TARGET ES s.r.o.
Michalovce · Nepravidelná osobná cestná doprava
230 €tržby 2019 ▼ 95 %+13 €zisk 2019aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 9 056 €, výsledok hospodárenia 531 €
- 13 : tržby 8 864 €, výsledok hospodárenia 655 €
- 14 : tržby 2 693 €, výsledok hospodárenia 536 €
- 15 : tržby 3 152 €, výsledok hospodárenia 742 €
- 16 : tržby 3 517 €, výsledok hospodárenia 1 624 €
- 17 : tržby 2 323 €, výsledok hospodárenia 1 738 €
- 18 : tržby 4 863 €, výsledok hospodárenia 1 129 €
- 19 : tržby 230 €, výsledok hospodárenia 13 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -248 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -116 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -117 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -118 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -466 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -475 €
TARGET ES s.r.o. (IČO 44796455), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 29. 5. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia TARGET ES
Podľa Registra právnických osôb konajú za TARGET ES 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci TARGET ES
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Eduard Sloboda50,0 %
- Ing. Silvia Slobodová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Eduard Slobodaod 29. 5. 2009 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Silvia Slobodováod 29. 5. 2009 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TARGET ES
Za rok 2019 má TARGET ES v závierke tržby 230 €, o 95,3 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +13 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 9 056 €.
Výkaz ziskov a strát TARGET ES
Najvyššie tržby: rok 2012, 9 056 €. Najnižšie: rok 2019, 230 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 230 € |
| 2018 | 4 863 € |
| 2017 | 2 323 € |
| 2016 | 3 517 € |
| 2015 | 3 152 € |
| 2014 | 2 693 € |
| 2013 | 8 864 € |
| 2012 | 9 056 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 428 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −475 € |
| 2024 | −466 € |
| 2023 | −118 € |
| 2022 | −117 € |
| 2021 | −116 € |
| 2020 | −248 € |
| 2019 | 13 € |
| 2018 | 1 129 € |
| 2017 | 1 738 € |
| 2016 | 1 624 € |
| 2015 | 742 € |
| 2014 | 536 € |
| 2013 | 655 € |
| 2012 | 531 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TARGET ES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia +0,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TARGET ES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,8 % |
| 2024 | — | +2,0 % |
| 2023 | — | +1,5 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | +5,7 % | +0,7 % |
| 2018 | +23,2 % | +0,8 % |
| 2017 | +74,8 % | +1,7 % |
| 2016 | +46,2 % | +1,9 % |
| 2015 | +23,5 % | +2,3 % |
| 2014 | +19,9 % | — |
| 2013 | +7,4 % | — |
| 2012 | +5,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2018 (+109,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −95,3 % |
| 2018 | +109,3 % |
| 2017 | −33,9 % |
| 2016 | +11,6 % |
| 2015 | +17,0 % |
| 2014 | −69,6 % |
| 2013 | −2,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TARGET ES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 646 €, vlastné imanie 12 306 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 646 € | 12 306 € | 340 € |
| 2024 | 13 121 € | 12 781 € | 340 € |
| 2023 | 13 248 € | 13 248 € | — |
| 2022 | 13 365 € | 13 365 € | — |
| 2021 | 13 482 € | 13 482 € | — |
| 2020 | 13 599 € | 13 599 € | — |
| 2019 | 13 851 € | 13 847 € | 4 € |
| 2018 | 14 136 € | 13 833 € | 303 € |
| 2017 | 13 184 € | 12 704 € | 480 € |
| 2016 | 11 446 € | 10 966 € | 480 € |
| 2015 | 9 966 € | 9 342 € | 624 € |
| 2014 | 15 764 € | 8 899 € | 6 865 € |
| 2013 | 9 113 € | 8 540 € | 573 € |
| 2012 | 8 537 € | 7 885 € | 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TARGET ES (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −475 € | 12 646 € | 12 306 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −466 € | 13 121 € | 12 781 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | −118 € | 13 248 € | 13 248 € | — | — | — |
| 2022 | — | −117 € | 13 365 € | 13 365 € | — | — | — |
| 2021 | — | −116 € | 13 482 € | 13 482 € | — | — | — |
| 2020 | — | −248 € | 13 599 € | 13 599 € | — | −139 € | — |
| 2019 | 230 € | 13 € | 13 851 € | 13 847 € | 4 € | 131 € | +5,7 % |
| 2018 | 4 863 € | 1 129 € | 14 136 € | 13 833 € | 303 € | 1 534 € | +23,2 % |
| 2017 | 2 323 € | 1 738 € | 13 184 € | 12 704 € | 480 € | 2 323 € | +74,8 % |
| 2016 | 3 517 € | 1 624 € | 11 446 € | 10 966 € | 480 € | 2 202 € | +46,2 % |
| 2015 | 3 152 € | 742 € | 9 966 € | 9 342 € | 624 € | 1 347 € | +23,5 % |
| 2014 | 2 693 € | 536 € | 15 764 € | 8 899 € | 6 865 € | 837 € | +19,9 % |
| 2013 | 8 864 € | 655 € | 9 113 € | 8 540 € | 573 € | 1 000 € | +7,4 % |
| 2012 | 9 056 € | 531 € | 8 537 € | 7 885 € | 652 € | 747 € | +5,9 % |
Riziko: zaplatí TARGET ES?
Peniaze od štátu: TARGET ES
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TARGET ES
Dátum vzniku TARGET ES je 29. 5. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23775/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 9 056 € · majetok 8 537 €
- Nový spoločník: Eduard SlobodaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TARGET ES
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- vykonávanie odťahovej služby
- sťahovacie služby
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- skladovanie
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
TARGET ES v odvetví pozemná doprava
TARGET ES je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nepravidelná osobná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 101 305 € (6 220 závierok), TARGET ES má 230 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TARGET ES 124. z 123.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 950 €, polovica do 101 305 €, tri štvrtiny do 418 697 €; 10 % firiem má viac než 1 472 463 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 498 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 950 € |
| medián | 101 305 € |
| horný kvartil | 418 697 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 472 463 € |
| TARGET ES | 230 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TARGET ES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TARGET ES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TARGET ES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 93 647 € |
| 2024 | — | 96 345 € |
| 2023 | — | 100 425 € |
| 2022 | — | 99 180 € |
| 2021 | — | 93 057 € |
| 2020 | — | 87 132 € |
| 2019 | 230 € | 101 305 € |
| 2018 | 4 863 € | 105 114 € |
| 2017 | 2 323 € | 106 108 € |
| 2016 | 3 517 € | 111 906 € |
| 2015 | 3 152 € | 113 061 € |
| 2014 | 2 693 € | — |
| 2013 | 8 864 € | — |
| 2012 | 9 056 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| TARGET ES | 230 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 132 093 € |
| medián kraja | 96 837 € |
| medián Slovenska | 101 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kiruna Logistics, s.r.o.Váhovce · tržby 510 € (2025)
- TB trade Slovakia s. r. o.Trebušovce · tržby 500 € (2025)
- JaninaJ Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 500 € (2023)
- PMreco, s. r. o.Buková · tržby 500 € (2025)
- Izatrade s. r. o.Gabčíkovo · tržby 500 € (2022)
- Lia Agency spol. s r.o.Bíňa · tržby 500 € (2025)
- Mira Trucks s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 500 € (2024)
- FERROVIA SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 500 € (2022)
- A4 Promo, s.r.o.Košice - mestská časť Ťahanovce · tržby 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TARGET ES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TARGET ES: Michalovce
TARGET ES sídli na adrese Grófa Antala Sztárayho 6359/11, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 130 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
TARGET ES: IČO, sídlo a základné údaje
TARGET ES s.r.o. (IČO 44796455) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 29. 5. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Eduard Sloboda a Ing. Silvia Slobodová. Za rok 2019 sú v závierke tržby 230 € a výsledok hospodárenia +13 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nepravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4932) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 5. 2009 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) TARGET ES s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 230 €, typická firma odvetvia 101 305 € (medián z 6 220 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy TARGET ES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TARGET ES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TARGET ES
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy146zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.94 zmlúv za 3 roky · 101 454 € · naposledy 22. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín44 zmlúv za 3 roky · 469 732 € · naposledy 21. 8. 2026Ministerstvo dopravy SR9 zmlúv za 3 roky · 11 990 841 € · naposledy 14. 8. 2026 Všetkých 207 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.39) v okrese Michalovce
MiMiB s.r.o.KUBA-JODA s.r.o.INMIS group s.r.o.Wendigo SK s.r.o.TRIMEDICAL Pharm D.S. s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.