INPRICE, s. r. o.
Bratislava - Ružinov
5 682 929 €tržby 2013+154 994 €zisk 2013zaniknutá 23. 3. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 3. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -208 €
- 13 : tržby 5 682 929 €, výsledok hospodárenia 154 994 €
INPRICE, s. r. o. (IČO 44642822), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 19. 2. 2009 do 23. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci INPRICE
osobné náklady v roku 2013 boli 12 662 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 9 365 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 297 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci INPRICE
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok INPRICE
Za rok 2013 má INPRICE v závierke tržby 5 682 929 €, a výsledok hospodárenia +154 994 €.
Výkaz ziskov a strát INPRICE
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 154 786 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 154 994 € |
| 2012 | −208 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha INPRICE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 843 511 €, vlastné imanie 151 502 € a záväzky 692 009 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 843 511 € | 151 502 € | 692 009 € |
| 2012 | 314 € | −3 492 € | 3 806 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok INPRICE (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 5 682 929 € | 154 994 € | 843 511 € | 151 502 € | 692 009 € | 171 326 € | +2,7 % |
| 2012 | — | −208 € | 314 € | −3 492 € | 3 806 € | −145 € | — |
Riziko: zaplatí INPRICE?
Peniaze od štátu: INPRICE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy INPRICE
Dátum vzniku INPRICE je 19. 2. 2009. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56935/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 314 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 5 682 929 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
INPRICE v odvetví veľkoobchod
INPRICE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INPRICE 163. z 1 272.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CLAYTON EUROPE s.r.o.Lieskovec · tržby 13 742 887 € (2025)
- Gunnex SK s. r. o.Beluša · tržby 13 658 596 € (2025)
- Budweiser Budvar SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 13 627 007 € (2025)
- BDI spol. s r.o.Zvolen · tržby 13 622 789 € (2025)
- NORTHFINDER a.s.Lužianky · tržby 13 601 400 € (2025)
- Enovis Slovakia s. r. o.Banská Bystrica · tržby 13 592 520 € (2025)
- PXT s. r. o.Mlynica · tržby 13 495 340 € (2025)
- AGROKOM - PLUS, spol. s r.o.Prešov · tržby 13 491 873 € (2024)
- TICHELMANN SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 13 482 705 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INPRICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo INPRICE: Bratislava - Ružinov
INPRICE sídli na adrese Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 227 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
INPRICE: IČO, sídlo a základné údaje
INPRICE, s. r. o. (IČO 44642822) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 19. 2. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 3. 2023, po 14 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 5 682 929 € a výsledok hospodárenia +154 994 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 19. 2. 2009 |
| Zánik | 23. 3. 2023 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy INPRICE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu INPRICE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu INPRICE
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 18 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II
Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.