Kroxi, s. r. o.
Bratislava - Podunajské Biskupice · Stolárske práce
20 385 €tržby 2025 ▼ 13 %−13 023 €strata 2025aktívna 17 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 27 871 €, výsledok hospodárenia 644 €
- 13 : tržby 18 066 €, výsledok hospodárenia -4 405 €
- 14 : tržby 15 426 €, výsledok hospodárenia -3 151 €
- 15 : tržby 21 565 €, výsledok hospodárenia 4 228 €
- 16 : tržby 20 590 €, výsledok hospodárenia 3 022 €
- 17 : tržby 24 012 €, výsledok hospodárenia -359 €
- 18 : tržby 23 802 €, výsledok hospodárenia -8 726 €
- 19 : tržby 22 802 €, výsledok hospodárenia -9 205 €
- 20 : tržby 22 244 €, výsledok hospodárenia -9 477 €
- 21 : tržby 26 529 €, výsledok hospodárenia -8 734 €
- 22 : tržby 21 415 €, výsledok hospodárenia -6 779 €
- 23 : tržby 34 089 €, výsledok hospodárenia 3 980 €
- 24 : tržby 23 368 €, výsledok hospodárenia -12 988 €
- 25 : tržby 20 385 €, výsledok hospodárenia -13 023 €
Kroxi, s. r. o. (IČO 44597550) mala v roku 2025 tržby 20 385 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kroxi
V roku 2025 mala Kroxi priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 442 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 13 442 € | 9 840 € |
| 2024 | — | 12 290 € | 9 000 € |
| 2023 | — | 11 386 € | 8 400 € |
| 2022 | — | 10 507 € | 7 752 € |
| 2021 | — | 10 133 € | 7 476 € |
| 2020 | — | 9 435 € | 6 960 € |
| 2019 | — | 8 458 € | 6 240 € |
| 2018 | — | 7 484 € | 5 760 € |
| 2017 | — | 6 717 € | 5 220 € |
| 2016 | — | 6 380 € | 5 043 € |
| 2015 | — | 6 181 € | 4 560 € |
| 2014 | — | 5 725 € | 4 224 € |
| 2013 | — | 5 048 € | 3 681 € |
| 2012 | — | 5 332 € | 3 926 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 9 840 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 543 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Kroxi
Podľa Registra právnických osôb koná za Kroxi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Kroxi
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Marek Krokovich100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marek Krokovichod 4. 11. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kroxi
Za rok 2025 má Kroxi v závierke tržby 20 385 €, o 12,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −13 023 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 34 089 €.
Výkaz ziskov a strát Kroxi
Najvyššie tržby: rok 2023, 34 089 €. Najnižšie: rok 2014, 15 426 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 20 385 € |
| 2024 | 23 368 € |
| 2023 | 34 089 € |
| 2022 | 21 415 € |
| 2021 | 26 529 € |
| 2020 | 22 244 € |
| 2019 | 22 802 € |
| 2018 | 23 802 € |
| 2017 | 24 012 € |
| 2016 | 20 590 € |
| 2015 | 21 565 € |
| 2014 | 15 426 € |
| 2013 | 18 066 € |
| 2012 | 27 871 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 10 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −64 973 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 023 € |
| 2024 | −12 988 € |
| 2023 | 3 980 € |
| 2022 | −6 779 € |
| 2021 | −8 734 € |
| 2020 | −9 477 € |
| 2019 | −9 205 € |
| 2018 | −8 726 € |
| 2017 | −359 € |
| 2016 | 3 022 € |
| 2015 | 4 228 € |
| 2014 | −3 151 € |
| 2013 | −4 405 € |
| 2012 | 644 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kroxi
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −63,9 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kroxi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −63,9 % | +4,2 % |
| 2024 | −55,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +11,7 % | +2,0 % |
| 2022 | −31,7 % | +1,7 % |
| 2021 | −32,9 % | +1,6 % |
| 2020 | −42,6 % | +1,7 % |
| 2019 | −40,4 % | +1,9 % |
| 2018 | −36,7 % | +2,3 % |
| 2017 | −1,5 % | +3,3 % |
| 2016 | +14,7 % | +3,3 % |
| 2015 | +19,6 % | +2,7 % |
| 2014 | −20,4 % | — |
| 2013 | −24,4 % | — |
| 2012 | +2,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+59,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −12,8 % |
| 2024 | −31,5 % |
| 2023 | +59,2 % |
| 2022 | −19,3 % |
| 2021 | +19,3 % |
| 2020 | −2,4 % |
| 2019 | −4,2 % |
| 2018 | −0,9 % |
| 2017 | +16,6 % |
| 2016 | −4,5 % |
| 2015 | +39,8 % |
| 2014 | −14,6 % |
| 2013 | −35,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kroxi
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 637 €, vlastné imanie −68 542 € a záväzky 74 179 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 637 € | −68 542 € | 74 179 € |
| 2024 | 6 123 € | −55 520 € | 61 643 € |
| 2023 | 9 971 € | −42 532 € | 52 503 € |
| 2022 | 5 688 € | −46 511 € | 52 199 € |
| 2021 | 6 364 € | −39 732 € | 46 096 € |
| 2020 | 16 435 € | −30 998 € | 47 433 € |
| 2019 | 25 251 € | −21 520 € | 46 771 € |
| 2018 | 30 793 € | −12 314 € | 43 107 € |
| 2017 | 43 698 € | −3 587 € | 47 285 € |
| 2016 | 26 664 € | −3 228 € | 29 892 € |
| 2015 | 7 107 € | −6 250 € | 13 357 € |
| 2014 | 4 770 € | −10 478 € | 15 248 € |
| 2013 | 4 294 € | −7 327 € | 11 621 € |
| 2012 | 6 880 € | −2 923 € | 9 803 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kroxi (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 385 € | −13 023 € | 5 637 € | −68 542 € | 74 179 € | 4 014 € | −63,9 % |
| 2024 | 23 368 € | −12 988 € | 6 123 € | −55 520 € | 61 643 € | 567 € | −55,6 % |
| 2023 | 34 089 € | 3 980 € | 9 971 € | −42 532 € | 52 503 € | 16 335 € | +11,7 % |
| 2022 | 21 415 € | −6 779 € | 5 688 € | −46 511 € | 52 199 € | 5 348 € | −31,7 % |
| 2021 | 26 529 € | −8 734 € | 6 364 € | −39 732 € | 46 096 € | 7 679 € | −32,9 % |
| 2020 | 22 244 € | −9 477 € | 16 435 € | −30 998 € | 47 433 € | 9 680 € | −42,6 % |
| 2019 | 22 802 € | −9 205 € | 25 251 € | −21 520 € | 46 771 € | 10 393 € | −40,4 % |
| 2018 | 23 802 € | −8 726 € | 30 793 € | −12 314 € | 43 107 € | 9 768 € | −36,7 % |
| 2017 | 24 012 € | −359 € | 43 698 € | −3 587 € | 47 285 € | 12 655 € | −1,5 % |
| 2016 | 20 590 € | 3 022 € | 26 664 € | −3 228 € | 29 892 € | 12 546 € | +14,7 % |
| 2015 | 21 565 € | 4 228 € | 7 107 € | −6 250 € | 13 357 € | 11 757 € | +19,6 % |
| 2014 | 15 426 € | −3 151 € | 4 770 € | −10 478 € | 15 248 € | 4 392 € | −20,4 % |
| 2013 | 18 066 € | −4 405 € | 4 294 € | −7 327 € | 11 621 € | 1 997 € | −24,4 % |
| 2012 | 27 871 € | 644 € | 6 880 € | −2 923 € | 9 803 € | 12 156 € | +2,3 % |
Riziko: zaplatí Kroxi?
Peniaze od štátu: Kroxi
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kroxi
Dátum vzniku Kroxi je 29. 1. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56478/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022752380
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 27 871 € · majetok 6 880 €
- Nový spoločník: Ing. Marek KrokovichSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 385 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kroxi
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- montáž nábytkuz vopred vyhotovených dielcov,
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,
- montáž sadrokartónu,
- predaj parketových podlahových krytín,
- výroba a montáž tieniacej techniky,
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- výkopové práce,
- dokončievacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- administratívne práce,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Kroxi v odvetví špecializované stavebné práce
Kroxi je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť stolárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), Kroxi má 20 385 €, čo je 28 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 852 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kroxi 602. z 743.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 953 €, tri štvrtiny do 269 003 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 953 € |
| horný kvartil | 269 003 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| Kroxi | 20 385 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kroxi
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kroxi s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kroxi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 385 € | 71 953 € |
| 2024 | 23 368 € | 79 045 € |
| 2023 | 34 089 € | 84 747 € |
| 2022 | 21 415 € | 86 359 € |
| 2021 | 26 529 € | 76 819 € |
| 2020 | 22 244 € | 75 525 € |
| 2019 | 22 802 € | 86 025 € |
| 2018 | 23 802 € | 83 117 € |
| 2017 | 24 012 € | 79 649 € |
| 2016 | 20 590 € | 74 208 € |
| 2015 | 21 565 € | 71 979 € |
| 2014 | 15 426 € | — |
| 2013 | 18 066 € | — |
| 2012 | 27 871 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kroxi | 20 385 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 97 050 € |
| medián kraja | 67 817 € |
| medián Slovenska | 71 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MPM PLASTERfixx s. r. o.Prešov · tržby 44 863 € (2025)
- BATI Stav, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 44 842 € (2025)
- Mistral DS s. r. o.Dunajská Streda · tržby 44 835 € (2025)
- MERI MONT s. r. o.Močenok · tržby 44 828 € (2025)
- AFT strechy s.r.o.Banská Bystrica · tržby 44 814 € (2025)
- ATSC s. r. o.Sereď · tržby 44 800 € (2025)
- EKO-SANA s.r.o.Mojmírovce · tržby 44 799 € (2025)
- MAHBAU, s. r. o.Bešeňová · tržby 44 798 € (2025)
- VOMIS s.r.o.Kuchyňa · tržby 44 794 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kroxi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kroxi: Bratislava - Podunajské Biskupice
Kroxi sídli na adrese Geologická 1/E, 821 06 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 396 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Kroxi: IČO, sídlo a základné údaje
Kroxi, s. r. o. (IČO 44597550) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 29. 1. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Marek Krokovich. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 385 € a výsledok hospodárenia −13 023 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Stolárske práce (SK NACE 4332) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 1. 2009 |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Kroxi, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 385 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Kroxi
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kroxi
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kroxi
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy383zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny249 zmlúv za 3 roky · 2 059 997 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.99 zmlúv za 3 roky · 148 778 € · naposledy 25. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra45 zmlúv za 3 roky · 298 304 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 283 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.32) v okrese Bratislava II
EuroWorkers, s. r. o.ALFABAU s.r.o.DomBau Service s.r.o.HPS mont s.r.o.MVP servis, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.