Assembly Power Trading s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
791 038 €tržby 2022 ▲ 448 %+81 167 €zisk 2022aktívna 17 rokov1 zamestnanec (2022)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 491 271 €, výsledok hospodárenia 75 850 €
- 13 : tržby 206 402 €, výsledok hospodárenia 19 766 €
- 14 : tržby 197 554 €, výsledok hospodárenia -4 249 €
- 15 : tržby 211 833 €, výsledok hospodárenia 30 771 €
- 16 : tržby 182 120 €, výsledok hospodárenia 9 426 €
- 17 : tržby 155 454 €, výsledok hospodárenia -8 112 €
- 18 : tržby 264 877 €, výsledok hospodárenia 8 247 €
- 19 : tržby 202 620 €, výsledok hospodárenia 26 031 €
- 20 : tržby 13 492 €, výsledok hospodárenia 4 728 €
- 21 : tržby 144 384 €, výsledok hospodárenia -196 913 €
- 22 : tržby 791 038 €, výsledok hospodárenia 81 167 €
Assembly Power Trading s. r. o. (IČO 44688130), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 2. 4. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Assembly Power Trading
V roku 2022 mala Assembly Power Trading priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 42 748 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | 1 | 42 748 € | — |
| 2021 | 0 | 12 253 € | — |
| 2020 | 0,50 | 5 683 € | — |
| 2019 | — | 52 718 € | — |
| 2018 | — | 60 153 € | — |
| 2017 | — | 39 919 € | — |
| 2016 | — | 38 076 € | — |
| 2015 | — | 47 138 € | — |
| 2014 | — | 55 217 € | — |
| 2013 | — | 45 191 € | 33 236 € |
| 2012 | — | 103 275 € | 76 028 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Assembly Power Trading
Podľa Registra právnických osôb koná za Assembly Power Trading 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Assembly Power Trading
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Liudmyla Danyliuk70,0 %
- Johannes Becker30,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Liudmyla Danyliukod 11. 12. 2021 | 3 500 € | 70,0 % |
| Johannes Beckerod 4. 6. 2021 | 1 500 € | 30,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Assembly Power Trading
Za rok 2022 má Assembly Power Trading v závierke tržby 791 038 €, o 447,9 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +81 167 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 791 038 €.
Výkaz ziskov a strát Assembly Power Trading
Najvyššie tržby: rok 2022, 791 038 €. Najnižšie: rok 2020, 13 492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 791 038 € |
| 2021 | 144 384 € |
| 2020 | 13 492 € |
| 2019 | 202 620 € |
| 2018 | 264 877 € |
| 2017 | 155 454 € |
| 2016 | 182 120 € |
| 2015 | 211 833 € |
| 2014 | 197 554 € |
| 2013 | 206 402 € |
| 2012 | 491 271 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 46 712 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 81 167 € |
| 2021 | −196 913 € |
| 2020 | 4 728 € |
| 2019 | 26 031 € |
| 2018 | 8 247 € |
| 2017 | −8 112 € |
| 2016 | 9 426 € |
| 2015 | 30 771 € |
| 2014 | −4 249 € |
| 2013 | 19 766 € |
| 2012 | 75 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Assembly Power Trading
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Assembly Power Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | +10,3 % | +2,4 % |
| 2021 | — | +2,3 % |
| 2020 | +35,0 % | +1,9 % |
| 2019 | +12,8 % | +2,1 % |
| 2018 | +3,1 % | +2,7 % |
| 2017 | −5,2 % | +3,4 % |
| 2016 | +5,2 % | +3,4 % |
| 2015 | +14,5 % | +3,1 % |
| 2014 | −2,2 % | — |
| 2013 | +9,6 % | — |
| 2012 | +15,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+447,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | +447,9 % |
| 2021 | +970,1 % |
| 2020 | −93,3 % |
| 2019 | −23,5 % |
| 2018 | +70,4 % |
| 2017 | −14,6 % |
| 2016 | −14,0 % |
| 2015 | +7,2 % |
| 2014 | −4,3 % |
| 2013 | −58,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Assembly Power Trading
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 167 743 €, vlastné imanie 97 859 € a záväzky 69 884 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 167 743 € | 97 859 € | 69 884 € |
| 2021 | 45 823 € | 16 692 € | 29 131 € |
| 2020 | 215 404 € | 213 605 € | 1 799 € |
| 2019 | 226 409 € | 208 877 € | 17 532 € |
| 2018 | 209 945 € | 182 846 € | 27 099 € |
| 2017 | 199 737 € | 174 599 € | 25 138 € |
| 2016 | 228 485 € | 182 711 € | 45 774 € |
| 2015 | 212 325 € | 173 285 € | 39 040 € |
| 2014 | 180 150 € | 142 514 € | 37 636 € |
| 2013 | 167 223 € | 146 763 € | 20 303 € |
| 2012 | 177 389 € | 126 997 € | 50 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Assembly Power Trading (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 791 038 € | 81 167 € | 167 743 € | 97 859 € | 69 884 € | 145 416 € | +10,3 % |
| 2021 | 144 384 € | −196 913 € | 45 823 € | 16 692 € | 29 131 € | 32 544 € | −136,4 % |
| 2020 | 13 492 € | 4 728 € | 215 404 € | 213 605 € | 1 799 € | 4 925 € | +35,0 % |
| 2019 | 202 620 € | 26 031 € | 226 409 € | 208 877 € | 17 532 € | 90 231 € | +12,8 % |
| 2018 | 264 877 € | 8 247 € | 209 945 € | 182 846 € | 27 099 € | 82 122 € | +3,1 % |
| 2017 | 155 454 € | −8 112 € | 199 737 € | 174 599 € | 25 138 € | 69 496 € | −5,2 % |
| 2016 | 182 120 € | 9 426 € | 228 485 € | 182 711 € | 45 774 € | 85 145 € | +5,2 % |
| 2015 | 211 833 € | 30 771 € | 212 325 € | 173 285 € | 39 040 € | 89 464 € | +14,5 % |
| 2014 | 197 554 € | −4 249 € | 180 150 € | 142 514 € | 37 636 € | 63 246 € | −2,2 % |
| 2013 | 206 402 € | 19 766 € | 167 223 € | 146 763 € | 20 303 € | 85 993 € | +9,6 % |
| 2012 | 491 271 € | 75 850 € | 177 389 € | 126 997 € | 50 200 € | 209 615 € | +15,4 % |
Riziko: zaplatí Assembly Power Trading?
Peniaze od štátu: Assembly Power Trading
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Assembly Power Trading
Dátum vzniku Assembly Power Trading je 2. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/151341/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 491 271 € · majetok 177 389 €
- Nový štatutár: Siegfried EllingerKonateľ
- Nový spoločník: Johannes BeckerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Liudmyla DanyliukSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Assembly Power Trading
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva,
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Assembly Power Trading v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Assembly Power Trading je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 110 929 € (5 612 závierok), Assembly Power Trading má 791 038 €, čo je 7,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 335 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Assembly Power Trading 12. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 371 €, polovica do 110 929 €, tri štvrtiny do 502 160 €; 10 % firiem má viac než 1 817 138 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 900 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 371 € |
| medián | 110 929 € |
| horný kvartil | 502 160 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 817 138 € |
| Assembly Power Trading | 791 038 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Assembly Power Trading
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Assembly Power Trading s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Assembly Power Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 791 038 € | 110 929 € |
| 2021 | 144 384 € | 107 911 € |
| 2020 | 13 492 € | 98 550 € |
| 2019 | 202 620 € | 117 881 € |
| 2018 | 264 877 € | 121 114 € |
| 2017 | 155 454 € | 122 184 € |
| 2016 | 182 120 € | 131 383 € |
| 2015 | 211 833 € | 141 683 € |
| 2014 | 197 554 € | — |
| 2013 | 206 402 € | — |
| 2012 | 491 271 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Assembly Power Trading | 791 038 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 61 261 € |
| medián kraja | 72 707 € |
| medián Slovenska | 110 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DISTING line, s. r. o.Rabča · tržby 1 952 530 € (2025)
- OKNOPLUS SK, spol. s r.o.Trenčín · tržby 1 950 907 € (2025)
- SPIGA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 949 762 € (2025)
- HS Technik, spol. s r.o.Lietavská Lúčka · tržby 1 947 101 € (2025)
- A R E S , s.r.o.Zvolen · tržby 1 946 206 € (2025)
- GDSK s.r.o.Sabinov · tržby 1 944 763 € (2025)
- PANNONIA STEEL, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 935 078 € (2025)
- NOVAMETALL s.r.o.Cífer · tržby 1 932 585 € (2025)
- ALMASTER s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 1 919 369 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Assembly Power Trading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Assembly Power Trading: Bratislava - Petržalka
Assembly Power Trading sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Assembly Power Trading: IČO, sídlo a základné údaje
Assembly Power Trading s. r. o. (IČO 44688130) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 2. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Siegfried Ellinger. Za rok 2022 sú v závierke tržby 791 038 € a výsledok hospodárenia +81 167 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 4. 2009 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Assembly Power Trading s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2022 mala 791 038 €, typická firma odvetvia 110 929 €, čo je 7,1-násobok mediánu (medián z 5 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Assembly Power Trading
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Assembly Power Trading
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Assembly Power Trading
- Tendre47súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 152 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR326 zmlúv za 3 roky · 3 497 213 € · naposledy 12. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bratislava V
VM Building Solutions Slovensko s.r.o.TATsteel s. r. o.VARUS s. r. o.StavoTechnika s.r.o.Techfun s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.