PIESOK-SK s.r.o.
Senec · Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
477 541 €tržby 2025 ▼ 39 %+22 926 €zisk 2025aktívna 17 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 637 863 €, výsledok hospodárenia -196 766 €
- 13 : tržby 541 977 €, výsledok hospodárenia -184 423 €
- 14 : tržby 616 889 €, výsledok hospodárenia -178 142 €
- 15 : tržby 561 068 €, výsledok hospodárenia -188 668 €
- 16 : tržby 741 943 €, výsledok hospodárenia -106 421 €
- 17 : tržby 758 257 €, výsledok hospodárenia -105 180 €
- 18 : tržby 742 075 €, výsledok hospodárenia -149 927 €
- 19 : tržby 530 242 €, výsledok hospodárenia -392 656 €
- 20 : tržby 341 893 €, výsledok hospodárenia -302 743 €
- 21 : tržby 348 876 €, výsledok hospodárenia -314 989 €
- 22 : tržby 467 506 €, výsledok hospodárenia -407 720 €
- 23 : tržby 517 683 €, výsledok hospodárenia -190 799 €
- 24 : tržby 781 561 €, výsledok hospodárenia 58 088 €
- 25 : tržby 477 541 €, výsledok hospodárenia 22 926 €
PIESOK-SK s.r.o. (IČO 44677065) mala v roku 2025 tržby 477 541 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PIESOK-SK
V roku 2025 mala PIESOK-SK priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 109 930 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 268 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Senec bola v roku 2025 1 896 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 109 930 € | 76 064 € |
| 2024 | — | 113 818 € | 79 843 € |
| 2023 | — | 135 438 € | 95 785 € |
| 2022 | — | 140 319 € | 98 822 € |
| 2021 | — | 129 315 € | 91 070 € |
| 2020 | — | 104 012 € | 73 319 € |
| 2019 | — | 105 878 € | 82 527 € |
| 2018 | — | 105 878 € | 82 527 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- PIESOK-SK, mzdové náklady na zamestnanca1 268 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Senec1 896 €
- Všetky odvetvia v okrese Senec1 866 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 76 064 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 27 366 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ PIESOK-SK
Podľa Registra právnických osôb koná za PIESOK-SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník PIESOK-SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PIESOK-SK
Za rok 2025 má PIESOK-SK v závierke tržby 477 541 €, o 38,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 926 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 781 561 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PIESOK-SK
Najvyššie tržby: rok 2024, 781 561 €. Najnižšie: rok 2020, 341 893 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 477 541 € |
| 2024 | 781 561 € |
| 2023 | 517 683 € |
| 2022 | 467 506 € |
| 2021 | 348 876 € |
| 2020 | 341 893 € |
| 2019 | 530 242 € |
| 2018 | 742 075 € |
| 2017 | 758 257 € |
| 2016 | 741 943 € |
| 2015 | 561 068 € |
| 2014 | 616 889 € |
| 2013 | 541 977 € |
| 2012 | 637 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 12 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 637 420 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 926 € |
| 2024 | 58 088 € |
| 2023 | −190 799 € |
| 2022 | −407 720 € |
| 2021 | −314 989 € |
| 2020 | −302 743 € |
| 2019 | −392 656 € |
| 2018 | −149 927 € |
| 2017 | −105 180 € |
| 2016 | −106 421 € |
| 2015 | −188 668 € |
| 2014 | −178 142 € |
| 2013 | −184 423 € |
| 2012 | −196 766 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PIESOK-SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PIESOK-SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,8 % | +2,3 % |
| 2024 | +7,4 % | +2,1 % |
| 2023 | −36,9 % | +1,4 % |
| 2022 | −87,2 % | +1,3 % |
| 2021 | −90,3 % | +1,2 % |
| 2020 | −88,5 % | +1,1 % |
| 2019 | −74,1 % | +1,1 % |
| 2018 | −20,2 % | +1,2 % |
| 2017 | −13,9 % | +1,7 % |
| 2016 | −14,3 % | +1,6 % |
| 2015 | −33,6 % | +1,3 % |
| 2014 | −28,9 % | — |
| 2013 | −34,0 % | — |
| 2012 | −30,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2024 (+51,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −38,9 % |
| 2024 | +51,0 % |
| 2023 | +10,7 % |
| 2022 | +34,0 % |
| 2021 | +2,0 % |
| 2020 | −35,5 % |
| 2019 | −28,5 % |
| 2018 | −2,1 % |
| 2017 | +2,2 % |
| 2016 | +32,2 % |
| 2015 | −9,0 % |
| 2014 | +13,8 % |
| 2013 | −15,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PIESOK-SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 398 657 €, vlastné imanie 70 918 € a záväzky 327 739 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 398 657 € | 70 918 € | 327 739 € |
| 2024 | 375 813 € | −811 350 € | 1 187 163 € |
| 2023 | 327 364 € | −869 437 € | 1 196 801 € |
| 2022 | 366 668 € | −678 639 € | 1 045 307 € |
| 2021 | 439 273 € | −270 919 € | 710 192 € |
| 2020 | 460 124 € | 44 070 € | 416 054 € |
| 2019 | 577 283 € | 92 353 € | 484 930 € |
| 2018 | 598 396 € | 242 217 € | 356 179 € |
| 2017 | 701 184 € | 392 144 € | 309 040 € |
| 2016 | 612 794 € | 403 324 € | 209 470 € |
| 2015 | 622 682 € | 509 745 € | 112 937 € |
| 2014 | 555 909 € | 27 413 € | 528 496 € |
| 2013 | 396 421 € | 5 555 € | 390 866 € |
| 2012 | 354 469 € | −10 022 € | 364 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PIESOK-SK (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 477 541 € | 22 926 € | 398 657 € | 70 918 € | 327 739 € | 141 477 € | +4,8 % |
| 2024 | 781 561 € | 58 088 € | 375 813 € | −811 350 € | 1 187 163 € | 248 584 € | +7,4 % |
| 2023 | 517 683 € | −190 799 € | 327 364 € | −869 437 € | 1 196 801 € | 24 950 € | −36,9 % |
| 2022 | 467 506 € | −407 720 € | 366 668 € | −678 639 € | 1 045 307 € | −143 060 € | −87,2 % |
| 2021 | 348 876 € | −314 989 € | 439 273 € | −270 919 € | 710 192 € | −114 456 € | −90,3 % |
| 2020 | 341 893 € | −302 743 € | 460 124 € | 44 070 € | 416 054 € | −84 725 € | −88,5 % |
| 2019 | 530 242 € | −392 656 € | 577 283 € | 92 353 € | 484 930 € | −90 414 € | −74,1 % |
| 2018 | 742 075 € | −149 927 € | 598 396 € | 242 217 € | 356 179 € | 68 583 € | −20,2 % |
| 2017 | 758 257 € | −105 180 € | 701 184 € | 392 144 € | 309 040 € | 80 234 € | −13,9 % |
| 2016 | 741 943 € | −106 421 € | 612 794 € | 403 324 € | 209 470 € | 87 947 € | −14,3 % |
| 2015 | 561 068 € | −188 668 € | 622 682 € | 509 745 € | 112 937 € | −60 753 € | −33,6 % |
| 2014 | 616 889 € | −178 142 € | 555 909 € | 27 413 € | 528 496 € | −5 044 € | −28,9 % |
| 2013 | 541 977 € | −184 423 € | 396 421 € | 5 555 € | 390 866 € | −40 965 € | −34,0 % |
| 2012 | 637 863 € | −196 766 € | 354 469 € | −10 022 € | 364 491 € | −73 935 € | −30,8 % |
Riziko: zaplatí PIESOK-SK?
PIESOK-SK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PIESOK-SK v objeme 18 400 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Miestny úrad MČ Bratislava-Záhorská Bystrica: 18 400 € v 1 zmluve.
História firmy PIESOK-SK
Dátum vzniku PIESOK-SK je 31. 3. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57687/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022791914
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 637 863 € · majetok 354 469 €
- Nový štatutár: Ing. Daniela EnglártováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Daniela EnglártováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Miestny úrad MČ Bratislava-Záhorská Bystrica, hodnota zmluvy 18 400 €. Firma vznikla 31. 3. 2009.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 477 541 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PIESOK-SK
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prípravné práce k realizácii stavby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- poradenská a konzultačná činnosť
- čistiace a upratovacie služby
- prenájom hnuteľných vecí
- úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
PIESOK-SK v odvetví maloobchod
PIESOK-SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), PIESOK-SK má 477 541 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 702 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PIESOK-SK 69. z 374.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| PIESOK-SK | 477 541 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PIESOK-SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PIESOK-SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PIESOK-SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 477 541 € | 97 508 € |
| 2024 | 781 561 € | 92 710 € |
| 2023 | 517 683 € | 95 604 € |
| 2022 | 467 506 € | 101 000 € |
| 2021 | 348 876 € | 87 422 € |
| 2020 | 341 893 € | 81 854 € |
| 2019 | 530 242 € | 85 193 € |
| 2018 | 742 075 € | 80 953 € |
| 2017 | 758 257 € | 74 666 € |
| 2016 | 741 943 € | 63 558 € |
| 2015 | 561 068 € | 72 940 € |
| 2014 | 616 889 € | — |
| 2013 | 541 977 € | — |
| 2012 | 637 863 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PIESOK-SK | 477 541 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 75 430 € |
| medián kraja | 91 745 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BENU SK 58, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 116 820 € (2026)
- SKK-REAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 115 561 € (2025)
- TINK s.r.o.Trebišov · tržby 1 115 409 € (2025)
- Biznis Park Rampová s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 115 374 € (2025)
- Lekáreň " U Dr. Kuczmanna ", spol. s r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 1 112 853 € (2025)
- SECRETEX s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 112 294 € (2025)
- mile male s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 111 485 € (2025)
- Oswald Corporation Slovakia, s. r. o.Žilina · tržby 1 111 213 € (2022)
- Naturapharm, s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 1 110 551 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PIESOK-SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PIESOK-SK: Senec
PIESOK-SK sídli na adrese Horný dvor A, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 755 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
PIESOK-SK: IČO, sídlo a základné údaje
PIESOK-SK s.r.o. (IČO 44677065) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 31. 3. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Daniela Englártová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 477 541 € a výsledok hospodárenia +22 926 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752) |
| Základné imanie | 206 640 € |
| Vznik | 31. 3. 2009 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) PIESOK-SK s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 477 541 €, typická firma odvetvia 97 508 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy PIESOK-SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PIESOK-SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PIESOK-SK
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR491 zmlúv za 3 roky · 2 322 576 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina31 zmlúv za 3 roky · 214 085 € · naposledy 6. 10. 2026Katolícka univerzita v Ružomberku16 zmlúv za 3 roky · 151 220 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 339 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Senec
LIESKO-STAV, s.r.o.Stavebniny Horváth s. r. o.DIAMAT, s.r.o.JASS, s.r.o.PRIMA drogéria farby-laky s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.