 415 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 730 558 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia R-GLASS Trade
Podľa Registra právnických osôb konajú za R-GLASS Trade 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci R-GLASS Trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Brigita Mrázová50,0 %
- Drahomíra Riečicová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Brigita Mrázováod 14. 12. 2013 | 2 500 € | 50,0 % |
| Drahomíra Riečicováod 14. 12. 2013 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok R-GLASS Trade
Za rok 2025 má R-GLASS Trade v závierke tržby 7 447 964 €, o 5,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −445 463 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 10 313 026 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát R-GLASS Trade
Najvyššie tržby: rok 2022, 10 313 026 €. Najnižšie: rok 2014, 51 678 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 447 964 € |
| 2024 | 7 852 265 € |
| 2023 | 6 726 206 € |
| 2022 | 10 313 026 € |
| 2021 | 7 501 674 € |
| 2020 | 4 663 174 € |
| 2019 | 5 402 976 € |
| 2018 | 5 205 544 € |
| 2017 | 3 948 490 € |
| 2016 | 1 597 709 € |
| 2015 | 188 182 € |
| 2014 | 51 678 € |
| 2013 | 124 388 € |
| 2012 | 134 222 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 867 467 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −445 463 € |
| 2024 | 267 917 € |
| 2023 | 359 235 € |
| 2022 | 387 702 € |
| 2021 | 214 955 € |
| 2020 | 195 332 € |
| 2019 | 76 367 € |
| 2018 | 68 018 € |
| 2017 | 32 973 € |
| 2016 | 41 959 € |
| 2015 | −281 986 € |
| 2014 | −69 547 € |
| 2013 | −1 196 € |
| 2012 | 21 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- R-GLASS Trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −6,0 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | R-GLASS Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −6,0 % | +2,6 % |
| 2024 | +3,4 % | +2,0 % |
| 2023 | +5,3 % | +1,7 % |
| 2022 | +3,8 % | +1,5 % |
| 2021 | +2,9 % | +1,3 % |
| 2020 | +4,2 % | +0,8 % |
| 2019 | +1,4 % | +1,0 % |
| 2018 | +1,3 % | +1,1 % |
| 2017 | +0,8 % | +1,9 % |
| 2016 | +2,6 % | +1,8 % |
| 2015 | — | +1,5 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −1,0 % | — |
| 2012 | +15,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2015 (+264,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,1 % |
| 2024 | +16,7 % |
| 2023 | −34,8 % |
| 2022 | +37,5 % |
| 2021 | +60,9 % |
| 2020 | −13,7 % |
| 2019 | +3,8 % |
| 2018 | +31,8 % |
| 2017 | +147,1 % |
| 2016 | +749,0 % |
| 2015 | +264,1 % |
| 2014 | −58,5 % |
| 2013 | −7,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha R-GLASS Trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 641 349 €, vlastné imanie 2 964 772 € a záväzky 8 174 555 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 641 349 € | 2 964 772 € | 8 174 555 € |
| 2024 | 11 655 542 € | 3 410 235 € | 7 655 976 € |
| 2023 | 10 277 083 € | 3 142 318 € | 6 458 127 € |
| 2022 | 7 778 567 € | 2 783 083 € | 4 231 537 € |
| 2021 | 7 974 892 € | 1 905 381 € | 5 209 639 € |
| 2020 | 7 917 288 € | 1 690 425 € | 5 288 299 € |
| 2019 | 7 349 317 € | 1 495 093 € | 4 828 352 € |
| 2018 | 7 617 359 € | 1 418 727 € | 5 085 452 € |
| 2017 | 7 539 079 € | 1 350 709 € | 4 987 882 € |
| 2016 | 6 447 893 € | 863 982 € | 4 285 128 € |
| 2015 | 5 319 174 € | 258 226 € | 3 520 066 € |
| 2014 | 1 561 809 € | −39 788 € | 1 601 597 € |
| 2013 | 571 549 € | 31 059 € | 540 490 € |
| 2012 | 443 064 € | 27 334 € | 415 730 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok R-GLASS Trade (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 447 964 € | −445 463 € | 11 641 349 € | 2 964 772 € | 8 174 555 € | 3 484 822 € | −6,0 % |
| 2024 | 7 852 265 € | 267 917 € | 11 655 542 € | 3 410 235 € | 7 655 976 € | 4 597 467 € | +3,4 % |
| 2023 | 6 726 206 € | 359 235 € | 10 277 083 € | 3 142 318 € | 6 458 127 € | 3 879 581 € | +5,3 % |
| 2022 | 10 313 026 € | 387 702 € | 7 778 567 € | 2 783 083 € | 4 231 537 € | 3 751 521 € | +3,8 % |
| 2021 | 7 501 674 € | 214 955 € | 7 974 892 € | 1 905 381 € | 5 209 639 € | 3 539 344 € | +2,9 % |
| 2020 | 4 663 174 € | 195 332 € | 7 917 288 € | 1 690 425 € | 5 288 299 € | 2 605 126 € | +4,2 % |
| 2019 | 5 402 976 € | 76 367 € | 7 349 317 € | 1 495 093 € | 4 828 352 € | 2 412 482 € | +1,4 % |
| 2018 | 5 205 544 € | 68 018 € | 7 617 359 € | 1 418 727 € | 5 085 452 € | 2 390 236 € | +1,3 % |
| 2017 | 3 948 490 € | 32 973 € | 7 539 079 € | 1 350 709 € | 4 987 882 € | 2 067 985 € | +0,8 % |
| 2016 | 1 597 709 € | 41 959 € | 6 447 893 € | 863 982 € | 4 285 128 € | 1 236 942 € | +2,6 % |
| 2015 | 188 182 € | −281 986 € | 5 319 174 € | 258 226 € | 3 520 066 € | 94 340 € | −149,8 % |
| 2014 | 51 678 € | −69 547 € | 1 561 809 € | −39 788 € | 1 601 597 € | −26 483 € | −134,6 % |
| 2013 | 124 388 € | −1 196 € | 571 549 € | 31 059 € | 540 490 € | 21 849 € | −1,0 % |
| 2012 | 134 222 € | 21 201 € | 443 064 € | 27 334 € | 415 730 € | 36 024 € | +15,8 % |
Riziko: zaplatí R-GLASS Trade?
R-GLASS Trade a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 22 zmlúv s dodávateľom R-GLASS Trade v objeme 1 615 234 € z rokov 2014 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 1 400 921 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2014, 1 486 581 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 4 | 2 420 € |
| 2025 | 3 | 4 000 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 5 | 7 855 € |
| 2022 | 2 | 3 406 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 110 972 € |
| 2014 | 2 | 1 486 581 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy R-GLASS Trade
Dátum vzniku R-GLASS Trade je 27. 8. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16936/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022874942
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 134 222 € · majetok 443 064 €
- Nový štatutár: Brigita MrázováKonateľ
- Najväčšia verejná zmluva: 1 400 921 €Objednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0733/131
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 1 400 921 €. Firma vznikla 27. 8. 2009.
- Nový štatutár: Drahomíra RiečicováKonateľ
- Nový spoločník: Drahomíra RiečicováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Brigita MrázováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 7 447 964 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti R-GLASS Trade
- výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- reklamné a marketingové služby
- výskum a experimentálny vývoj v špecifickej oblasti prírodných a technických vied, interdisciplinárny výskum
- prenájom nehnuteľností bez poskytnutia iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
R-GLASS Trade v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov
R-GLASS Trade je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť výroba dutého skla. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 968 € (959 závierok), R-GLASS Trade má 7 447 964 €, čo je 94-násobok mediánu. V okrese Poltár je v tomto odvetví 16 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je R-GLASS Trade 2. z 4.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 660 €, polovica do 78 968 €, tri štvrtiny do 412 586 €; 10 % firiem má viac než 3 036 510 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 831 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 660 € |
| medián | 78 968 € |
| horný kvartil | 412 586 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 036 510 € |
| R-GLASS Trade | 7 447 964 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- R-GLASS Trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby R-GLASS Trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | R-GLASS Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 447 964 € | 78 968 € |
| 2024 | 7 852 265 € | 79 491 € |
| 2023 | 6 726 206 € | 80 397 € |
| 2022 | 10 313 026 € | 75 578 € |
| 2021 | 7 501 674 € | 63 688 € |
| 2020 | 4 663 174 € | 57 318 € |
| 2019 | 5 402 976 € | 71 870 € |
| 2018 | 5 205 544 € | 77 963 € |
| 2017 | 3 948 490 € | 89 795 € |
| 2016 | 1 597 709 € | 107 729 € |
| 2015 | 188 182 € | 117 794 € |
| 2014 | 51 678 € | — |
| 2013 | 124 388 € | — |
| 2012 | 134 222 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| R-GLASS Trade | 7 447 964 € |
|---|---|
| medián kraja | 100 324 € |
| medián Slovenska | 78 968 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BMI Slovensko, s. r. o.Ivanka pri Nitre · tržby 17 320 234 € (2025)
- Xella Slovensko, spol. s r.o.Šaštín - Stráže · tržby 16 715 041 € (2025)
- GLASORA a.s.Nitra · tržby 16 637 946 € (2025)
- INTOCAST Slovakia a.s.Košice - mestská časť Šaca · tržby 16 550 603 € (2025)
- CHYŽBET SK, s.r.o.Turany · tržby 15 852 437 € (2025)
- Technical Textiles, s. r. o.Drahovce · tržby 14 350 952 € (2025)
- ARMSTAV, s.r.o.Trebišov · tržby 14 185 071 € (2025)
- ELV PRODUKT a.s.Senec · tržby 13 496 319 € (2025)
- CITY STONE DESIGN s.r.o.Šaľa · tržby 12 590 036 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb R-GLASS Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo R-GLASS Trade: Cinobaňa
R-GLASS Trade sídli na adrese Katarínska Huta 433, 985 22 Cinobaňa, okres Poltár. V obci Cinobaňa je 203 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 275.
Cinobaňa: obyvatelia a dáta ›Okres Poltár ›Adresár firiem v okrese Poltár ›
R-GLASS Trade: IČO, sídlo a základné údaje
R-GLASS Trade s.r.o. (IČO 44936982) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cinobaňa, okres Poltár. Dátum vzniku je 27. 8. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Brigita Mrázová a Drahomíra Riečicová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 447 964 € a výsledok hospodárenia −445 463 €, počet zamestnancov podľa registra je 100 až 149.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba dutého skla (SK NACE 2313) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 8. 2009 |
| Obec | Cinobaňa |
| Okres | Okres Poltár |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) R-GLASS Trade s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 7 447 964 €, typická firma odvetvia 78 968 €, čo je 94-násobok mediánu (medián z 959 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poltár ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Poltár ›
Sieť prepojení firmy R-GLASS Trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu R-GLASS Trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu R-GLASS Trade
- Tendre141súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
- Výhry konkurentov503firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 220 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Cinobaňatypický nepokrytý dopyt 68 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Poľana6 zmlúv za 3 roky · 6 420 € · naposledy 6. 7. 2026Trenčiansky samosprávny kraj5 zmlúv za 3 roky · 28 462 € · naposledy 2. 3. 2026Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín5 zmlúv za 3 roky · · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 23 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Cinobaňa
ADMK, s.r.o.SODALITAS, družstvoHETS s.r.o.JUGO-Les s.r.o.Tesárstvo Karásek Drevodomy s.r.o.Všetky firmy v obci Cinobaňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.13) v okrese Poltár
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.