T-system, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
29 773 €tržby 2021 ▼ 85 %−155 083 €strata 2021zaniknutá 24. 3. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 158 471 €, výsledok hospodárenia 1 349 275 €
- 14 : tržby 158 383 €, výsledok hospodárenia -220 695 €
- 15 : tržby 198 541 €, výsledok hospodárenia 12 004 €
- 16 : tržby 207 924 €, výsledok hospodárenia 8 768 €
- 17 : tržby 180 223 €, výsledok hospodárenia 78 046 €
- 18 : tržby 182 092 €, výsledok hospodárenia 5 698 €
- 19 : tržby 236 840 €, výsledok hospodárenia 60 044 €
- 20 : tržby 199 344 €, výsledok hospodárenia 52 312 €
- 21 : tržby 29 773 €, výsledok hospodárenia -155 083 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 667 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -952 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
T-system, s.r.o. (IČO 44685955), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 3. 4. 2009 do 24. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci T-system
osobné náklady v roku 2015 boli 68 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 68 € | 50 € |
| 2014 | — | 811 € | 600 € |
| 2013 | — | 1 413 € | 961 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 74 % 50 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 18 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci T-system
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok T-system
Za rok 2021 má T-system v závierke tržby 29 773 €, o 85,1 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −155 083 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2019: 236 840 €.
Výkaz ziskov a strát T-system
Najvyššie tržby: rok 2019, 236 840 €. Najnižšie: rok 2021, 29 773 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 29 773 € |
| 2020 | 199 344 € |
| 2019 | 236 840 € |
| 2018 | 182 092 € |
| 2017 | 180 223 € |
| 2016 | 207 924 € |
| 2015 | 198 541 € |
| 2014 | 158 383 € |
| 2013 | 158 471 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 5 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 187 410 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −952 € |
| 2022 | −1 667 € |
| 2021 | −155 083 € |
| 2020 | 52 312 € |
| 2019 | 60 044 € |
| 2018 | 5 698 € |
| 2017 | 78 046 € |
| 2016 | 8 768 € |
| 2015 | 12 004 € |
| 2014 | −220 695 € |
| 2013 | 1 349 275 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- T-system
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,2 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | T-system | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | +26,2 % | +3,4 % |
| 2019 | +25,4 % | +3,2 % |
| 2018 | +3,1 % | +3,6 % |
| 2017 | +43,3 % | +5,1 % |
| 2016 | +4,2 % | +4,6 % |
| 2015 | +6,0 % | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2019 (+30,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | −85,1 % |
| 2020 | −15,8 % |
| 2019 | +30,1 % |
| 2018 | +1,0 % |
| 2017 | −13,3 % |
| 2016 | +4,7 % |
| 2015 | +25,4 % |
| 2014 | −0,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha T-system
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 1 908 112 €, vlastné imanie 1 895 050 € a záväzky 13 062 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 908 112 € | 1 895 050 € | 13 062 € |
| 2023 | 1 908 112 € | 1 895 390 € | 12 722 € |
| 2022 | 1 908 114 € | 1 896 342 € | 11 772 € |
| 2021 | 1 914 487 € | 1 898 008 € | 16 479 € |
| 2020 | 2 758 732 € | 2 055 091 € | 703 641 € |
| 2019 | 3 060 241 € | 2 321 179 € | 739 062 € |
| 2018 | 3 057 705 € | 2 261 135 € | 780 260 € |
| 2017 | 3 545 758 € | 2 255 437 € | 1 283 612 € |
| 2016 | 3 308 134 € | 2 177 391 € | 1 126 180 € |
| 2015 | 3 718 800 € | 2 168 623 € | 1 547 995 € |
| 2014 | 4 058 624 € | 2 157 579 € | 1 901 045 € |
| 2013 | 3 078 798 € | 1 321 974 € | 1 731 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok T-system (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 1 908 112 € | 1 895 050 € | 13 062 € | — | — |
| 2023 | — | −952 € | 1 908 112 € | 1 895 390 € | 12 722 € | −2 € | — |
| 2022 | — | −1 667 € | 1 908 114 € | 1 896 342 € | 11 772 € | −2 € | — |
| 2021 | 29 773 € | −155 083 € | 1 914 487 € | 1 898 008 € | 16 479 € | 23 659 € | −520,9 % |
| 2020 | 199 344 € | 52 312 € | 2 758 732 € | 2 055 091 € | 703 641 € | 129 767 € | +26,2 % |
| 2019 | 236 840 € | 60 044 € | 3 060 241 € | 2 321 179 € | 739 062 € | 131 538 € | +25,4 % |
| 2018 | 182 092 € | 5 698 € | 3 057 705 € | 2 261 135 € | 780 260 € | 60 399 € | +3,1 % |
| 2017 | 180 223 € | 78 046 € | 3 545 758 € | 2 255 437 € | 1 283 612 € | −89 883 € | +43,3 % |
| 2016 | 207 924 € | 8 768 € | 3 308 134 € | 2 177 391 € | 1 126 180 € | 78 425 € | +4,2 % |
| 2015 | 198 541 € | 12 004 € | 3 718 800 € | 2 168 623 € | 1 547 995 € | 92 919 € | +6,0 % |
| 2014 | 158 383 € | −220 695 € | 4 058 624 € | 2 157 579 € | 1 901 045 € | 87 217 € | −139,3 % |
| 2013 | 158 471 € | 1 349 275 € | 3 078 798 € | 1 321 974 € | 1 731 435 € | −3 388 € | +851,4 % |
Riziko: zaplatí T-system?
Peniaze od štátu: T-system
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy T-system
Dátum vzniku T-system je 3. 4. 2009. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102453/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 158 471 € · majetok 3 078 798 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
T-system v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
T-system je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 517 € (13 562 závierok), T-system má 29 773 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T-system 1 263. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 121 €, polovica do 36 517 €, tri štvrtiny do 121 073 €; 10 % firiem má viac než 471 604 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 505 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 121 € |
| medián | 36 517 € |
| horný kvartil | 121 073 € |
| 10 % firiem má viac než | 471 604 € |
| T-system | 29 773 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- T-system
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby T-system s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | T-system | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
| 2021 | 29 773 € | 36 517 € |
| 2020 | 199 344 € | 38 849 € |
| 2019 | 236 840 € | 41 631 € |
| 2018 | 182 092 € | 41 078 € |
| 2017 | 180 223 € | 40 922 € |
| 2016 | 207 924 € | 41 408 € |
| 2015 | 198 541 € | 40 006 € |
| 2014 | 158 383 € | — |
| 2013 | 158 471 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| T-system | 29 773 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 41 184 € |
| medián Slovenska | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIM-TEC spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 240 € (2024)
- BYTAZBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 206 € (2025)
- HELA, spol. s r.o.Martin · tržby 68 203 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov POD LESOMKošice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 68 202 € (2025)
- PASÁŽ, a.s.Banská Bystrica · tržby 68 202 € (2025)
- ELITE BA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 166 € (2025)
- Biznis-účto s. r. o.Trnava · tržby 68 166 € (2025)
- FROSANTE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 68 163 € (2025)
- SAMOSPRÁVA DUNAJEC 17 a 19Poprad · tržby 68 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T-system, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo T-system: Bratislava - Staré Mesto
T-system sídli na adrese Banskobystrická 7403/4, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
T-system: IČO, sídlo a základné údaje
T-system, s.r.o. (IČO 44685955) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 3. 4. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 3. 2026, po 16 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 29 773 € a výsledok hospodárenia −155 083 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Vznik | 3. 4. 2009 |
| Zánik | 24. 3. 2026 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy T-system
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu T-system
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu T-system
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.