VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marián Čečko

Zaniknutý 11. 12. 2024 · Kysucký Lieskovec · podnikal 2009 až 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 12. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk

Marián Čečko: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Marián Čečko (IČO 44859767), sídlo Kysucký Lieskovec, je v registri zapísaný od 1. 7. 2009 do 11. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).

Financie a závierky Marián Čečko

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Marián Čečko?

Peniaze od štátu: Marián Čečko

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Marián Čečko

Dátum vzniku Marián Čečko je 1. 7. 2009.

  1. Začiatok podnikania101 · 580-43552
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Marián Čečko v odvetví špecializované stavebné práce

Marián Čečko je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 1 277 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Kysucké Nové Mesto1 277aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Miesto podnikania: Kysucký Lieskovec

Marián Čečko má miesto podnikania v obci Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucký Lieskovec je 320 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971.

Subjektov v obci Kysucký Lieskovec320aktívnych
Subjektov v okrese Kysucké Nové Mesto4 971aktívnych
V tom istom odvetví1 277okres Kysucké Nové Mesto

Kysucký Lieskovec: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Marián Čečko: IČO, sídlo a základné údaje

Marián Čečko (IČO 44859767) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 1. 7. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 12. 2024, po 15 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo023 34 Kysucký LieskovecPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 43120
Vznik1. 7. 2009
Zánik11. 12. 2024
ObecKysucký Lieskovec
OkresOkres Kysucké Nové Mesto
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Marián Čečko

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Marián Čečko

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Marián Čečko

  • Tendre110súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 950 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Kysucký Lieskovectypický nepokrytý dopyt 65 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kysucký Lieskovec

BIOPEL, a. s.KOVOMETA, s.r.o.Úsporné Drevodomy s.r.o.AGO spol. s r.o.KRATIS s.r.o.Všetky firmy v obci Kysucký Lieskovec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Kysucké Nové Mesto

D.O.S. Stavby, s.r.o.Lstaving, s.r.o.Slowaaks metselwerk s.r.o.J a T a R s.r.o.LODOSTAV EU, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk