NAVEX Slovakia s. r. o.
Šarovce · Inštalácia izolácie
44 278 €tržby 2015 ▲ 45 %−5 840 €strata 2015Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 60 181 €, výsledok hospodárenia -5 707 €
- 13 : tržby 70 369 €, výsledok hospodárenia 9 989 €
- 14 : tržby 30 562 €, výsledok hospodárenia -15 125 €
- 15 : tržby 44 278 €, výsledok hospodárenia -5 840 €
NAVEX Slovakia s. r. o. (IČO 44783353), sídlo Šarovce, je v registri zapísaná od 27. 5. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NAVEX Slovakia
osobné náklady v roku 2013 boli 2 065 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 2 065 € | 1 521 € |
| 2012 | — | 1 187 € | 856 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 1 521 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 535 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Konateľ NAVEX Slovakia
Podľa Registra právnických osôb koná za NAVEX Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník NAVEX Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roderika Baraňaiová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roderika Baraňaiováod 23. 6. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NAVEX Slovakia
Za rok 2015 má NAVEX Slovakia v závierke tržby 44 278 €, o 44,9 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −5 840 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 70 369 €.
Výkaz ziskov a strát NAVEX Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2013, 70 369 €. Najnižšie: rok 2014, 30 562 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 44 278 € |
| 2014 | 30 562 € |
| 2013 | 70 369 € |
| 2012 | 60 181 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −16 683 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −5 840 € |
| 2014 | −15 125 € |
| 2013 | 9 989 € |
| 2012 | −5 707 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NAVEX Slovakia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −13,2 %, medián odvetvia +2,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NAVEX Slovakia |
|---|---|
| 2015 | −13,2 % |
| 2014 | −49,5 % |
| 2013 | +14,2 % |
| 2012 | −9,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2015 (+44,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | +44,9 % |
| 2014 | −56,6 % |
| 2013 | +16,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NAVEX Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 30 537 €, vlastné imanie −10 149 € a záväzky 40 686 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 30 537 € | −10 149 € | 40 686 € |
| 2014 | 30 666 € | −4 309 € | 34 975 € |
| 2013 | 58 147 € | 10 817 € | 46 885 € |
| 2012 | 57 786 € | 5 826 € | 51 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NAVEX Slovakia (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 44 278 € | −5 840 € | 30 537 € | −10 149 € | 40 686 € | 7 230 € | −13,2 % |
| 2014 | 30 562 € | −15 125 € | 30 666 € | −4 309 € | 34 975 € | 2 940 € | −49,5 % |
| 2013 | 70 369 € | 9 989 € | 58 147 € | 10 817 € | 46 885 € | 19 714 € | +14,2 % |
| 2012 | 60 181 € | −5 707 € | 57 786 € | 5 826 € | 51 668 € | 6 546 € | −9,5 % |
Riziko: zaplatí NAVEX Slovakia?
Peniaze od štátu: NAVEX Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NAVEX Slovakia
Dátum vzniku NAVEX Slovakia je 27. 5. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24595/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 60 181 € · majetok 57 786 €
- Nový štatutár: Roderika BaraňaiováKonateľ
- Nový spoločník: Roderika BaraňaiováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NAVEX Slovakia
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- textilná výroba
- odevná výroba
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- výroba farieb, lakov a náterov
- keramická výroba
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- čistenie kanalizačných systémov
- diagnostika kanalizačných potrubí
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- sťahovacie služby
- skladovanie
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- správa bytového/nebytového fondu
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- dopravná zdravotná služba
- čistiace a upratovacie služby
- prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- pohostinská činnosť
- opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení
- montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadení
- vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- obsluha plynových kotolní
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
NAVEX Slovakia v odvetví špecializované stavebné práce
NAVEX Slovakia je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia izolácie. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 71 979 € (7 671 závierok), NAVEX Slovakia má 44 278 €, čo je 62 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 2 146 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NAVEX Slovakia 140. z 241.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 873 €, polovica do 71 979 €, tri štvrtiny do 264 353 €; 10 % firiem má viac než 825 818 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 873 € |
| medián | 71 979 € |
| horný kvartil | 264 353 € |
| 10 % firiem má viac než | 825 818 € |
| NAVEX Slovakia | 44 278 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| NAVEX Slovakia | 44 278 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 56 057 € |
| medián kraja | 79 607 € |
| medián Slovenska | 71 979 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EPOX s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 771 € (2025)
- SABRACO, s.r.o.Žilina · tržby 103 758 € (2024)
- Krikol s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 103 655 € (2025)
- Virasol s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 626 € (2025)
- Hudutech s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 571 € (2022)
- MONDEX, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 103 432 € (2025)
- BA Pax Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 426 € (2014)
- KvalitStav.TG s. r. o.Mníšek nad Popradom · tržby 103 400 € (2025)
- EL-ON s.r.o.Kolárovo · tržby 103 389 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NAVEX Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NAVEX Slovakia: Šarovce
NAVEX Slovakia sídli na adrese Šarovce 314, 935 52 Šarovce, okres Levice. V obci Šarovce je 201 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Šarovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
NAVEX Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
NAVEX Slovakia s. r. o. (IČO 44783353) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šarovce, okres Levice. Dátum vzniku je 27. 5. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Roderika Baraňaiová. Za rok 2015 sú v závierke tržby 44 278 € a výsledok hospodárenia −5 840 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia izolácie (SK NACE 4323) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 5. 2009 |
| Obec | Šarovce |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) NAVEX Slovakia s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 44 278 €, typická firma odvetvia 71 979 € (medián z 7 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy NAVEX Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NAVEX Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NAVEX Slovakia
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 204 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 72 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v obci Šarovcetypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava62 zmlúv za 3 roky · 1 007 191 € · naposledy 3. 8. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Šariš31 zmlúv za 3 roky · 466 725 € · naposledy 10. 4. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.23 zmlúv za 3 roky · 141 390 € · naposledy 22. 6. 2026 Všetkých 782 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šarovce
T a M trans spedition, s.r.o.T A M terminal, s. r. o.SGS emont k. s.RAFIRO s. r. o.LSZ INDUSTRIAL s.r.o.Všetky firmy v obci Šarovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.29) v okrese Levice
LIFT SERVIS Levice s.r.o.IZOMER, s.r.o.IVIS, spol. s r.o.TTCE, s.r.o.MULTIHOUSE,s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.