Záhradnícka 25 s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
5 220 €tržby 2025 ▲ 0 %−63 940 €strata 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -779 €
- 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 208 €
- 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 858 €
- 15 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -213 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 671 €
- 17 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -280 €
- 18 : tržby 1 800 €, výsledok hospodárenia 1 039 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -782 €
- 20 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia 187 €
- 21 : tržby 3 584 €, výsledok hospodárenia 2 087 €
- 22 : tržby 4 300 €, výsledok hospodárenia -2 806 €
- 23 : tržby 3 847 €, výsledok hospodárenia -62 881 €
- 24 : tržby 5 220 €, výsledok hospodárenia -65 069 €
- 25 : tržby 5 220 €, výsledok hospodárenia -63 940 €
Záhradnícka 25 s.r.o. (IČO 44663277) mala v roku 2025 tržby 5 220 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Záhradnícka 25
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Konatelia Záhradnícka 25
Podľa Registra právnických osôb konajú za Záhradnícka 25 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Záhradnícka 25
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Ľubomír Dudášik75,0 %
- Marián Peciar25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Dudášikod 21. 2. 2023 | 3 750 € | 75,0 % |
| Marián Peciarod 3. 2. 2024 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Záhradnícka 25
Za rok 2025 má Záhradnícka 25 v závierke tržby 5 220 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −63 940 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 5 220 €.
Výkaz ziskov a strát Záhradnícka 25
Najvyššie tržby: rok 2024, 5 220 €. Najnižšie: rok 2013, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 220 € |
| 2024 | 5 220 € |
| 2023 | 3 847 € |
| 2022 | 4 300 € |
| 2021 | 3 584 € |
| 2020 | 950 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 1 800 € |
| 2017 | 1 500 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 1 500 € |
| 2014 | 0 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 11 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −198 174 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −63 940 € |
| 2024 | −65 069 € |
| 2023 | −62 881 € |
| 2022 | −2 806 € |
| 2021 | 2 087 € |
| 2020 | 187 € |
| 2019 | −782 € |
| 2018 | 1 039 € |
| 2017 | −280 € |
| 2016 | −1 671 € |
| 2015 | −213 € |
| 2014 | −1 858 € |
| 2013 | −1 208 € |
| 2012 | −779 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Záhradnícka 25
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −65,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Záhradnícka 25 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | −65,3 % | +2,1 % |
| 2021 | +58,2 % | +2,0 % |
| 2020 | +19,7 % | +1,6 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | +57,7 % | +1,6 % |
| 2017 | −18,7 % | +2,2 % |
| 2016 | — | +2,0 % |
| 2015 | −14,2 % | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+277,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | +35,7 % |
| 2023 | −10,5 % |
| 2022 | +20,0 % |
| 2021 | +277,3 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | +20,0 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Záhradnícka 25
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 973 733 €, vlastné imanie 518 021 € a záväzky 1 455 712 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 973 733 € | 518 021 € | 1 455 712 € |
| 2024 | 1 908 077 € | 581 960 € | 1 326 117 € |
| 2023 | 1 934 675 € | 647 030 € | 1 287 645 € |
| 2022 | 522 € | −90 € | 612 € |
| 2021 | 3 084 € | −1 755 € | 4 839 € |
| 2020 | 937 € | 5 788 € | −4 851 € |
| 2019 | 602 € | 5 602 € | −5 000 € |
| 2018 | 1 351 € | 1 349 € | 2 € |
| 2017 | 1 271 € | 309 € | 962 € |
| 2016 | 1 551 € | 589 € | 962 € |
| 2015 | 1 722 € | 760 € | 962 € |
| 2014 | 1 935 € | 973 € | 962 € |
| 2013 | 2 833 € | 2 831 € | 2 € |
| 2012 | 1 542 € | 1 540 € | 2 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Záhradnícka 25 (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 220 € | −63 940 € | 1 973 733 € | 518 021 € | 1 455 712 € | 2 463 € | −1 224,9 % |
| 2024 | 5 220 € | −65 069 € | 1 908 077 € | 581 960 € | 1 326 117 € | 2 066 € | −1 246,5 % |
| 2023 | 3 847 € | −62 881 € | 1 934 675 € | 647 030 € | 1 287 645 € | −150 € | −1 634,5 % |
| 2022 | 4 300 € | −2 806 € | 522 € | −90 € | 612 € | −2 746 € | −65,3 % |
| 2021 | 3 584 € | 2 087 € | 3 084 € | −1 755 € | 4 839 € | 2 447 € | +58,2 % |
| 2020 | 950 € | 187 € | 937 € | 5 788 € | −4 851 € | 362 € | +19,7 % |
| 2019 | — | −782 € | 602 € | 5 602 € | −5 000 € | −600 € | — |
| 2018 | 1 800 € | 1 039 € | 1 351 € | 1 349 € | 2 € | 1 217 € | +57,7 % |
| 2017 | 1 500 € | −280 € | 1 271 € | 309 € | 962 € | 889 € | −18,7 % |
| 2016 | — | −1 671 € | 1 551 € | 589 € | 962 € | −494 € | — |
| 2015 | 1 500 € | −213 € | 1 722 € | 760 € | 962 € | 1 002 € | −14,2 % |
| 2014 | 0 € | −1 858 € | 1 935 € | 973 € | 962 € | −688 € | — |
| 2013 | 0 € | −1 208 € | 2 833 € | 2 831 € | 2 € | −895 € | — |
| 2012 | — | −779 € | 1 542 € | 1 540 € | 2 € | −595 € | — |
Riziko: zaplatí Záhradnícka 25?
Záhradnícka 25 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Záhradnícka 25 v objeme 2 055 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Hlavné mesto SR Bratislava: 2 055 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 2 055 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2023 | 1 | 2 055 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Záhradnícka 25
Dátum vzniku Záhradnícka 25 je 4. 3. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: CORAL GROUP, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57146/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022784016
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 542 €
- Nový štatutár: Ing. Ľubomír DudášikKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Ľubomír DudášikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým CORAL GROUP, s. r. o., odvtedy Záhradnícka 25 s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Peter HorváthKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Hlavné mesto SR Bratislava, hodnota zmluvy 2 055 €. Firma vznikla 4. 3. 2009.
- Nový spoločník: Marián PeciarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 220 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Záhradnícka 25
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- vydavateľská činnosť,
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Záhradnícka 25 v odvetví veľkoobchod
Záhradnícka 25 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), Záhradnícka 25 má 5 220 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Záhradnícka 25 919. z 1 000.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 922 €, tri štvrtiny do 775 831 €; 10 % firiem má viac než 3 998 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 922 € |
| horný kvartil | 775 831 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 998 549 € |
| Záhradnícka 25 | 5 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Záhradnícka 25
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Záhradnícka 25 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Záhradnícka 25 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 220 € | 138 922 € |
| 2024 | 5 220 € | 139 355 € |
| 2023 | 3 847 € | 134 610 € |
| 2022 | 4 300 € | 133 200 € |
| 2021 | 3 584 € | 117 726 € |
| 2020 | 950 € | 111 877 € |
| 2019 | — | 120 229 € |
| 2018 | 1 800 € | 118 244 € |
| 2017 | 1 500 € | 106 142 € |
| 2016 | — | 97 867 € |
| 2015 | 1 500 € | 98 124 € |
| 2014 | 0 € | — |
| 2013 | 0 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Záhradnícka 25 | 5 220 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 177 373 € |
| medián kraja | 144 089 € |
| medián Slovenska | 138 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stoned Košice s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 12 750 € (2025)
- CK STAVTOUR, s.r.o.Žilina · tržby 12 742 € (2025)
- OUTDOORIA, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 12 737 € (2025)
- SONNENBERG s.r.o.Špania Dolina · tržby 12 733 € (2025)
- SLOVCHEMICALS, s.r.o.Moldava nad Bodvou · tržby 12 712 € (2025)
- ČAROIN s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 12 707 € (2025)
- PS Consultation, s.r.o.Štvrtok na Ostrove · tržby 12 706 € (2025)
- A.I. Bios, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 700 € (2025)
- REDCROX s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 12 686 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Záhradnícka 25, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo Záhradnícka 25: Bratislava - Nové Mesto
Záhradnícka 25 sídli na adrese Nová Rožňavská 144, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Záhradnícka 25: IČO, sídlo a základné údaje
Záhradnícka 25 s.r.o. (IČO 44663277) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 4. 3. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Ing. Ľubomír Dudášik a Ing. Peter Horváth. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 220 € a výsledok hospodárenia −63 940 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 3. 2009 |
| Skoršie názvy | CORAL GROUP, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Záhradnícka 25 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 220 €, typická firma odvetvia 138 922 € (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Záhradnícka 25
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Záhradnícka 25
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Záhradnícka 25
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov195firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR268 zmlúv za 3 roky · 1 546 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 483 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FEROMAX s.r.o.Agro TECH s.r.o.Victory sport, spol. s. r. o.KLUB TEAMPBH Partners s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava III
3M Slovensko s. r. o.KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o.Pay2Con s. r. o.TCC Media slovakia s.r.o.LLZ Servis, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.