microform services s. r. o.
Bratislava - Vajnory · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
34 396 €tržby 2025 ▲ 18 799 %+31 206 €zisk 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 1 716 €
- 15 : tržby 2 580 €, výsledok hospodárenia 2 012 €
- 16 : tržby 2 680 €, výsledok hospodárenia 2 090 €
- 17 : tržby 2 585 €, výsledok hospodárenia 2 042 €
- 18 : tržby 650 €, výsledok hospodárenia 513 €
- 19 : tržby 1 350 €, výsledok hospodárenia 1 066 €
- 20 : tržby 250 €, výsledok hospodárenia 166 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 22 : tržby 4 807 €, výsledok hospodárenia 3 564 €
- 23 : tržby 719 €, výsledok hospodárenia 507 €
- 24 : tržby 182 €, výsledok hospodárenia -242 €
- 25 : tržby 34 396 €, výsledok hospodárenia 31 206 €
microform services s. r. o. (IČO 44834454) mala v roku 2025 tržby 34 396 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ microform services
Podľa Registra právnických osôb koná za microform services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník microform services
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok microform services
Za rok 2025 má microform services v závierke tržby 34 396 €, o 18 798,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +31 206 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 34 396 €.
Výkaz ziskov a strát microform services
Najvyššie tržby: rok 2025, 34 396 €. Najnižšie: rok 2024, 182 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 34 396 € |
| 2024 | 182 € |
| 2023 | 719 € |
| 2022 | 4 807 € |
| 2021 | — |
| 2020 | 250 € |
| 2019 | 1 350 € |
| 2018 | 650 € |
| 2017 | 2 585 € |
| 2016 | 2 680 € |
| 2015 | 2 580 € |
| 2014 | 2 200 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 2 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 44 556 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 31 206 € |
| 2024 | −242 € |
| 2023 | 507 € |
| 2022 | 3 564 € |
| 2021 | −84 € |
| 2020 | 166 € |
| 2019 | 1 066 € |
| 2018 | 513 € |
| 2017 | 2 042 € |
| 2016 | 2 090 € |
| 2015 | 2 012 € |
| 2014 | 1 716 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- microform services
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,7 %, medián odvetvia +9,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | microform services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,7 % | +9,7 % |
| 2024 | — | +6,9 % |
| 2023 | +70,5 % | +6,2 % |
| 2022 | +74,1 % | +5,7 % |
| 2021 | — | +6,5 % |
| 2020 | +66,4 % | +5,9 % |
| 2019 | +79,0 % | +4,9 % |
| 2018 | +78,9 % | +4,7 % |
| 2017 | +79,0 % | +6,7 % |
| 2016 | +78,0 % | +6,6 % |
| 2015 | +78,0 % | +6,4 % |
| 2014 | +78,0 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2019 (+107,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +18 798,9 % |
| 2024 | −74,7 % |
| 2023 | −85,0 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −81,5 % |
| 2019 | +107,7 % |
| 2018 | −74,9 % |
| 2017 | −3,5 % |
| 2016 | +3,9 % |
| 2015 | +17,3 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha microform services
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 52 638 €, vlastné imanie 49 533 € a záväzky 3 105 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 638 € | 49 533 € | 3 105 € |
| 2024 | 18 667 € | 18 327 € | 340 € |
| 2023 | 18 664 € | 18 569 € | 95 € |
| 2022 | 18 676 € | 18 062 € | 614 € |
| 2021 | 14 498 € | 14 498 € | — |
| 2020 | 14 607 € | 14 607 € | — |
| 2019 | 15 374 € | 14 440 € | 934 € |
| 2018 | 13 511 € | 13 374 € | 137 € |
| 2017 | 13 404 € | 12 861 € | 543 € |
| 2016 | 11 408 € | 10 818 € | 590 € |
| 2015 | 9 296 € | 8 728 € | 568 € |
| 2014 | 7 200 € | 6 716 € | 484 € |
| 2013 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok microform services (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 396 € | 31 206 € | 52 638 € | 49 533 € | 3 105 € | 34 396 € | +90,7 % |
| 2024 | 182 € | −242 € | 18 667 € | 18 327 € | 340 € | 182 € | −133,0 % |
| 2023 | 719 € | 507 € | 18 664 € | 18 569 € | 95 € | 719 € | +70,5 % |
| 2022 | 4 807 € | 3 564 € | 18 676 € | 18 062 € | 614 € | 4 262 € | +74,1 % |
| 2021 | — | −84 € | 14 498 € | 14 498 € | — | — | — |
| 2020 | 250 € | 166 € | 14 607 € | 14 607 € | — | 250 € | +66,4 % |
| 2019 | 1 350 € | 1 066 € | 15 374 € | 14 440 € | 934 € | 1 350 € | +79,0 % |
| 2018 | 650 € | 513 € | 13 511 € | 13 374 € | 137 € | 650 € | +78,9 % |
| 2017 | 2 585 € | 2 042 € | 13 404 € | 12 861 € | 543 € | 2 585 € | +79,0 % |
| 2016 | 2 680 € | 2 090 € | 11 408 € | 10 818 € | 590 € | 2 680 € | +78,0 % |
| 2015 | 2 580 € | 2 012 € | 9 296 € | 8 728 € | 568 € | 2 580 € | +78,0 % |
| 2014 | 2 200 € | 1 716 € | 7 200 € | 6 716 € | 484 € | 2 200 € | +78,0 % |
| 2013 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2012 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí microform services?
Peniaze od štátu: microform services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy microform services
Dátum vzniku microform services je 25. 6. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59084/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Alena KulíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 34 396 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti microform services
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- reklamné a marketingové služby,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- prenájom hnuteľných vecí,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- administratívne služby,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprotredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
microform services v odvetví informačné služby
microform services je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 073 závierok), microform services má 34 396 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 585 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je microform services 146. z 209.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 194 €, polovica do 51 416 €, tri štvrtiny do 144 180 €; 10 % firiem má viac než 569 754 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 909 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 194 € |
| medián | 51 416 € |
| horný kvartil | 144 180 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 754 € |
| microform services | 34 396 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- microform services
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby microform services s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | microform services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 34 396 € | 51 416 € |
| 2024 | 182 € | 49 462 € |
| 2023 | 719 € | 49 007 € |
| 2022 | 4 807 € | 48 109 € |
| 2021 | — | 47 261 € |
| 2020 | 250 € | 43 657 € |
| 2019 | 1 350 € | 43 887 € |
| 2018 | 650 € | 42 401 € |
| 2017 | 2 585 € | 39 839 € |
| 2016 | 2 680 € | 39 597 € |
| 2015 | 2 580 € | 37 822 € |
| 2014 | 2 200 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| microform services | 34 396 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 73 733 € |
| medián kraja | 65 285 € |
| medián Slovenska | 51 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Softechna s.r.o.Dolný Kubín · tržby 78 301 € (2025)
- GORDICO Slovakia spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 252 € (2025)
- PRISTIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 78 164 € (2025)
- Development Atelier, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 096 € (2018)
- URBart, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 000 € (2025)
- KMONT Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 77 938 € (2025)
- Smart Home Systems, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 77 924 € (2025)
- A - Code s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 77 907 € (2025)
- IT Kings, s.r.o.Kolíňany · tržby 77 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb microform services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo microform services: Bratislava - Vajnory
microform services sídli na adrese Široká 10487/30, 831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 911 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
microform services: IČO, sídlo a základné údaje
microform services s. r. o. (IČO 44834454) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 25. 6. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Alena Kulíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 396 € a výsledok hospodárenia +31 206 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 6. 2009 |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) microform services s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 396 €, typická firma odvetvia 51 416 € (medián z 2 073 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy microform services
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu microform services
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu microform services
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 233 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
microform, s.r.o.ART PETRUS (SK) s. r. o.Geneza Europe s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava III
SNP Software, s. r. o.DIGILINE, spol. s r. o.SNP Slovakia, s. r. o.100Mega Slovakia s.r.o.Etops SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.