Pod Klopačkou, s.r.o.
Banská Štiavnica · Nákladná cestná doprava
184 294 €tržby 2025 ▲ 11 %+49 982 €zisk 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 975 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 25 746 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 548 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 44 684 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 754 €
- 17 : tržby 6 649 €, výsledok hospodárenia -37 782 €
- 18 : tržby 20 118 €, výsledok hospodárenia 602 €
- 19 : tržby 19 729 €, výsledok hospodárenia -12 002 €
- 20 : tržby 24 669 €, výsledok hospodárenia -76 180 €
- 21 : tržby 60 760 €, výsledok hospodárenia -94 859 €
- 22 : tržby 120 052 €, výsledok hospodárenia 45 213 €
- 23 : tržby 169 268 €, výsledok hospodárenia 69 819 €
- 24 : tržby 165 347 €, výsledok hospodárenia 75 952 €
- 25 : tržby 184 294 €, výsledok hospodárenia 49 982 €
Pod Klopačkou, s.r.o. (IČO 44744382) mala v roku 2025 tržby 184 294 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pod Klopačkou
V roku 2025 mala Pod Klopačkou priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Pod Klopačkou
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pod Klopačkou 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci Pod Klopačkou
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- FTK Invest, s. r. o.50,0 %
- Ing. Štefan Laktiš50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| FTK Invest, s. r. o.od 10. 1. 2020 | 600 000 € | 50,0 % |
| Ing. Štefan Laktišod 10. 1. 2020 | 600 000 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pod Klopačkou
Za rok 2025 má Pod Klopačkou v závierke tržby 184 294 €, o 11,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +49 982 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 184 294 €.
Výkaz ziskov a strát Pod Klopačkou
Najvyššie tržby: rok 2025, 184 294 €. Najnižšie: rok 2017, 6 649 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 184 294 € |
| 2024 | 165 347 € |
| 2023 | 169 268 € |
| 2022 | 120 052 € |
| 2021 | 60 760 € |
| 2020 | 24 669 € |
| 2019 | 19 729 € |
| 2018 | 20 118 € |
| 2017 | 6 649 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 74 848 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 49 982 € |
| 2024 | 75 952 € |
| 2023 | 69 819 € |
| 2022 | 45 213 € |
| 2021 | −94 859 € |
| 2020 | −76 180 € |
| 2019 | −12 002 € |
| 2018 | 602 € |
| 2017 | −37 782 € |
| 2016 | −8 754 € |
| 2015 | 44 684 € |
| 2014 | −9 548 € |
| 2013 | 25 746 € |
| 2012 | 1 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pod Klopačkou
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,1 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pod Klopačkou | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,1 % | +2,8 % |
| 2024 | +45,9 % | +2,0 % |
| 2023 | +41,2 % | +1,5 % |
| 2022 | +37,7 % | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | −60,8 % | +0,7 % |
| 2018 | +3,0 % | +0,8 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,9 % |
| 2015 | — | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+202,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,5 % |
| 2024 | −2,3 % |
| 2023 | +41,0 % |
| 2022 | +97,6 % |
| 2021 | +146,3 % |
| 2020 | +25,0 % |
| 2019 | −1,9 % |
| 2018 | +202,6 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pod Klopačkou
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 173 765 €, vlastné imanie 2 110 784 € a záväzky 62 981 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 173 765 € | 2 110 784 € | 62 981 € |
| 2024 | 2 211 769 € | 2 060 802 € | 150 967 € |
| 2023 | 2 231 778 € | 1 984 849 € | 246 929 € |
| 2022 | 2 182 958 € | 1 915 030 € | 267 928 € |
| 2021 | 2 175 189 € | 1 869 817 € | 305 372 € |
| 2020 | 2 090 849 € | 1 964 676 € | 126 173 € |
| 2019 | 2 046 323 € | 2 040 857 € | 5 466 € |
| 2018 | 2 048 149 € | 170 211 € | 1 877 938 € |
| 2017 | 2 054 447 € | 119 609 € | 1 934 838 € |
| 2016 | 2 051 345 € | 57 391 € | 1 950 426 € |
| 2015 | 2 050 804 € | 66 146 € | 1 941 130 € |
| 2014 | 2 052 360 € | 21 462 € | 1 987 370 € |
| 2013 | 2 066 978 € | 31 009 € | 1 987 000 € |
| 2012 | 2 074 611 € | 5 263 € | 2 014 938 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pod Klopačkou (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 184 294 € | 49 982 € | 2 173 765 € | 2 110 784 € | 62 981 € | 131 641 € | +27,1 % |
| 2024 | 165 347 € | 75 952 € | 2 211 769 € | 2 060 802 € | 150 967 € | 107 278 € | +45,9 % |
| 2023 | 169 268 € | 69 819 € | 2 231 778 € | 1 984 849 € | 246 929 € | 88 822 € | +41,2 % |
| 2022 | 120 052 € | 45 213 € | 2 182 958 € | 1 915 030 € | 267 928 € | 65 567 € | +37,7 % |
| 2021 | 60 760 € | −94 859 € | 2 175 189 € | 1 869 817 € | 305 372 € | −92 186 € | −156,1 % |
| 2020 | 24 669 € | −76 180 € | 2 090 849 € | 1 964 676 € | 126 173 € | −73 988 € | −308,8 % |
| 2019 | 19 729 € | −12 002 € | 2 046 323 € | 2 040 857 € | 5 466 € | 5 551 € | −60,8 % |
| 2018 | 20 118 € | 602 € | 2 048 149 € | 170 211 € | 1 877 938 € | 14 324 € | +3,0 % |
| 2017 | 6 649 € | −37 782 € | 2 054 447 € | 119 609 € | 1 934 838 € | −21 091 € | −568,2 % |
| 2016 | — | −8 754 € | 2 051 345 € | 57 391 € | 1 950 426 € | −6 151 € | — |
| 2015 | — | 44 684 € | 2 050 804 € | 66 146 € | 1 941 130 € | −3 568 € | — |
| 2014 | — | −9 548 € | 2 052 360 € | 21 462 € | 1 987 370 € | −1 581 € | — |
| 2013 | — | 25 746 € | 2 066 978 € | 31 009 € | 1 987 000 € | 432 € | — |
| 2012 | — | 1 975 € | 2 074 611 € | 5 263 € | 2 014 938 € | −6 312 € | — |
Riziko: zaplatí Pod Klopačkou?
Peniaze od štátu: Pod Klopačkou
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pod Klopačkou
Dátum vzniku Pod Klopačkou je 27. 5. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44490/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022824870
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 074 611 €
- Nový štatutár: Ing. Tomáš KlepetkoKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Štefan LaktišSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: FTK Invest, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 184 294 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pod Klopačkou
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- správa bytového/nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- prieskum trhu a verejnej mienky
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Pod Klopačkou v odvetví pozemná doprava
Pod Klopačkou je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), Pod Klopačkou má 184 294 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Banská Štiavnica je v tomto odvetví 64 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pod Klopačkou 6. z 21.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 826 €, polovica do 93 422 €, tri štvrtiny do 413 617 €; 10 % firiem má viac než 1 501 645 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 798 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 826 € |
| medián | 93 422 € |
| horný kvartil | 413 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 501 645 € |
| Pod Klopačkou | 184 294 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pod Klopačkou
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pod Klopačkou s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pod Klopačkou | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 184 294 € | 93 422 € |
| 2024 | 165 347 € | 96 301 € |
| 2023 | 169 268 € | 100 451 € |
| 2022 | 120 052 € | 99 121 € |
| 2021 | 60 760 € | 93 215 € |
| 2020 | 24 669 € | 87 080 € |
| 2019 | 19 729 € | 101 305 € |
| 2018 | 20 118 € | 105 087 € |
| 2017 | 6 649 € | 105 936 € |
| 2016 | — | 111 645 € |
| 2015 | — | 112 656 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pod Klopačkou | 184 294 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Štiavnica | 42 730 € |
| medián kraja | 95 925 € |
| medián Slovenska | 93 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MKD Slovakia, s. r. o.Galanta · tržby 419 388 € (2025)
- TRANSALP, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 096 € (2023)
- ELIMPEX s.r.o.Komárno · tržby 418 899 € (2025)
- Master connect, s. r. o.Námestovo · tržby 418 845 € (2025)
- Patty Ski Donovaly s. r. o.Donovaly · tržby 418 689 € (2025)
- SABO Transport s. r. o.Jablonec · tržby 418 689 € (2025)
- TIK-TRANS s. r. o.Poprad · tržby 418 334 € (2025)
- DOS-DROTÁR, s.r.o.Hlohovec · tržby 418 309 € (2025)
- Passit, s.r.o.Stránske · tržby 418 098 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pod Klopačkou, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pod Klopačkou: Banská Štiavnica
Pod Klopačkou sídli na adrese Andreja Sládkoviča 56/5, 969 01 Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. V obci Banská Štiavnica je 1 929 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 896.
Banská Štiavnica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Štiavnica ›Adresár firiem v okrese Banská Štiavnica ›
Pod Klopačkou: IČO, sídlo a základné údaje
Pod Klopačkou, s.r.o. (IČO 44744382) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. Dátum vzniku je 27. 5. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Ing. Štefan Laktiš a Ing. Tomáš Klepetko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 184 294 € a výsledok hospodárenia +49 982 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 1 200 000 € |
| Vznik | 27. 5. 2009 |
| Obec | Banská Štiavnica |
| Okres | Okres Banská Štiavnica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Pod Klopačkou, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 184 294 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Štiavnica ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Štiavnica ›
Sieť prepojení firmy Pod Klopačkou
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pod Klopačkou
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pod Klopačkou
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 262 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Banská Štiavnicatypický nepokrytý dopyt 230 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 670 280 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 966 996 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 985 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FENESTRA Sk, spol. s r.o.D O A S, a.s.DDM Group SK, a.s.GAMI5, s.r.o.FTK Invest, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Banská Štiavnica
COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.Nemocnica AGEL Žiar nad Hronom a Banská…SITTRANS s.r.o.FALCO SK, s.r.o.THE HOLSTERS COMPANY s.r.o.Všetky firmy v obci Banská Štiavnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Banská Štiavnica
DIVERSA s.r.o.BS TRANS s.r.o.KULOMOTO s.r.o.GSS gas servis Slovakia s. r. o.DTMBS TRANS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.