TUDOR - NET s.r.o.
Komárno · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
792 €tržby 2022 ▼ 65 %−1 631 €strata 2022aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 772 €, výsledok hospodárenia -14 307 €
- 13 : tržby 11 611 €, výsledok hospodárenia -22 760 €
- 14 : tržby 37 919 €, výsledok hospodárenia -5 759 €
- 15 : tržby 26 856 €, výsledok hospodárenia 4 299 €
- 16 : tržby 8 458 €, výsledok hospodárenia -8 357 €
- 17 : tržby 14 576 €, výsledok hospodárenia -8 221 €
- 18 : tržby 11 641 €, výsledok hospodárenia 6 866 €
- 19 : tržby 4 603 €, výsledok hospodárenia -5 735 €
- 20 : tržby 2 201 €, výsledok hospodárenia -2 781 €
- 21 : tržby 2 288 €, výsledok hospodárenia -3 806 €
- 22 : tržby 792 €, výsledok hospodárenia -1 631 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 184 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -416 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 414 €
TUDOR - NET s.r.o. (IČO 44853491), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 17. 7. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TUDOR - NET
osobné náklady v roku 2019 boli 12 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 12 € | — |
| 2015 | — | 4 122 € | — |
| 2014 | — | 10 309 € | — |
| 2013 | — | 12 124 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ TUDOR - NET
Podľa Registra právnických osôb koná za TUDOR - NET 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci TUDOR - NET
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TUDOR - NET
Za rok 2022 má TUDOR - NET v závierke tržby 792 €, o 65,4 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −1 631 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 37 919 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TUDOR - NET
Najvyššie tržby: rok 2014, 37 919 €. Najnižšie: rok 2022, 792 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 792 € |
| 2021 | 2 288 € |
| 2020 | 2 201 € |
| 2019 | 4 603 € |
| 2018 | 11 641 € |
| 2017 | 14 576 € |
| 2016 | 8 458 € |
| 2015 | 26 856 € |
| 2014 | 37 919 € |
| 2013 | 11 611 € |
| 2012 | 2 772 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 12 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −72 206 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 414 € |
| 2024 | −416 € |
| 2023 | −7 184 € |
| 2022 | −1 631 € |
| 2021 | −3 806 € |
| 2020 | −2 781 € |
| 2019 | −5 735 € |
| 2018 | 6 866 € |
| 2017 | −8 221 € |
| 2016 | −8 357 € |
| 2015 | 4 299 € |
| 2014 | −5 759 € |
| 2013 | −22 760 € |
| 2012 | −14 307 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TUDOR - NET
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +59,0 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TUDOR - NET | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | +59,0 % | +1,2 % |
| 2017 | −56,4 % | +1,7 % |
| 2016 | −98,8 % | +1,6 % |
| 2015 | +16,0 % | +1,3 % |
| 2014 | −15,2 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 10 rokov, najviac v roku 2013 (+318,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −65,4 % |
| 2021 | +4,0 % |
| 2020 | −52,2 % |
| 2019 | −60,5 % |
| 2018 | −20,1 % |
| 2017 | +72,3 % |
| 2016 | −68,5 % |
| 2015 | −29,2 % |
| 2014 | +226,6 % |
| 2013 | +318,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TUDOR - NET
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 441 €, vlastné imanie −24 128 € a záväzky 25 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 441 € | −24 128 € | 25 569 € |
| 2024 | 1 443 € | −21 714 € | 23 157 € |
| 2023 | 1 696 € | −21 299 € | 22 995 € |
| 2022 | 6 309 € | −14 115 € | 20 424 € |
| 2021 | 5 537 € | −12 484 € | 18 021 € |
| 2020 | 5 147 € | −8 678 € | 13 825 € |
| 2019 | 5 386 € | −5 897 € | 11 283 € |
| 2018 | 5 772 € | −162 € | 5 934 € |
| 2017 | 24 299 € | −7 028 € | 31 327 € |
| 2016 | 32 145 € | 1 192 € | 30 953 € |
| 2015 | 39 949 € | 9 549 € | 30 400 € |
| 2014 | 37 793 € | −37 352 € | 75 145 € |
| 2013 | 37 220 € | −31 593 € | 68 813 € |
| 2012 | 12 313 € | −8 832 € | 21 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TUDOR - NET (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2 414 € | 1 441 € | −24 128 € | 25 569 € | −960 € | — |
| 2024 | — | −416 € | 1 443 € | −21 714 € | 23 157 € | — | — |
| 2023 | — | −7 184 € | 1 696 € | −21 299 € | 22 995 € | −845 € | — |
| 2022 | 792 € | −1 631 € | 6 309 € | −14 115 € | 20 424 € | −1 086 € | −205,9 % |
| 2021 | 2 288 € | −3 806 € | 5 537 € | −12 484 € | 18 021 € | −576 € | −166,3 % |
| 2020 | 2 201 € | −2 781 € | 5 147 € | −8 678 € | 13 825 € | −1 345 € | −126,4 % |
| 2019 | 4 603 € | −5 735 € | 5 386 € | −5 897 € | 11 283 € | −2 440 € | −124,6 % |
| 2018 | 11 641 € | 6 866 € | 5 772 € | −162 € | 5 934 € | −870 € | +59,0 % |
| 2017 | 14 576 € | −8 221 € | 24 299 € | −7 028 € | 31 327 € | −345 € | −56,4 % |
| 2016 | 8 458 € | −8 357 € | 32 145 € | 1 192 € | 30 953 € | −896 € | −98,8 % |
| 2015 | 26 856 € | 4 299 € | 39 949 € | 9 549 € | 30 400 € | 13 910 € | +16,0 % |
| 2014 | 37 919 € | −5 759 € | 37 793 € | −37 352 € | 75 145 € | 9 986 € | −15,2 % |
| 2013 | 11 611 € | −22 760 € | 37 220 € | −31 593 € | 68 813 € | −2 205 € | −196,0 % |
| 2012 | 2 772 € | −14 307 € | 12 313 € | −8 832 € | 21 145 € | 1 318 € | −516,1 % |
Riziko: zaplatí TUDOR - NET?
Peniaze od štátu: TUDOR - NET
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TUDOR - NET
Dátum vzniku TUDOR - NET je 17. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24882/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 772 € · majetok 12 313 €
- Nový spoločník: Benjámin VidóSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TUDOR - NET
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- počítačové služby
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny
- výroba nápojov
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- rastlinná výroba kombinovaná so živočíšnou výrobou
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
- výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- výroba bižutérie a suvenírov
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- prípravné práce k realizácii stavby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
TUDOR - NET v odvetví maloobchod
TUDOR - NET je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 101 116 € (17 954 závierok), TUDOR - NET má 792 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TUDOR - NET 326. z 341.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 315 €, polovica do 101 116 €, tri štvrtiny do 441 235 €; 10 % firiem má viac než 1 383 536 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 456 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 315 € |
| medián | 101 116 € |
| horný kvartil | 441 235 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 383 536 € |
| TUDOR - NET | 792 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TUDOR - NET
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TUDOR - NET s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TUDOR - NET | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | 792 € | 101 116 € |
| 2021 | 2 288 € | 87 423 € |
| 2020 | 2 201 € | 81 900 € |
| 2019 | 4 603 € | 85 084 € |
| 2018 | 11 641 € | 80 953 € |
| 2017 | 14 576 € | 74 679 € |
| 2016 | 8 458 € | 63 581 € |
| 2015 | 26 856 € | 73 009 € |
| 2014 | 37 919 € | — |
| 2013 | 11 611 € | — |
| 2012 | 2 772 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| TUDOR - NET | 792 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 82 487 € |
| medián kraja | 93 912 € |
| medián Slovenska | 101 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RUDIX, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 803 € (2025)
- RECEPT, s. r. o.Pezinok · tržby 1 800 € (2025)
- ComTherm, s.r.o.Púchov · tržby 1 800 € (2025)
- LAK.ASA s. r. o.Stará Turá · tržby 1 800 € (2025)
- JORAM s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 1 800 € (2025)
- DEVELOP FINAL s.r.o.Prievidza · tržby 1 800 € (2025)
- Bulldog Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 1 800 € (2015)
- METALEX SK, s.r.o.Visolaje · tržby 1 800 € (2025)
- KEBEC, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 800 € (2016)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TUDOR - NET, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo TUDOR - NET: Komárno
TUDOR - NET sídli na adrese Hradná 168/2, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 68 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
TUDOR - NET: IČO, sídlo a základné údaje
TUDOR - NET s.r.o. (IČO 44853491) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 17. 7. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Benjámin Vidó. Za rok 2022 sú v závierke tržby 792 € a výsledok hospodárenia −1 631 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 7. 2009 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) TUDOR - NET s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 792 €, typická firma odvetvia 101 116 € (medián z 17 954 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy TUDOR - NET
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TUDOR - NET
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TUDOR - NET
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Komárno
Exigo Energie s.r.o.EUROPARTNER SLOVAKIA, s.r.o.VITA-Šuto s. r. o.K - Spedition s.r.o.G.J. Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.