ZE TRANS, spol. s r.o.
Raková · Nákladná cestná doprava
565 473 €tržby 2025 ▼ 11 %−9 140 €strata 2025aktívna 17 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 834 €
- 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -3 532 €
- 14 : tržby 395 €, výsledok hospodárenia -83 €
- 15 : tržby 177 834 €, výsledok hospodárenia 5 285 €
- 16 : tržby 235 511 €, výsledok hospodárenia 19 784 €
- 17 : tržby 234 872 €, výsledok hospodárenia 400 €
- 18 : tržby 259 452 €, výsledok hospodárenia -10 927 €
- 19 : tržby 297 047 €, výsledok hospodárenia 1 644 €
- 20 : tržby 353 250 €, výsledok hospodárenia 16 352 €
- 21 : tržby 344 088 €, výsledok hospodárenia 97 €
- 22 : tržby 446 533 €, výsledok hospodárenia -318 €
- 23 : tržby 472 187 €, výsledok hospodárenia 6 413 €
- 24 : tržby 636 078 €, výsledok hospodárenia 25 194 €
- 25 : tržby 565 473 €, výsledok hospodárenia -9 140 €
ZE TRANS, spol. s r.o. (IČO 44837763) mala v roku 2025 tržby 565 473 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZE TRANS
ZE TRANS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 93 077 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 93 077 € | — |
| 2024 | — | 72 637 € | — |
| 2023 | — | 64 992 € | — |
| 2022 | — | 82 425 € | — |
| 2021 | — | 76 892 € | — |
| 2020 | — | 57 823 € | — |
| 2019 | — | 47 289 € | — |
| 2018 | — | 44 630 € | — |
| 2017 | — | 31 803 € | — |
| 2016 | — | 32 330 € | — |
| 2015 | — | 17 948 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ZE TRANS
Podľa Registra právnických osôb koná za ZE TRANS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci ZE TRANS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Zuzana Zemaníková85,0 %
- Ing. Jozef Majchrák15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Zemaníkováod 15. 3. 2025 | 4 250 € | 85,0 % |
| Ing. Jozef Majchrákod 15. 3. 2025 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZE TRANS
Za rok 2025 má ZE TRANS v závierke tržby 565 473 €, o 11,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −9 140 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 636 078 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ZE TRANS
Najvyššie tržby: rok 2024, 636 078 €. Najnižšie: rok 2013, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 565 473 € |
| 2024 | 636 078 € |
| 2023 | 472 187 € |
| 2022 | 446 533 € |
| 2021 | 344 088 € |
| 2020 | 353 250 € |
| 2019 | 297 047 € |
| 2018 | 259 452 € |
| 2017 | 234 872 € |
| 2016 | 235 511 € |
| 2015 | 177 834 € |
| 2014 | 395 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 46 335 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −9 140 € |
| 2024 | 25 194 € |
| 2023 | 6 413 € |
| 2022 | −318 € |
| 2021 | 97 € |
| 2020 | 16 352 € |
| 2019 | 1 644 € |
| 2018 | −10 927 € |
| 2017 | 400 € |
| 2016 | 19 784 € |
| 2015 | 5 285 € |
| 2014 | −83 € |
| 2013 | −3 532 € |
| 2012 | −4 834 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZE TRANS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,6 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZE TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,6 % | +2,8 % |
| 2024 | +4,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +1,4 % | +1,5 % |
| 2022 | −0,1 % | +1,5 % |
| 2021 | 0,0 % | +1,2 % |
| 2020 | +4,6 % | +1,1 % |
| 2019 | +0,6 % | +0,7 % |
| 2018 | −4,2 % | +0,8 % |
| 2017 | +0,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +8,4 % | +1,9 % |
| 2015 | +3,0 % | +2,3 % |
| 2014 | −21,0 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2024 (+34,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −11,1 % |
| 2024 | +34,7 % |
| 2023 | +5,7 % |
| 2022 | +29,8 % |
| 2021 | −2,6 % |
| 2020 | +18,9 % |
| 2019 | +14,5 % |
| 2018 | +10,5 % |
| 2017 | −0,3 % |
| 2016 | +32,4 % |
| 2015 | +44 921,3 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZE TRANS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 354 243 €, vlastné imanie 65 280 € a záväzky 288 963 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 354 243 € | 65 280 € | 288 963 € |
| 2024 | 403 120 € | 74 420 € | 328 700 € |
| 2023 | 290 323 € | 49 226 € | 241 097 € |
| 2022 | 288 595 € | 42 813 € | 245 782 € |
| 2021 | 201 745 € | 43 131 € | 158 614 € |
| 2020 | 174 781 € | 43 034 € | 131 747 € |
| 2019 | 190 059 € | 26 683 € | 163 376 € |
| 2018 | 210 095 € | 25 039 € | 185 056 € |
| 2017 | 195 508 € | 35 966 € | 159 542 € |
| 2016 | 238 612 € | 39 987 € | 198 625 € |
| 2015 | 293 965 € | 20 202 € | 273 763 € |
| 2014 | 20 605 € | 14 917 € | 5 687 € |
| 2013 | 3 532 € | −4 468 € | 8 000 € |
| 2012 | 7 077 € | −6 505 € | 13 582 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZE TRANS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 565 473 € | −9 140 € | 354 243 € | 65 280 € | 288 963 € | 147 095 € | −1,6 % |
| 2024 | 636 078 € | 25 194 € | 403 120 € | 74 420 € | 328 700 € | 140 951 € | +4,0 % |
| 2023 | 472 187 € | 6 413 € | 290 323 € | 49 226 € | 241 097 € | 87 368 € | +1,4 % |
| 2022 | 446 533 € | −318 € | 288 595 € | 42 813 € | 245 782 € | 125 499 € | −0,1 % |
| 2021 | 344 088 € | 97 € | 201 745 € | 43 131 € | 158 614 € | 95 664 € | 0,0 % |
| 2020 | 353 250 € | 16 352 € | 174 781 € | 43 034 € | 131 747 € | 137 091 € | +4,6 % |
| 2019 | 297 047 € | 1 644 € | 190 059 € | 26 683 € | 163 376 € | 98 623 € | +0,6 % |
| 2018 | 259 452 € | −10 927 € | 210 095 € | 25 039 € | 185 056 € | 79 788 € | −4,2 % |
| 2017 | 234 872 € | 400 € | 195 508 € | 35 966 € | 159 542 € | 70 010 € | +0,2 % |
| 2016 | 235 511 € | 19 784 € | 238 612 € | 39 987 € | 198 625 € | 71 863 € | +8,4 % |
| 2015 | 177 834 € | 5 285 € | 293 965 € | 20 202 € | 273 763 € | 57 039 € | +3,0 % |
| 2014 | 395 € | −83 € | 20 605 € | 14 917 € | 5 687 € | −71 € | −21,0 % |
| 2013 | 0 € | −3 532 € | 3 532 € | −4 468 € | 8 000 € | 0 € | — |
| 2012 | — | −4 834 € | 7 077 € | −6 505 € | 13 582 € | −1 217 € | — |
Riziko: zaplatí ZE TRANS?
Peniaze od štátu: ZE TRANS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZE TRANS
Dátum vzniku ZE TRANS je 1. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné mená: FRAMAT SLOVAKIA s. r. o., FASÁDNE CENTRUM s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63442/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022846617
- Zmena obchodného menaPredtým FRAMAT SLOVAKIA s. r. o., odvtedy FASÁDNE CENTRUM s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 7 077 €
- Nový štatutár: Zuzana ZemaníkováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým FASÁDNE CENTRUM s. r. o., odvtedy ZE TRANS, spol. s r.o.
- Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 177 834 €.
- Nový spoločník: Zuzana ZemaníkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Jozef MajchrákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 565 473 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZE TRANS
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájomom
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- skladovanie
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzkovateľ nákladnej cestnej dopravy
- Zasielateľstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
ZE TRANS v odvetví pozemná doprava
ZE TRANS je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), ZE TRANS má 565 473 €, čo je 6,0-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 171 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZE TRANS 21. z 76.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| ZE TRANS | 565 473 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZE TRANS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZE TRANS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZE TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 565 473 € | 93 647 € |
| 2024 | 636 078 € | 96 345 € |
| 2023 | 472 187 € | 100 425 € |
| 2022 | 446 533 € | 99 180 € |
| 2021 | 344 088 € | 93 057 € |
| 2020 | 353 250 € | 87 132 € |
| 2019 | 297 047 € | 101 305 € |
| 2018 | 259 452 € | 105 114 € |
| 2017 | 234 872 € | 106 108 € |
| 2016 | 235 511 € | 111 906 € |
| 2015 | 177 834 € | 113 061 € |
| 2014 | 395 € | — |
| 2013 | 0 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZE TRANS | 565 473 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 184 637 € |
| medián kraja | 100 810 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GRETATRANS SLOVAKIA, s.r.o.Janovce · tržby 1 281 320 € (2019)
- Manifold s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 281 106 € (2018)
- KOMO -ZP s.r.o.Predajná · tržby 1 280 866 € (2025)
- Bojkun Trucks, spol. s r. o.Michalovce · tržby 1 280 813 € (2025)
- IZONIL - Logistics s.r.o.Virt · tržby 1 278 500 € (2025)
- JRS Logistic s.r.o.Lučenec · tržby 1 276 261 € (2025)
- Bianco Trans s.r.o.Kolárovo · tržby 1 274 408 € (2025)
- AH - AutoHandler, s. r. o.Humenné · tržby 1 274 261 € (2025)
- LC TRANSPORT, s.r.o.Rosina · tržby 1 271 594 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZE TRANS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZE TRANS: Raková
ZE TRANS sídli na adrese Raková 171, 023 51 Raková, okres Čadca. V obci Raková je 1 041 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Raková: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
ZE TRANS: IČO, sídlo a základné údaje
ZE TRANS, spol. s r.o. (IČO 44837763) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raková, okres Čadca. Dátum vzniku je 1. 7. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Zuzana Zemaníková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 565 473 € a výsledok hospodárenia −9 140 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 7. 2009 |
| Skoršie názvy | FRAMAT SLOVAKIA s. r. o. FASÁDNE CENTRUM s. r. o. |
| Obec | Raková |
| Okres | Okres Čadca |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) ZE TRANS, spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 565 473 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 6,0-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy ZE TRANS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZE TRANS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZE TRANS
- Tendre23súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Rakovátypický nepokrytý dopyt 321 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 993 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Raková
MOLITAS, spol. s r.o.DECURIO, s.r.o.K - store, s.r.o.JUKA, s.r.o.ALLTACK, s.r.o.Všetky firmy v obci Raková ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Čadca
OS Transport, s.r.o.ČESPOL s.r.o.NEC-TRANS, s. r. o.Bukov, s. r. o.FB-Trade, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.