VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BB FINANCE s. r. o.

Bratislava - Dúbravka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

15 000 €tržby 2025 ▼ 75 %−35 620 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 000 €tržby 2025 ▼ 75 %
−35 620 €strata 2025
  1. 13 : tržby 18 530 €, výsledok hospodárenia -4 423 €
  2. 14 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -104 469 €
  3. 15 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -15 457 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -14 123 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 507 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 906 €
  7. 19 : tržby 20 227 844 €, výsledok hospodárenia 3 031 289 €
  8. 20 : tržby 460 150 €, výsledok hospodárenia 33 778 €
  9. 21 : tržby 17 150 €, výsledok hospodárenia -25 920 €
  10. 22 : tržby 35 000 €, výsledok hospodárenia -52 918 €
  11. 23 : tržby 60 000 €, výsledok hospodárenia -4 475 €
  12. 24 : tržby 60 000 €, výsledok hospodárenia 1 089 €
  13. 25 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia -35 620 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BB FINANCE s. r. o. (IČO 44756640) mala v roku 2025 tržby 15 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BB FINANCE

BB FINANCE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 1 893 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia BB FINANCE

Podľa Registra právnických osôb konajú za BB FINANCE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Spoločníci BB FINANCE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BB FINANCE
Podiely spoločníkov na vkladoch BB FINANCE Ľubomíra Bruteničová 70,0 %, JUDr. Andrea Babčanová 30,0 %. Spolu 5 000 €. Ľubomíra Bruteničová: 3 500 €, 70,0 %JUDr. Andrea Babčanová: 1 500 €, 30,0 %70,0 % najväčší podiel
  • Ľubomíra Bruteničová70,0 %
  • JUDr. Andrea Babčanová30,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubomíra Bruteničováod 24. 1. 2025 3 500 €70,0 %
JUDr. Andrea Babčanováod 9. 8. 2019 1 500 €30,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BB FINANCE

Za rok 2025 má BB FINANCE v závierke tržby 15 000 €, o 75,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −35 620 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 20 227 844 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202515 tis. €▼ −75,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−36 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20255,80 mil. €
Vlastné imanie 20252,79 mil. €
Záväzky 20253,00 mil. €51,8 % majetku
Pridaná hodnota 20253 274 €
Zisková marža 2025−237,5 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov2,80 mil. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BB FINANCE

Súvaha BB FINANCE

Všetky čísla zo závierok BB FINANCE (13 rokov)
Čísla zo závierok BB FINANCE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 000 €−35 620 €5 796 423 €2 792 285 €3 004 138 €3 274 €−237,5 %
202460 000 €1 089 €5 448 693 €2 809 930 €2 638 763 €42 081 €+1,8 %
202360 000 €−4 475 €5 461 913 €2 878 827 €2 583 086 €33 692 €−7,5 %
202235 000 €−52 918 €5 367 275 €2 883 303 €2 483 972 €−38 302 €−151,2 %
202117 150 €−25 920 €4 418 365 €2 936 221 €1 482 144 €−13 847 €−151,1 %
2020460 150 €33 778 €2 964 630 €2 962 142 €2 488 €47 525 €+7,3 %
201920 227 844 €3 031 289 €4 573 942 €2 928 364 €1 645 578 €3 926 352 €+15,0 %
2018—−4 906 €17 733 075 €−102 926 €17 836 001 €−3 951 €—
2017—−2 507 €11 551 520 €−98 020 €11 649 540 €−2 726 €—
2016—−14 123 €5 224 276 €−95 513 €5 319 789 €−3 119 €—
201512 000 €−15 457 €1 501 817 €−81 390 €1 583 207 €2 243 €−128,8 %
201412 000 €−104 469 €1 431 568 €−65 933 €1 497 501 €−69 545 €−870,6 %
201318 530 €−4 423 €1 343 927 €38 537 €1 305 390 €12 299 €−23,9 %

Riziko: zaplatí BB FINANCE?

BB FINANCE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom BB FINANCE v objeme 6 408 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Hlavné mesto SR Bratislava: 6 408 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 408 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202426. 9. 2024

História firmy BB FINANCE

Dátum vzniku BB FINANCE je 7. 5. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58270/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022818105
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 18 530 € · majetok 1 343 927 €
  4. Nový spoločník: JUDr. Andrea BabčanováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Hlavné mesto SR Bratislava, hodnota zmluvy 1 719 €. Firma vznikla 7. 5. 2009.
  6. Nový spoločník: Ľubomíra BruteničováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový štatutár: Ľubomíra BruteničováKonateľ
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 15 000 €.
  9. Nový štatutár: Richard SkalíkKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BB FINANCE

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • administratívne služby,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • finančný leasing,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • faktoring a forfaiting,
  • poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • sprostredkovanie poskytovania úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

BB FINANCE v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

BB FINANCE je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), BB FINANCE má 15 000 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 643 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BB FINANCE 591. z 774.

V odvetví v okrese Bratislava IV1 643aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BB FINANCE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo BB FINANCE: Bratislava - Dúbravka

BB FINANCE sídli na adrese Švantnerova 3419/2A, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 382 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Dúbravka8 382aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví1 643okres Bratislava IV
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

BB FINANCE: IČO, sídlo a základné údaje

BB FINANCE s. r. o. (IČO 44756640) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 7. 5. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Ľubomíra Bruteničová a Richard Skalík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 000 € a výsledok hospodárenia −35 620 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 5. 2009
ObecBratislava - Dúbravka
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BB FINANCE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 000 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy BB FINANCE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BB FINANCE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BB FINANCE

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 300 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SCHENER s.r.o.BSD FINANCE s.r.o.BB Finance Group s.r.o.BBP Finance, s.r.o.VAZEX, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka

EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava IV

TOSHEVA, s.r.o.HOLLEN QS, s. r. o.Mia Slovakia s.r.o.VO-PARTNER s.r.o.INVEST 21 – Westend Plazza a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk