PEKOS COMPANY s. r. o.
Vranov nad Topľou · Administratívne a pomocné činnosti
20 481 €tržby 2025 ▲ 9 %+680 €zisk 2025aktívna 17 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 20 571 €, výsledok hospodárenia -1 030 €
- 13 : tržby 18 193 €, výsledok hospodárenia 2 345 €
- 14 : tržby 20 559 €, výsledok hospodárenia 824 €
- 15 : tržby 22 651 €, výsledok hospodárenia -935 €
- 16 : tržby 22 384 €, výsledok hospodárenia 205 €
- 17 : tržby 22 216 €, výsledok hospodárenia -55 €
- 18 : tržby 25 289 €, výsledok hospodárenia 1 045 €
- 19 : tržby 28 872 €, výsledok hospodárenia 1 178 €
- 20 : tržby 24 282 €, výsledok hospodárenia 823 €
- 21 : tržby 20 377 €, výsledok hospodárenia 778 €
- 22 : tržby 31 914 €, výsledok hospodárenia 728 €
- 23 : tržby 25 057 €, výsledok hospodárenia 683 €
- 24 : tržby 18 875 €, výsledok hospodárenia 611 €
- 25 : tržby 20 481 €, výsledok hospodárenia 680 €
PEKOS COMPANY s. r. o. (IČO 44734760) mala v roku 2025 tržby 20 481 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PEKOS COMPANY
V roku 2025 mala PEKOS COMPANY priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 28 839 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 28 839 € | — |
| 2024 | — | 28 326 € | — |
| 2023 | — | 34 996 € | — |
| 2022 | — | 43 454 € | — |
| 2021 | — | 27 622 € | — |
| 2020 | — | 26 476 € | — |
| 2019 | — | 29 926 € | — |
| 2018 | — | 24 679 € | — |
| 2017 | — | 24 021 € | — |
| 2016 | — | 22 762 € | — |
| 2015 | — | 22 940 € | — |
| 2014 | — | 21 754 € | — |
| 2013 | — | 19 176 € | 13 874 € |
| 2012 | — | 21 524 € | 16 198 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ PEKOS COMPANY
Podľa Registra právnických osôb koná za PEKOS COMPANY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník PEKOS COMPANY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PEKOS COMPANY
Za rok 2025 má PEKOS COMPANY v závierke tržby 20 481 €, o 8,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +680 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 31 914 €.
Výkaz ziskov a strát PEKOS COMPANY
Najvyššie tržby: rok 2022, 31 914 €. Najnižšie: rok 2013, 18 193 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 20 481 € |
| 2024 | 18 875 € |
| 2023 | 25 057 € |
| 2022 | 31 914 € |
| 2021 | 20 377 € |
| 2020 | 24 282 € |
| 2019 | 28 872 € |
| 2018 | 25 289 € |
| 2017 | 22 216 € |
| 2016 | 22 384 € |
| 2015 | 22 651 € |
| 2014 | 20 559 € |
| 2013 | 18 193 € |
| 2012 | 20 571 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 880 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 680 € |
| 2024 | 611 € |
| 2023 | 683 € |
| 2022 | 728 € |
| 2021 | 778 € |
| 2020 | 823 € |
| 2019 | 1 178 € |
| 2018 | 1 045 € |
| 2017 | −55 € |
| 2016 | 205 € |
| 2015 | −935 € |
| 2014 | 824 € |
| 2013 | 2 345 € |
| 2012 | −1 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PEKOS COMPANY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEKOS COMPANY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,3 % | +8,4 % |
| 2024 | +3,2 % | +4,9 % |
| 2023 | +2,7 % | +3,1 % |
| 2022 | +2,3 % | +2,7 % |
| 2021 | +3,8 % | +3,0 % |
| 2020 | +3,4 % | +2,5 % |
| 2019 | +4,1 % | +2,2 % |
| 2018 | +4,1 % | +2,5 % |
| 2017 | −0,2 % | +4,0 % |
| 2016 | +0,9 % | +4,3 % |
| 2015 | −4,1 % | +4,0 % |
| 2014 | +4,0 % | — |
| 2013 | +12,9 % | — |
| 2012 | −5,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+56,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,5 % |
| 2024 | −24,7 % |
| 2023 | −21,5 % |
| 2022 | +56,6 % |
| 2021 | −16,1 % |
| 2020 | −15,9 % |
| 2019 | +14,2 % |
| 2018 | +13,8 % |
| 2017 | −0,8 % |
| 2016 | −1,2 % |
| 2015 | +10,2 % |
| 2014 | +13,0 % |
| 2013 | −11,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEKOS COMPANY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 857 €, vlastné imanie 6 773 € a záväzky 7 084 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 857 € | 6 773 € | 7 084 € |
| 2024 | 12 701 € | 6 093 € | 6 608 € |
| 2023 | 11 046 € | 5 483 € | 5 563 € |
| 2022 | 13 654 € | 4 800 € | 8 854 € |
| 2021 | 13 800 € | 4 072 € | 9 728 € |
| 2020 | 8 396 € | 3 293 € | 5 103 € |
| 2019 | 7 495 € | 2 470 € | 5 025 € |
| 2018 | 9 053 € | 1 292 € | 7 761 € |
| 2017 | 12 837 € | 247 € | 12 590 € |
| 2016 | 6 235 € | 302 € | 5 933 € |
| 2015 | 18 987 € | 179 € | 18 808 € |
| 2014 | 23 931 € | 1 114 € | 22 817 € |
| 2013 | 15 977 € | 290 € | 15 687 € |
| 2012 | 17 868 € | −2 054 € | 19 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEKOS COMPANY (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 481 € | 680 € | 13 857 € | 6 773 € | 7 084 € | 18 716 € | +3,3 % |
| 2024 | 18 875 € | 611 € | 12 701 € | 6 093 € | 6 608 € | 18 655 € | +3,2 % |
| 2023 | 25 057 € | 683 € | 11 046 € | 5 483 € | 5 563 € | 16 882 € | +2,7 % |
| 2022 | 31 914 € | 728 € | 13 654 € | 4 800 € | 8 854 € | 19 024 € | +2,3 % |
| 2021 | 20 377 € | 778 € | 13 800 € | 4 072 € | 9 728 € | 14 046 € | +3,8 % |
| 2020 | 24 282 € | 823 € | 8 396 € | 3 293 € | 5 103 € | 11 529 € | +3,4 % |
| 2019 | 28 872 € | 1 178 € | 7 495 € | 2 470 € | 5 025 € | 15 887 € | +4,1 % |
| 2018 | 25 289 € | 1 045 € | 9 053 € | 1 292 € | 7 761 € | 11 811 € | +4,1 % |
| 2017 | 22 216 € | −55 € | 12 837 € | 247 € | 12 590 € | 14 239 € | −0,2 % |
| 2016 | 22 384 € | 205 € | 6 235 € | 302 € | 5 933 € | 10 607 € | +0,9 % |
| 2015 | 22 651 € | −935 € | 18 987 € | 179 € | 18 808 € | 9 975 € | −4,1 % |
| 2014 | 20 559 € | 824 € | 23 931 € | 1 114 € | 22 817 € | 13 158 € | +4,0 % |
| 2013 | 18 193 € | 2 345 € | 15 977 € | 290 € | 15 687 € | 11 719 € | +12,9 % |
| 2012 | 20 571 € | −1 030 € | 17 868 € | −2 054 € | 19 922 € | 9 310 € | −5,0 % |
Riziko: zaplatí PEKOS COMPANY?
PEKOS COMPANY a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom PEKOS COMPANY v objeme 96 745 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou: 96 745 € v 9 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 27 682 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 10 760 € |
| 2025 | 2 | 20 212 € |
| 2024 | 1 | 18 836 € |
| 2023 | 1 | 19 256 € |
| 2022 | 1 | 27 682 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2018 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy PEKOS COMPANY
Dátum vzniku PEKOS COMPANY je 9. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21493/P
- Nový štatutár: Ing. Katarína JuskováKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 20 571 € · majetok 17 868 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou. Firma vznikla 9. 4. 2009.
- Nový spoločník: KITOMA s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 481 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PEKOS COMPANY
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- kancelárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- prieskum trhu a verejnej mienky
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- reklamná a propagačná činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
PEKOS COMPANY v odvetví administratívne a kancelárske služby
PEKOS COMPANY je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), PEKOS COMPANY má 20 481 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 339 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEKOS COMPANY 60. z 97.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| PEKOS COMPANY | 20 481 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PEKOS COMPANY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PEKOS COMPANY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEKOS COMPANY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 481 € | 42 000 € |
| 2024 | 18 875 € | 39 508 € |
| 2023 | 25 057 € | 40 733 € |
| 2022 | 31 914 € | 39 919 € |
| 2021 | 20 377 € | 35 884 € |
| 2020 | 24 282 € | 34 322 € |
| 2019 | 28 872 € | 37 024 € |
| 2018 | 25 289 € | 36 740 € |
| 2017 | 22 216 € | 34 285 € |
| 2016 | 22 384 € | 31 939 € |
| 2015 | 22 651 € | 31 300 € |
| 2014 | 20 559 € | — |
| 2013 | 18 193 € | — |
| 2012 | 20 571 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PEKOS COMPANY | 20 481 € |
|---|---|
| medián okresu Vranov nad Topľou | 30 869 € |
| medián kraja | 36 684 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PDHR s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 51 602 € (2025)
- DataEquity s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 600 € (2025)
- MONTES HOLDING s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 600 € (2025)
- JOVANA, spol. s r.o.Žilina · tržby 51 595 € (2013)
- bdnr s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 591 € (2025)
- sAliviemčojem s. r. o.Trenčín · tržby 51 560 € (2025)
- Alfons & Marian s.r.o.Trnava · tržby 51 559 € (2025)
- scifi s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 538 € (2025)
- Hahnemann s.r.o.Poprad · tržby 51 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEKOS COMPANY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Vranov nad Topľou ›
Sídlo PEKOS COMPANY: Vranov nad Topľou
PEKOS COMPANY sídli na adrese Herľanská 547, 093 03 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 639 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 039. Na tej istej adrese je zapísaných 79 aktívnych subjektov.
Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
PEKOS COMPANY: IČO, sídlo a základné údaje
PEKOS COMPANY s. r. o. (IČO 44734760) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 9. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Katarína Jusková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 481 € a výsledok hospodárenia +680 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 4. 2009 |
| Obec | Vranov nad Topľou |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) PEKOS COMPANY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 481 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›
Sieť prepojení firmy PEKOS COMPANY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PEKOS COMPANY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEKOS COMPANY
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 880 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou
STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Vranov nad Topľou
ESTA s.r.o.Funny Burger s.r.o.MUDr. JALČ - ORTOPÉD, s.r.o.Matys Transport s. r. o.GATIN, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.