VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TOKAR s.r.o.

Košice - Juh · Nákladná cestná doprava

248 292 €tržby 2025 ▼ 1 %+16 900 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

248 292 €tržby 2025 ▼ 1 %
+16 900 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 87 569 €, výsledok hospodárenia 5 358 €
  2. 13 : tržby 107 444 €, výsledok hospodárenia 5 036 €
  3. 14 : tržby 114 208 €, výsledok hospodárenia 7 640 €
  4. 15 : tržby 112 154 €, výsledok hospodárenia 8 580 €
  5. 16 : tržby 131 212 €, výsledok hospodárenia 9 767 €
  6. 17 : tržby 152 110 €, výsledok hospodárenia 9 592 €
  7. 18 : tržby 174 117 €, výsledok hospodárenia 11 267 €
  8. 19 : tržby 198 198 €, výsledok hospodárenia 15 511 €
  9. 20 : tržby 204 832 €, výsledok hospodárenia 15 870 €
  10. 21 : tržby 129 979 €, výsledok hospodárenia 16 577 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby 242 570 €, výsledok hospodárenia 29 351 €
  13. 24 : tržby 250 697 €, výsledok hospodárenia 18 030 €
  14. 25 : tržby 248 292 €, výsledok hospodárenia 16 900 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TOKAR s.r.o. (IČO 44843283) mala v roku 2025 tržby 248 292 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TOKAR

TOKAR má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 58 696 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ TOKAR

Podľa Registra právnických osôb koná za TOKAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník TOKAR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TOKAR
Podiely spoločníkov na vkladoch TOKAR Jozef Tokár 100,0 %. Spolu 9 000 €. Jozef Tokár: 9 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Tokár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Tokárod 2. 7. 2009 9 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TOKAR

Za rok 2025 má TOKAR v závierke tržby 248 292 €, o 1,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 900 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 250 697 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 493 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025248 tis. €▼ −1,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202517 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025220 tis. €
Vlastné imanie 2025166 tis. €
Záväzky 202554 tis. €24,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025108 tis. €
Zisková marža 2025+6,8 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov169 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 493 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TOKAR

Súvaha TOKAR

Všetky čísla zo závierok TOKAR (14 rokov)
Čísla zo závierok TOKAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025248 292 €16 900 €220 197 €166 058 €54 139 €108 054 €+6,8 %
2024250 697 €18 030 €215 826 €149 158 €66 668 €101 778 €+7,2 %
2023242 570 €29 351 €194 193 €160 479 €33 714 €150 833 €+12,1 %
2022—0 €0 €————
2021129 979 €16 577 €169 473 €103 804 €65 669 €89 508 €+12,8 %
2020204 832 €15 870 €146 147 €87 227 €58 920 €145 011 €+7,7 %
2019198 198 €15 511 €231 817 €71 357 €160 460 €94 735 €+7,8 %
2018174 117 €11 267 €180 493 €55 846 €124 647 €86 049 €+6,5 %
2017152 110 €9 592 €145 297 €44 579 €100 718 €68 409 €+6,3 %
2016131 212 €9 767 €179 710 €34 987 €144 723 €37 844 €+7,4 %
2015112 154 €8 580 €127 628 €25 220 €102 408 €29 288 €+7,7 %
2014114 208 €7 640 €159 649 €32 136 €127 513 €32 992 €+6,7 %
2013107 444 €5 036 €153 259 €24 496 €128 763 €40 124 €+4,7 %
201287 569 €5 358 €136 279 €19 460 €116 819 €22 440 €+6,1 %

Riziko: zaplatí TOKAR?

Peniaze od štátu: TOKAR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TOKAR

Dátum vzniku TOKAR je 2. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23945/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022847519
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 87 569 € · majetok 136 279 €
  4. Nový spoločník: Jozef TokárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 248 292 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TOKAR

  • vnútroštátna cestná nákladná doprava
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • údržba bytového alebo nebytového fondu v rozsahu maliarskych a upratovacích prác
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

TOKAR v odvetví pozemná doprava

TOKAR je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), TOKAR má 248 292 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 364 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOKAR 44. z 144.

V odvetví v okrese Košice IV364aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOKAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Košice IV ›

Sídlo TOKAR: Košice - Juh

TOKAR sídli na adrese Rosná 20/1898, 040 01 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 695 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 427.

Subjektov v obci Košice - Juh8 695aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 427aktívnych
V tom istom odvetví364okres Košice IV

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

TOKAR: IČO, sídlo a základné údaje

TOKAR s.r.o. (IČO 44843283) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 2. 7. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Jozef Tokár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 248 292 € a výsledok hospodárenia +16 900 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie9 000 €
Vznik2. 7. 2009
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov4 493 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) TOKAR s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 248 292 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy TOKAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TOKAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TOKAR

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Košice IV

Q Trucking Slovensko, s.r.o.UND - 03 akciová spoločnosť KošiceNORD VEST CAMIOANE s. r. o.SITRANS, s.r.o.KAMATRANS, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk