VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BRUMED s.r.o.

Lučenec · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

144 967 €tržby 2025 ▼ 1 %+33 367 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

144 967 €tržby 2025 ▼ 1 %
+33 367 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 49 018 €, výsledok hospodárenia 6 089 €
  2. 13 : tržby 51 011 €, výsledok hospodárenia 6 899 €
  3. 14 : tržby 52 713 €, výsledok hospodárenia 12 191 €
  4. 15 : tržby 56 763 €, výsledok hospodárenia 19 731 €
  5. 16 : tržby 65 051 €, výsledok hospodárenia 20 234 €
  6. 17 : tržby 68 869 €, výsledok hospodárenia 27 684 €
  7. 18 : tržby 71 989 €, výsledok hospodárenia 26 577 €
  8. 19 : tržby 79 766 €, výsledok hospodárenia 32 006 €
  9. 20 : tržby 87 958 €, výsledok hospodárenia 38 535 €
  10. 21 : tržby 98 463 €, výsledok hospodárenia 37 603 €
  11. 22 : tržby 107 424 €, výsledok hospodárenia 40 851 €
  12. 23 : tržby 124 021 €, výsledok hospodárenia 44 707 €
  13. 24 : tržby 146 943 €, výsledok hospodárenia 22 229 €
  14. 25 : tržby 144 967 €, výsledok hospodárenia 33 367 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BRUMED s.r.o. (IČO 44649819) mala v roku 2025 tržby 144 967 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BRUMED

V roku 2025 mala BRUMED priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 51 042 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 008 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Lučenec bola v roku 2025 1 790 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia BRUMED

Podľa Registra právnických osôb konajú za BRUMED 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník BRUMED

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BRUMED
Podiely spoločníkov na vkladoch BRUMED SOMA Invest s.r.o. 100,0 %. Spolu 6 000 €. SOMA Invest s.r.o.: 6 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • SOMA Invest s.r.o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
SOMA Invest s.r.o.od 1. 1. 2024 6 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BRUMED

Za rok 2025 má BRUMED v závierke tržby 144 967 €, o 1,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +33 367 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 146 943 €.

Tržby 2025145 tis. €▼ −1,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202533 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025187 tis. €
Vlastné imanie 2025174 tis. €
Záväzky 202513 tis. €6,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025105 tis. €
Zisková marža 2025+23,0 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov369 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BRUMED

Súvaha BRUMED

Všetky čísla zo závierok BRUMED (14 rokov)
Čísla zo závierok BRUMED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025144 967 €33 367 €186 927 €174 191 €12 736 €104 583 €+23,0 %
2024146 943 €22 229 €152 483 €140 824 €11 659 €118 188 €+15,1 %
2023124 021 €44 707 €143 797 €118 586 €25 211 €106 152 €+36,0 %
2022107 424 €40 851 €281 111 €274 776 €6 306 €92 089 €+38,0 %
202198 463 €37 603 €243 399 €233 925 €9 438 €84 144 €+38,2 %
202087 958 €38 535 €200 866 €196 321 €4 411 €75 999 €+43,8 %
201979 766 €32 006 €163 314 €157 787 €5 515 €64 806 €+40,1 %
201871 989 €26 577 €129 888 €125 780 €4 108 €57 360 €+36,9 %
201768 869 €27 684 €104 650 €99 203 €5 447 €55 671 €+40,2 %
201665 051 €20 234 €76 140 €71 520 €4 620 €48 281 €+31,1 %
201556 763 €19 731 €57 657 €51 286 €6 110 €43 817 €+34,8 %
201452 713 €12 191 €44 203 €31 555 €12 648 €33 283 €+23,1 %
201351 011 €6 899 €27 555 €19 363 €8 192 €34 236 €+13,5 %
201249 018 €6 089 €26 384 €12 464 €13 920 €32 344 €+12,4 %

Riziko: zaplatí BRUMED?

BRUMED a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 37 zmlúv s dodávateľom BRUMED z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom37Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20125. 1. 2012

História firmy BRUMED

Dátum vzniku BRUMED je 10. 3. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16143/S
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 10. 3. 2009.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 018 € · majetok 26 384 €
  4. Nový štatutár: Ing. Andrea BrunčákováKonateľ
  5. Nový spoločník: SOMA Invest s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 144 967 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BRUMED

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia, odborné zameranie: všeobecné lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

BRUMED v odvetví zdravotníctvo

BRUMED je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), BRUMED má 144 967 €, čo je 79 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 157 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BRUMED 55. z 99.

V odvetví v okrese Lučenec157aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BRUMED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Lučenec ›

Sídlo BRUMED: Lučenec

BRUMED sídli na adrese Ulica Martina Rázusa 6311/66, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 448.

Subjektov v obci Lučenec4 148aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 448aktívnych
V tom istom odvetví157okres Lučenec

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

BRUMED: IČO, sídlo a základné údaje

BRUMED s.r.o. (IČO 44649819) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 10. 3. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Ing. Andrea Brunčáková a MUDr. Peter Brunčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 144 967 € a výsledok hospodárenia +33 367 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie6 000 €
Vznik10. 3. 2009
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) BRUMED s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 144 967 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy BRUMED

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BRUMED

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BRUMED

  • Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 447 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SOMATO s.r.o.SOMA Invest s.r.o.ABONAM s. r. o.APP INVEST, s.r.o.VIKIPEMA

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Lučenec

KOVOAMB, s.r.o.N-OFTAL CENTRUM, s.r.o.LaboraMed s.r.o.LUKAMED, s.r.o.OSTEOMED, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk