LTGym nutrition s.r.o.
Žaškov
26 046 €tržby 2016 ▲ 80 %−66 975 €strata 2016zaniknutá 14. 7. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 7. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 18 362 €, výsledok hospodárenia 107 €
- 13 : tržby 21 520 €, výsledok hospodárenia -1 498 €
- 14 : tržby 9 224 €, výsledok hospodárenia -14 418 €
- 15 : tržby 14 492 €, výsledok hospodárenia -90 556 €
- 16 : tržby 26 046 €, výsledok hospodárenia -66 975 €
LTGym nutrition s.r.o. (IČO 44610149), sídlo Žaškov, je v registri zapísaná od 3. 2. 2009 do 14. 7. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LTGym nutrition
osobné náklady v roku 2016 boli 2 488 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 2 488 € | — |
| 2015 | — | 3 540 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci LTGym nutrition
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok LTGym nutrition
Za rok 2016 má LTGym nutrition v závierke tržby 26 046 €, o 79,7 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −66 975 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 26 046 €.
Výkaz ziskov a strát LTGym nutrition
Najvyššie tržby: rok 2016, 26 046 €. Najnižšie: rok 2014, 9 224 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 26 046 € |
| 2015 | 14 492 € |
| 2014 | 9 224 € |
| 2013 | 21 520 € |
| 2012 | 18 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −173 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −66 975 € |
| 2015 | −90 556 € |
| 2014 | −14 418 € |
| 2013 | −1 498 € |
| 2012 | 107 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LTGym nutrition
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,0 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LTGym nutrition | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −7,0 % | — |
| 2012 | +0,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+79,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +79,7 % |
| 2015 | +57,1 % |
| 2014 | −57,1 % |
| 2013 | +17,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LTGym nutrition
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 72 329 €, vlastné imanie −151 913 € a záväzky 224 242 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 72 329 € | −151 913 € | 224 242 € |
| 2015 | 103 264 € | −84 937 € | 188 201 € |
| 2014 | 24 062 € | 6 579 € | 17 483 € |
| 2013 | 10 711 € | −4 003 € | 14 714 € |
| 2012 | 21 317 € | −2 505 € | 23 822 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LTGym nutrition (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 26 046 € | −66 975 € | 72 329 € | −151 913 € | 224 242 € | −50 429 € | −257,1 % |
| 2015 | 14 492 € | −90 556 € | 103 264 € | −84 937 € | 188 201 € | −69 170 € | −624,9 % |
| 2014 | 9 224 € | −14 418 € | 24 062 € | 6 579 € | 17 483 € | −6 580 € | −156,3 % |
| 2013 | 21 520 € | −1 498 € | 10 711 € | −4 003 € | 14 714 € | −1 241 € | −7,0 % |
| 2012 | 18 362 € | 107 € | 21 317 € | −2 505 € | 23 822 € | 346 € | +0,6 % |
Riziko: zaplatí LTGym nutrition?
Peniaze od štátu: LTGym nutrition
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LTGym nutrition
Dátum vzniku LTGym nutrition je 3. 2. 2009. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50803/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 362 € · majetok 21 317 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 26 046 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
LTGym nutrition v odvetví maloobchod
LTGym nutrition je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), LTGym nutrition má 26 046 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 446 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LTGym nutrition 118. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| LTGym nutrition | 26 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LTGym nutrition
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LTGym nutrition s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LTGym nutrition | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 26 046 € | 63 581 € |
| 2015 | 14 492 € | 73 009 € |
| 2014 | 9 224 € | — |
| 2013 | 21 520 € | — |
| 2012 | 18 362 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| LTGym nutrition | 26 046 € |
|---|---|
| medián okresu Dolný Kubín | 103 026 € |
| medián kraja | 56 862 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Quin.Online, s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 59 338 € (2025)
- LV PARTNERS, s.r.o.Michalovce · tržby 59 329 € (2025)
- LYSÁK s. r. o.Častkovce · tržby 59 271 € (2025)
- OMC International, s. r. o.Žilina · tržby 59 256 € (2025)
- H.P.T., s.r.o.Gelnica · tržby 59 187 € (2019)
- REDWELL Slovensko, s.r.o.Baláže · tržby 59 079 € (2025)
- GARAGE print s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 067 € (2025)
- ARCHUM s.r.o.Myslina · tržby 59 062 € (2025)
- MATHSCORP s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 59 055 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LTGym nutrition, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dolný Kubín ›
Sídlo LTGym nutrition: Žaškov
LTGym nutrition sídli na adrese Žaškov 105, 027 21 Žaškov, okres Dolný Kubín. V obci Žaškov je 220 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513.
Žaškov: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
LTGym nutrition: IČO, sídlo a základné údaje
LTGym nutrition s.r.o. (IČO 44610149) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žaškov, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 3. 2. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 7. 2017, po 8 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 26 046 € a výsledok hospodárenia −66 975 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47789 |
| Vznik | 3. 2. 2009 |
| Zánik | 14. 7. 2017 |
| Obec | Žaškov |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LTGym nutrition
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LTGym nutrition
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LTGym nutrition
- Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Žaškovtypický nepokrytý dopyt 86 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žaškov
ORIMEX s.r.o.KVARTÍR, s.r.o.AGRO SLUŽBY MIKUŠ s.r.o.Poľnohospodárske družstvo ŽaškovJozef Vrábeľ - AUTODOPRAVA s. r. o.Všetky firmy v obci Žaškov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Dolný Kubín
GV s. r. o.ELVISDK, s.r.o.HOMZA, s.r.o.Lekáreň Slamka s.r.o.ESPRIT - SPEDITION, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.