VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WEST LEASE s. r. o.

Modra · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby

44 677 €tržby 2025 ▲ 3 %+3 463 €zisk 2025

aktívna 17 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

44 677 €tržby 2025 ▲ 3 %
+3 463 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 68 031 €, výsledok hospodárenia 2 082 €
  2. 13 : tržby 50 278 €, výsledok hospodárenia -6 967 €
  3. 14 : tržby 47 805 €, výsledok hospodárenia -10 704 €
  4. 15 : tržby 36 459 €, výsledok hospodárenia -1 974 €
  5. 16 : tržby 34 238 €, výsledok hospodárenia -14 198 €
  6. 17 : tržby 32 882 €, výsledok hospodárenia -284 €
  7. 18 : tržby 50 224 €, výsledok hospodárenia 3 383 €
  8. 19 : tržby 50 811 €, výsledok hospodárenia 3 410 €
  9. 20 : tržby 59 538 €, výsledok hospodárenia -4 407 €
  10. 21 : tržby 55 326 €, výsledok hospodárenia -17 395 €
  11. 22 : tržby 47 114 €, výsledok hospodárenia 2 677 €
  12. 23 : tržby 47 847 €, výsledok hospodárenia -3 806 €
  13. 24 : tržby 43 581 €, výsledok hospodárenia -719 €
  14. 25 : tržby 44 677 €, výsledok hospodárenia 3 463 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

WEST LEASE s. r. o. (IČO 44570210) mala v roku 2025 tržby 44 677 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci WEST LEASE

V roku 2025 mala WEST LEASE priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 13 394 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ WEST LEASE

Podľa Registra právnických osôb koná za WEST LEASE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník WEST LEASE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch WEST LEASE
Podiely spoločníkov na vkladoch WEST LEASE Mgr. Ján Pilárik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Ján Pilárik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Ján Pilárik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Ján Pilárikod 3. 2. 2009 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WEST LEASE

Za rok 2025 má WEST LEASE v závierke tržby 44 677 €, o 2,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 463 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 68 031 €.

Tržby 202545 tis. €▲ +2,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 463 €zisk
Majetok (aktíva) 202576 tis. €
Vlastné imanie 20255 243 €
Záväzky 202571 tis. €93,1 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+7,8 %medián odvetvia +4,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−45 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát WEST LEASE

Súvaha WEST LEASE

Všetky čísla zo závierok WEST LEASE (14 rokov)
Čísla zo závierok WEST LEASE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202544 677 €3 463 €76 311 €5 243 €71 068 €23 883 €+7,8 %
202443 581 €−719 €76 619 €1 779 €74 840 €20 729 €−1,6 %
202347 847 €−3 806 €64 538 €3 170 €61 368 €22 981 €−8,0 %
202247 114 €2 677 €48 314 €6 976 €41 338 €26 387 €+5,7 %
202155 326 €−17 395 €45 239 €4 301 €40 938 €25 687 €−31,4 %
202059 538 €−4 407 €60 602 €21 696 €38 906 €28 835 €−7,4 %
201950 811 €3 410 €72 250 €26 103 €46 147 €26 258 €+6,7 %
201850 224 €3 383 €32 970 €22 692 €10 278 €24 870 €+6,7 %
201732 882 €−284 €33 693 €19 340 €14 353 €11 296 €−0,9 %
201634 238 €−14 198 €30 211 €19 625 €10 586 €11 430 €−41,5 %
201536 459 €−1 974 €33 911 €10 423 €23 488 €11 633 €−5,4 %
201447 805 €−10 704 €37 489 €5 743 €31 746 €20 858 €−22,4 %
201350 278 €−6 967 €59 005 €16 447 €42 558 €22 487 €−13,9 %
201268 031 €2 082 €97 069 €23 414 €73 655 €22 172 €+3,1 %

Riziko: zaplatí WEST LEASE?

WEST LEASE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom WEST LEASE z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202030. 4. 2020

História firmy WEST LEASE

Dátum vzniku WEST LEASE je 3. 2. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56578/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022753755
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 68 031 € · majetok 97 069 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 3. 2. 2009.
  5. Nový spoločník: Mgr. Ján PilárikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 44 677 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WEST LEASE

  • faktoring a forfaiting,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • finančný leasing,
  • vykonávanie mimoškolských vzdelávacích činností,
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • sprostredkovanie v oblasti dopravy,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prevádzkovanie strážnej služby podľa § 3 zákona č. 473/2005 Z. z. v rozsahu: a) ochrana majetku na verejne prístupnom mieste, b) ochrana majetku na inom ako verejne prístupnom mieste, c) ochrana osoby, d) ochrana majetku a osoby pri preprave, e) ochrana prepravy majetku a osoby, f) zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb, g) prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému, prevádzkovanie ich častí, vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu alebo chráneného miesta, h) vypracúvanie plánu ochrany, i) monitorovanie činnosti osoby v uzavretom priestore alebo na uzavretom mieste.
  • prevádzkovanie detektívnej služby podľa § 4 zákona č. 473/2005 Z. z. v rozsahu: a) hľadanie osoby, b) hľadanie majetku, c) získavanie údajov, ktoré môžu slúžiť ako dôkazný prostriedok pred súdom alebo správnym orgánom, d) získavanie údajov o osobnom stave fyzickej osoby a získavanie informácii o konaní fyzickej osoby alebo právnickej osoby alebo o ich majetkových pomeroch, e) získavanie informácií v súvislosti s vymáhaním pohľadávky alebo f) získavanie údajov o protiprávnom konaní ohrozujúcom obchodné tajomstvo.
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradnćitve
  • čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

WEST LEASE v odvetví bezpečnostné a pátracie služby

WEST LEASE je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 153 692 € (524 závierok), WEST LEASE má 44 677 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 25 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WEST LEASE 11. z 16.

V odvetví v okrese Pezinok25aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou524Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia154 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WEST LEASE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Pezinok ›

Sídlo WEST LEASE: Modra

WEST LEASE sídli na adrese Partizánska 8, 900 02 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 775 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399.

Subjektov v obci Modra1 775aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 399aktívnych
V tom istom odvetví25okres Pezinok

Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

WEST LEASE: IČO, sídlo a základné údaje

WEST LEASE s. r. o. (IČO 44570210) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 3. 2. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Mgr. Ján Pilárik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 677 € a výsledok hospodárenia +3 463 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 2. 2009
ObecModra
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) WEST LEASE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 677 €, typická firma odvetvia 153 692 € (medián z 524 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy WEST LEASE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WEST LEASE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WEST LEASE

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
  • Končiace zmluvy105zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
  • Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 677 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

"ASGARD Bratislava"

Najväčšie firmy v obci Modra

Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk