Plate, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
66 518 €tržby 2025 ▲ 35 %+7 661 €zisk 2025aktívna 17 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 34 375 €, výsledok hospodárenia -2 375 €
- 14 : tržby 22 550 €, výsledok hospodárenia 1 875 €
- 15 : tržby 8 540 €, výsledok hospodárenia -1 223 €
- 16 : tržby 9 874 €, výsledok hospodárenia 1 281 €
- 17 : tržby 6 059 €, výsledok hospodárenia -638 €
- 18 : tržby 2 825 €, výsledok hospodárenia -159 €
- 19 : tržby 10 975 €, výsledok hospodárenia 72 €
- 20 : tržby 23 064 €, výsledok hospodárenia 440 €
- 21 : tržby 40 485 €, výsledok hospodárenia 406 €
- 22 : tržby 53 361 €, výsledok hospodárenia 2 027 €
- 23 : tržby 73 391 €, výsledok hospodárenia 941 €
- 24 : tržby 49 455 €, výsledok hospodárenia 2 119 €
- 25 : tržby 66 518 €, výsledok hospodárenia 7 661 €
Plate, s. r. o. (IČO 44699832) mala v roku 2025 tržby 66 518 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Plate
V roku 2025 mala Plate priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 795 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 795 € | — |
| 2021 | — | 650 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Plate
Podľa Registra právnických osôb koná za Plate 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník Plate
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Monika Szöcsová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Monika Szöcsováod 17. 7. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Plate
Za rok 2025 má Plate v závierke tržby 66 518 €, o 34,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 661 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 73 391 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Plate
Najvyššie tržby: rok 2023, 73 391 €. Najnižšie: rok 2018, 2 825 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 66 518 € |
| 2024 | 49 455 € |
| 2023 | 73 391 € |
| 2022 | 53 361 € |
| 2021 | 40 485 € |
| 2020 | 23 064 € |
| 2019 | 10 975 € |
| 2018 | 2 825 € |
| 2017 | 6 059 € |
| 2016 | 9 874 € |
| 2015 | 8 540 € |
| 2014 | 22 550 € |
| 2013 | 34 375 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 12 427 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 661 € |
| 2024 | 2 119 € |
| 2023 | 941 € |
| 2022 | 2 027 € |
| 2021 | 406 € |
| 2020 | 440 € |
| 2019 | 72 € |
| 2018 | −159 € |
| 2017 | −638 € |
| 2016 | 1 281 € |
| 2015 | −1 223 € |
| 2014 | 1 875 € |
| 2013 | −2 375 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Plate
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,5 %, medián odvetvia +9,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Plate | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,5 % | +9,7 % |
| 2024 | +4,3 % | +6,9 % |
| 2023 | +1,3 % | +6,2 % |
| 2022 | +3,8 % | +5,7 % |
| 2021 | +1,0 % | +6,5 % |
| 2020 | +1,9 % | +5,9 % |
| 2019 | +0,7 % | +4,9 % |
| 2018 | −5,6 % | +4,7 % |
| 2017 | −10,5 % | +6,7 % |
| 2016 | +13,0 % | +6,6 % |
| 2015 | −14,3 % | +6,4 % |
| 2014 | +8,3 % | — |
| 2013 | −6,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2019 (+288,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +34,5 % |
| 2024 | −32,6 % |
| 2023 | +37,5 % |
| 2022 | +31,8 % |
| 2021 | +75,5 % |
| 2020 | +110,2 % |
| 2019 | +288,5 % |
| 2018 | −53,4 % |
| 2017 | −38,6 % |
| 2016 | +15,6 % |
| 2015 | −62,1 % |
| 2014 | −34,4 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Plate
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 668 €, vlastné imanie 24 367 € a záväzky 1 301 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25 668 € | 24 367 € | 1 301 € |
| 2024 | 17 421 € | 16 706 € | 715 € |
| 2023 | 15 717 € | 14 586 € | 1 131 € |
| 2022 | 14 526 € | 13 646 € | 880 € |
| 2021 | 22 545 € | 11 619 € | 10 926 € |
| 2020 | 34 627 € | 11 213 € | 23 414 € |
| 2019 | 11 563 € | 10 773 € | 790 € |
| 2018 | 21 798 € | 10 701 € | 11 097 € |
| 2017 | 22 733 € | 10 860 € | 11 873 € |
| 2016 | 22 890 € | 11 451 € | 11 439 € |
| 2015 | 17 350 € | 10 170 € | 7 180 € |
| 2014 | 21 400 € | 11 393 € | 10 007 € |
| 2013 | 20 439 € | 9 518 € | 10 921 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Plate (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 518 € | 7 661 € | 25 668 € | 24 367 € | 1 301 € | 8 621 € | +11,5 % |
| 2024 | 49 455 € | 2 119 € | 17 421 € | 16 706 € | 715 € | 2 493 € | +4,3 % |
| 2023 | 73 391 € | 941 € | 15 717 € | 14 586 € | 1 131 € | 1 191 € | +1,3 % |
| 2022 | 53 361 € | 2 027 € | 14 526 € | 13 646 € | 880 € | 3 361 € | +3,8 % |
| 2021 | 40 485 € | 406 € | 22 545 € | 11 619 € | 10 926 € | 1 128 € | +1,0 % |
| 2020 | 23 064 € | 440 € | 34 627 € | 11 213 € | 23 414 € | 518 € | +1,9 % |
| 2019 | 10 975 € | 72 € | 11 563 € | 10 773 € | 790 € | 322 € | +0,7 % |
| 2018 | 2 825 € | −159 € | 21 798 € | 10 701 € | 11 097 € | −17 € | −5,6 % |
| 2017 | 6 059 € | −638 € | 22 733 € | 10 860 € | 11 873 € | 61 € | −10,5 % |
| 2016 | 9 874 € | 1 281 € | 22 890 € | 11 451 € | 11 439 € | 1 895 € | +13,0 % |
| 2015 | 8 540 € | −1 223 € | 17 350 € | 10 170 € | 7 180 € | −333 € | −14,3 % |
| 2014 | 22 550 € | 1 875 € | 21 400 € | 11 393 € | 10 007 € | 5 901 € | +8,3 % |
| 2013 | 34 375 € | −2 375 € | 20 439 € | 9 518 € | 10 921 € | 3 229 € | −6,9 % |
Riziko: zaplatí Plate?
Peniaze od štátu: Plate
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Plate
Dátum vzniku Plate je 4. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57789/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 34 375 € · majetok 20 439 €
- Nový štatutár: Monika SzöcsováKonateľ
- Nový spoločník: Monika SzöcsováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 66 518 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Plate
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným pervádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- prenájom hnuteľných vecí,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- administratívne služby,
- reklamné a marketingové služby,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- vedenie účtovníctva
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Plate v odvetví informačné služby
Plate je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 073 závierok), Plate má 66 518 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Plate 145. z 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 194 €, polovica do 51 416 €, tri štvrtiny do 144 180 €; 10 % firiem má viac než 569 754 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 909 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 194 € |
| medián | 51 416 € |
| horný kvartil | 144 180 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 754 € |
| Plate | 66 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Plate
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Plate s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Plate | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 66 518 € | 51 416 € |
| 2024 | 49 455 € | 49 462 € |
| 2023 | 73 391 € | 49 007 € |
| 2022 | 53 361 € | 48 109 € |
| 2021 | 40 485 € | 47 261 € |
| 2020 | 23 064 € | 43 657 € |
| 2019 | 10 975 € | 43 887 € |
| 2018 | 2 825 € | 42 401 € |
| 2017 | 6 059 € | 39 839 € |
| 2016 | 9 874 € | 39 597 € |
| 2015 | 8 540 € | 37 822 € |
| 2014 | 22 550 € | — |
| 2013 | 34 375 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Plate | 66 518 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 78 243 € |
| medián kraja | 65 285 € |
| medián Slovenska | 51 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- nowera s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 156 951 € (2025)
- DUTECH s.r.o.Lučenec · tržby 156 841 € (2025)
- ANACON s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 156 045 € (2017)
- TD visual s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 155 965 € (2025)
- WEKOWORKS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 155 742 € (2025)
- AMON s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 155 563 € (2025)
- InfoMarketing, s.r.o.Tešedíkovo · tržby 155 516 € (2025)
- FastCom, s.r.o.Leopoldov · tržby 155 309 € (2025)
- ŠVARBA, s.r.o.Nové Zámky · tržby 154 583 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Plate, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Plate: Bratislava - Ružinov
Plate sídli na adrese Herlianska 45, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Plate: IČO, sídlo a základné údaje
Plate, s. r. o. (IČO 44699832) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Monika Szöcsová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 66 518 € a výsledok hospodárenia +7 661 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 4. 2009 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) Plate, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 66 518 €, typická firma odvetvia 51 416 € (medián z 2 073 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Plate
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Plate
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Plate
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 647 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava II
Accenture Technology Solutions - Slovakia…Deutsche Telekom Cloud Services s.r.o.AUREUS + a. s.CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.Websupport s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.