FOLBRAND s r. o.
Most pri Bratislave · Činnosti reklamných agentúr
103 740 €tržby 2025 ▼ 2 %+1 951 €zisk 2025aktívna 17 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 97 213 €, výsledok hospodárenia 1 321 €
- 13 : tržby 96 650 €, výsledok hospodárenia -141 €
- 14 : tržby 96 688 €, výsledok hospodárenia 3 514 €
- 15 : tržby 94 306 €, výsledok hospodárenia 5 068 €
- 16 : tržby 80 818 €, výsledok hospodárenia 4 088 €
- 17 : tržby 84 121 €, výsledok hospodárenia 4 860 €
- 18 : tržby 71 224 €, výsledok hospodárenia 3 988 €
- 19 : tržby 55 977 €, výsledok hospodárenia -12 629 €
- 20 : tržby 43 323 €, výsledok hospodárenia -248 €
- 21 : tržby 66 444 €, výsledok hospodárenia 3 519 €
- 22 : tržby 74 644 €, výsledok hospodárenia 3 370 €
- 23 : tržby 148 046 €, výsledok hospodárenia 4 038 €
- 24 : tržby 105 772 €, výsledok hospodárenia 3 860 €
- 25 : tržby 103 740 €, výsledok hospodárenia 1 951 €
FOLBRAND s r. o. (IČO 44836813) mala v roku 2025 tržby 103 740 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FOLBRAND s r. o.
V roku 2025 mala FOLBRAND s r. o. priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 26 469 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 405 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec bola v roku 2025 2 067 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 26 469 € | — |
| 2024 | — | 24 462 € | — |
| 2023 | — | 22 195 € | — |
| 2022 | — | 21 772 € | — |
| 2021 | — | 20 606 € | — |
| 2020 | — | 16 784 € | — |
| 2019 | — | 34 096 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- FOLBRAND s r. o., odhad zo závierky405 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec2 067 €
- Všetky odvetvia v okrese Senec1 866 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia FOLBRAND s r. o.
Podľa Registra právnických osôb konajú za FOLBRAND s r. o. 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci FOLBRAND s r. o.
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Lukáš Penc50,0 %
- Pavel Binder50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Pencod 2. 7. 2009 | 2 500 € | 50,0 % |
| Pavel Binderod 1. 7. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FOLBRAND s r. o.
Za rok 2025 má FOLBRAND s r. o. v závierke tržby 103 740 €, o 1,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 951 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 148 046 €.
Výkaz ziskov a strát FOLBRAND s r. o.
Najvyššie tržby: rok 2023, 148 046 €. Najnižšie: rok 2020, 43 323 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 103 740 € |
| 2024 | 105 772 € |
| 2023 | 148 046 € |
| 2022 | 74 644 € |
| 2021 | 66 444 € |
| 2020 | 43 323 € |
| 2019 | 55 977 € |
| 2018 | 71 224 € |
| 2017 | 84 121 € |
| 2016 | 80 818 € |
| 2015 | 94 306 € |
| 2014 | 96 688 € |
| 2013 | 96 650 € |
| 2012 | 97 213 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 26 559 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 951 € |
| 2024 | 3 860 € |
| 2023 | 4 038 € |
| 2022 | 3 370 € |
| 2021 | 3 519 € |
| 2020 | −248 € |
| 2019 | −12 629 € |
| 2018 | 3 988 € |
| 2017 | 4 860 € |
| 2016 | 4 088 € |
| 2015 | 5 068 € |
| 2014 | 3 514 € |
| 2013 | −141 € |
| 2012 | 1 321 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FOLBRAND s r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,9 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FOLBRAND s r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,9 % | +6,8 % |
| 2024 | +3,6 % | +4,5 % |
| 2023 | +2,7 % | +2,9 % |
| 2022 | +4,5 % | +3,0 % |
| 2021 | +5,3 % | +3,0 % |
| 2020 | −0,6 % | +2,5 % |
| 2019 | −22,6 % | +2,1 % |
| 2018 | +5,6 % | +2,6 % |
| 2017 | +5,8 % | +3,7 % |
| 2016 | +5,1 % | +3,7 % |
| 2015 | +5,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +3,6 % | — |
| 2013 | −0,1 % | — |
| 2012 | +1,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+98,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,9 % |
| 2024 | −28,6 % |
| 2023 | +98,3 % |
| 2022 | +12,3 % |
| 2021 | +53,4 % |
| 2020 | −22,6 % |
| 2019 | −21,4 % |
| 2018 | −15,3 % |
| 2017 | +4,1 % |
| 2016 | −14,3 % |
| 2015 | −2,5 % |
| 2014 | 0,0 % |
| 2013 | −0,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FOLBRAND s r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 84 384 €, vlastné imanie 31 796 € a záväzky 52 588 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84 384 € | 31 796 € | 52 588 € |
| 2024 | 38 974 € | 29 845 € | 9 129 € |
| 2023 | 43 451 € | 25 985 € | 17 466 € |
| 2022 | 46 300 € | 21 947 € | 24 353 € |
| 2021 | 46 570 € | 18 577 € | 27 993 € |
| 2020 | 50 884 € | 15 058 € | 35 826 € |
| 2019 | 67 523 € | 15 306 € | 52 217 € |
| 2018 | 74 757 € | 27 935 € | 46 822 € |
| 2017 | 77 629 € | 23 947 € | 53 682 € |
| 2016 | 65 751 € | 19 088 € | 46 663 € |
| 2015 | 50 250 € | 14 999 € | 35 251 € |
| 2014 | 43 549 € | 9 931 € | 33 618 € |
| 2013 | 38 964 € | 6 417 € | 32 547 € |
| 2012 | 39 901 € | 6 559 € | 33 342 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FOLBRAND s r. o. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 740 € | 1 951 € | 84 384 € | 31 796 € | 52 588 € | 37 585 € | +1,9 % |
| 2024 | 105 772 € | 3 860 € | 38 974 € | 29 845 € | 9 129 € | 32 691 € | +3,6 % |
| 2023 | 148 046 € | 4 038 € | 43 451 € | 25 985 € | 17 466 € | 33 781 € | +2,7 % |
| 2022 | 74 644 € | 3 370 € | 46 300 € | 21 947 € | 24 353 € | 30 702 € | +4,5 % |
| 2021 | 66 444 € | 3 519 € | 46 570 € | 18 577 € | 27 993 € | 21 982 € | +5,3 % |
| 2020 | 43 323 € | −248 € | 50 884 € | 15 058 € | 35 826 € | 25 752 € | −0,6 % |
| 2019 | 55 977 € | −12 629 € | 67 523 € | 15 306 € | 52 217 € | 35 442 € | −22,6 % |
| 2018 | 71 224 € | 3 988 € | 74 757 € | 27 935 € | 46 822 € | 51 254 € | +5,6 % |
| 2017 | 84 121 € | 4 860 € | 77 629 € | 23 947 € | 53 682 € | 31 845 € | +5,8 % |
| 2016 | 80 818 € | 4 088 € | 65 751 € | 19 088 € | 46 663 € | 30 434 € | +5,1 % |
| 2015 | 94 306 € | 5 068 € | 50 250 € | 14 999 € | 35 251 € | 33 824 € | +5,4 % |
| 2014 | 96 688 € | 3 514 € | 43 549 € | 9 931 € | 33 618 € | 31 839 € | +3,6 % |
| 2013 | 96 650 € | −141 € | 38 964 € | 6 417 € | 32 547 € | 29 595 € | −0,1 % |
| 2012 | 97 213 € | 1 321 € | 39 901 € | 6 559 € | 33 342 € | 32 232 € | +1,4 % |
Riziko: zaplatí FOLBRAND s r. o.?
FOLBRAND s r. o. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom FOLBRAND s r. o. z roku 2020.
História firmy FOLBRAND s r. o.
Dátum vzniku FOLBRAND s r. o. je 2. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59224/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022848256
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 97 213 € · majetok 39 901 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 2. 7. 2009.
- Nový spoločník: Lukáš PencSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Pavel BinderSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 103 740 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FOLBRAND s r. o.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- reklamné a marketingové služby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- prenájom hnuteľných vecí,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
FOLBRAND s r. o. v odvetví reklama a prieskum trhu
FOLBRAND s r. o. je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), FOLBRAND s r. o. má 103 740 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 703 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FOLBRAND s r. o. 52. z 252.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 819 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 671 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 395 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 819 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 671 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| FOLBRAND s r. o. | 103 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FOLBRAND s r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FOLBRAND s r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FOLBRAND s r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 103 740 € | 46 176 € |
| 2024 | 105 772 € | 44 807 € |
| 2023 | 148 046 € | 43 497 € |
| 2022 | 74 644 € | 42 000 € |
| 2021 | 66 444 € | 38 425 € |
| 2020 | 43 323 € | 35 958 € |
| 2019 | 55 977 € | 38 843 € |
| 2018 | 71 224 € | 40 000 € |
| 2017 | 84 121 € | 38 067 € |
| 2016 | 80 818 € | 37 500 € |
| 2015 | 94 306 € | 36 433 € |
| 2014 | 96 688 € | — |
| 2013 | 96 650 € | — |
| 2012 | 97 213 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FOLBRAND s r. o. | 103 740 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 39 237 € |
| medián kraja | 48 340 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EUROCOMPANY GROUP, s.r.o.Vrútky · tržby 239 509 € (2025)
- Ad Awards Association, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 497 € (2025)
- Emerised, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 239 423 € (2025)
- birdies s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 334 € (2018)
- PROEXIMA, s. r. o.Prešov · tržby 239 265 € (2014)
- NERDIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 207 € (2025)
- SlovaKiss s. r. o.Dežerice · tržby 239 135 € (2025)
- CARISMA group s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 238 791 € (2025)
- Kiss Me a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 238 690 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FOLBRAND s r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FOLBRAND s r. o.: Most pri Bratislave
FOLBRAND s r. o. sídli na adrese Záhradná 944/43, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 924 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
FOLBRAND s r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
FOLBRAND s r. o. (IČO 44836813) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 2. 7. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Lukáš Penc a Pavel Binder. Za rok 2025 sú v závierke tržby 103 740 € a výsledok hospodárenia +1 951 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 7. 2009 |
| Obec | Most pri Bratislave |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) FOLBRAND s r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 103 740 €, typická firma odvetvia 46 176 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy FOLBRAND s r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FOLBRAND s r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FOLBRAND s r. o.
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave
ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Senec
aploud, s.r.o.EqualGroup, s.r.o.STELL art design s. r. o.PERFORM media s. r. o.VALRO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.